Український bookstagram та #YakabooBingoWinter2018: 25 підказок від учасників

Зимовий сезон річного флешмобу #YakabooBingo2018 впевнено прямує до фінішу. Це означає, що найзавзятіші книжкові хробаки виконали майже всі завдання. А як щодо невиконаних? Чи знайшли ви варіанти для усіх-усіх пунктів? Навіть, якщо й ні – ця добірка (суб’єктивно обраних) публікацій учасників допоможе ?


Читати: Новий річний флешмоб розпочинається уже сьогодні! Долучайтесь та вигравайте валізу книжок!


#YakabooBingoWinter2018_1 (книжка, яку ви знайшли під ялинкою)

marta.and.books«… З кожним твором Агати Крісті я стаю ще більшою шанувальницею її творчості! «Поїзд о 4:50 з Педдінгтона» чудовий роман! Я до кінця книги була впевнена хто ж той жорстокий вбивця, але Крісті зробила просто неочікуваний та приголомшливий фінал!…»

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_2 (книжка, про яку згадували на нашому каналі youtube)

vyshnevyjcvit«… Домонтович геніального передає атмосферу, його твори метафоричні, його герої живі, епітети влучні, а картини, які він малює словом, реалістично яскраві. Я насолоджувалася кожним словом і не хотіла, щоб це закінчувалося. Тому, якщо втомилися від популярної, але примітивної літератури, то читайте Домонтовича, він інтелектуал високого рівня!…»

Читати: Пісня у прозі. 12 «музичних» книжок

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_3 (новинка 2017 року)

julia.hudyma«… Тут багато інтриг і цікавих поворотів. Сюжет динамічний, тож книжка читається на одному диханні. Для мене вона все ж про те, що гіперопіка може руйнувати не лише життя дитини, але й власне. До кінця я не була на стороні жодної з жінок, бо в кожної з них своя правда, засліплена почуттями. І кожна з них не права і права по своєму…»

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_4 (let it snow!)

maria_pravda«… Сьогодні хочу показати вам одну з найгарніших дитячих книжок, які мені довелось тримати в руках. це «Велика книжка кролячих історій», написана Женев‘євою Юр‘є та ілюстрована Люком Жуанніго. Уже у похилому віці Юр‘є працювала бібліотекарем, і згодом почала писати для своїх дев‘ятьох онуків історії про кроликів. з 1984 року пригоди кролячої сім‘ї стали відомі світу, а ілюстрації Жуанніго стали невід‘ємною частиною зворушливих історій…»

Підказка Yakaboo: Мастрід січня. 15 сніжних книжок

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_5 (події відбуваються у майбутньому)

grennysmith«…Перше і головне, що треба розуміти про “Артеміду”: вона зовсім не схожа на “Марсіянина”. Окрім жанру наукової фантастики їх ніц не пов’язує. Перед нами знов недалеке майбутнє і місто-колонія на Місяці. Автор не поскупився і розкаже вам, як тут налагоджений побут і що як працює…»

Підказка Yakaboo: Зазирнути за завісу. 12 книжок про майбутнє

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_6 (книжка з синьою обкладинкою)

katemolochko«…і Емма, і Джейн в певний проміжок свого життя орендуються цей дивний дім. Та це не все, що є у них спільного ? Не буду спойлерити, але туманно скажу, що вони багато в чому схожі. Ось тільки… Емма померла… У цьому самому будинку ? Ніхто до пуття не знає, як саме вона загинула – самогубство, нещасний випадок чи, може, вбивство? І Джейн було б однаково, аби не ця схожість. Тільки, якщо вона дізнається правду, то зрозуміє, що ж чекає на неї в майбутньому…»

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_7 (оповідь від декількох осіб)

julia_prokhorovych«…а в мене тут відкриття нового українського автора – це Таіс Золотковська та її «Лінія зусилля»? Перше, що спадає на думку, прочитавши книгу – це те, що часто наше життя складається не так, як уявлялось в дитинстві. Ми залежимо від обставин – виховання, релігії, оточення, відповідальності перед близькими та їхніми очікуваннями стосовно нас…»

Підказка Yakaboo: 10 сильних книг, у яких автор показує світ очима різних героїв

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_8 (новий для вас автор/авторка)

ademka«… В цілому книга лишила по собі приємні враження, адже в ній підіймаються теми, які завжди цікаві, змушують замислитись про суще, аналізувати та діяти, задля змін, певного особистісного розвитку та духовного. Несподівані повороти в сюжеті разом з важливими уроками життя, які доводилось проходити Алану, не раз змушували відкласти книгу та поринути в роздуми. А ще, ця історія відбувається в Парижі?, і це ще один її плюс…»

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_9 (електронна книжка)

tatianainthegarden«…Все, за що я полюбила першу частину трилогії, Пуллман методично знищував у двох наступних. Яскрава, незалежна і рішуча героїня перетворилася на тінь себе, яка кроку не може ступити, не спитавшись дозволу свого друга (що це за дружба така?). Неймовірний світ Ліри, такий схожий і не схожий на наш, тут майже не згадується. Деймони, які були і залишаються найкращою вигадкою автора, грають дуже малу роль. Натомість величезна частка книги присвячена новим світам і новим створінням, які в них живуть…»

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_10 (книжка з зимових планів друга)

_book.ashka_«…Однозначно ця книга стала моєю улюбленою. Якщо чесно, давненько не читала книги з таким напруженим сюжетом. Раніше бачила багато позитивних відгуків на цю книжку і мій входить до їхнього списку. Гадаю, кожен книголюб має прочитати “Тринадцяту казку”, адже головна героїня обожнює читати книги та й взагалі з дитинства жила поруч з ними. Спочатку я трішки не розуміла цю книгу,але кінець мене просто шокував. “Тринадцята казка” однозначно повинна стояти на вашій полиці…»

Читати: 10 незвичайних казок, які варто читати у дорослому віці

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_11 (книжковий Ждун)

maleta_yuliya«… Як ви щодо літа серед справжньої зими?? Коли побачила в #yakaboobingowinter2018 завдання “Книжковий Ждун” відразу знала, що це буде за книга. Судячи з фото, можете зрозуміти коли я планувала її читати – то була безтурботна літня пора☀ І так само безтурботно змінювалися мої читацькі плани? Нарешті я прочитала цю книгу і, на жаль, не можу сказати, що в захваті від неї. Хоча при цьому вона мене і не розчарувала – якісь такі змішані відчуття…»

Читати: Роман Елізабет Ґілберт про науку на зламі століть виходить українською (уривок)

Придбати книжку в Yakaboo


 #YakabooBingoWinter2018_12 (книжка, яку вам порадили)

lfw_andbooks«…Якщо б мені давали шоколадку, кожного разу, коли мені радили цю серію, то я вже давно відкрила би свою шоколадну справу типу “Віллі Вонка відпочиває”… чи може просто не виходила б із кабінету стоматології. Хто його знає, в які тяжкі полинуло б моє серденько, та книжку я таки справді прочитала. Ура, друзі мої! Я навіть пожалкувала, що не прочитала її куди раніше…»

Придбати книжку в Yakaboo


 #YakabooBingoWinter2018_13 (книжка на ваш вибір)

olabook_«…Текст тяжелый, может показаться нудно. Наверное поэтому роман не столь популярен, как другие произведения Кинга. Но, строки этой книги буквально пронизаны философией, ностальгией и грустью об ушедших (для кого-то и упущенных) годах.
Вы прочтёте о зря растраченной храбрости и узнаете когда же всё по-настоящему бывает в наших руках. Вы поймете, что же это за Атлантида, которая снова и снова уходит под воду, исчезает, как беззаботное детство и бунтарская юность…»

Читати: #ЧитаємоРазом: «Серця в Атлантиді» Стівен Кінг

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_14 (тепле читання: книжка з пледом)

ilatanka«… Ніколи. Не читайте. Моїх відгуків. Про детективи. Аґати Крісті. Бо толку ж ніякого. ? Мені подобаються всі і кожен окремо її детектив. І зовсім не важливо, хто веде розслідування – місс Марпл, Еркюль Пуаро або взагалі ніхто. «І не лишилося жодного» не став винятком.
? Коротко про сюжет. 10 незнайомців опиняються на острові, відрізані від усього світу. Море, пляж, смачні страви й вишукане вино – усе було б пречудово, якби не дивна компанія, відсутність господарів і…»

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_15 (книжка про стосунки)

vysochan_olija«… Давно таке траплялося, щоб я не могла відірватися від книги до 3 години ранку ? просто чарівна книга ?
Детективна історія, яка не відпускає до останньої сторінки, історія кохання та дружби, а ще рекомендації як писати книгу, чудові описи характерів персонажів та їх переживань. Автор просто занурюює нас у минуле невеликого американського містечка, де все не зовсім так як здається. А ми ж знаємо, що саме в таких містечках, за фасадами милих будиночків і ховаються найбільші таємниці…»

Читати: #ДвіДумки: Жоель Діккер. Правда про справу Гаррі Квеберта

Придбати книжку в Yakaboo


#YakabooBingoWinter2018_16 (різдвяна магія!)

prostokarol«… 13 чудових історій про Різдво. ⭐️Це саме ті історії, коли Різдво це не тільки свято та родинне коло. Різдво може бути різним , цікаво яким? Ось тут і є 13 варіацій на те, яким же може бути Різдво. А ще ця книга є прекрасним способом познайомитись з українськими письменниками ближче…»

Підказки Yakaboo:

Придбати книжку в Yakaboo


 #YakabooBingoWinter2018_17 (герой з вашим іменем)

bookworm_ua«… Весь спектр человеческих качеств присущ героям этой книги. От нечеловеческой жестокости до кроткого смирения. Но есть еще любовь, которой отведена одна из главных ролей. Она разная – и преданная, и страстная, и безжалостная, и всепоглощающая, и божественная. Она может вмиг разрушить все, но в то же время она созидательна.
Каждый найдет в этом романе что-то для себя. Для меня “Столпы Земли” складывались из маленьких кирпичиков, слились в нечто монументальное и поселились в моем сердце…»

Підказка Yakaboo: Скажи мені своє ім’я і я скажу, що тобі варто читати

Придбати книжку в Yakaboo


 #YakabooBingoWinter2018_18 (історія про монстра)

belle_library«… И о хорошем. Читать книгу легко – слог у автора что надо. Описания достаточно живые и интересно дочитать до конца. Развитие украинской фантастики на высоком уровне. К творчеству автора я ещё обращусь, вдруг мне просто эта книга не зашла…»

Придбати книжку в Yakaboo


 #YakabooBingoWinter2018_19 (романтичний настрій)

katerina_paereli«… Искрометные фразы, истинный женский сарказм на грани цинизма и позитив, которым пропитана каждая строчка – сделали мой рождественский уик-энд ??? Много – много жизненных фраз окутанных одеялом и тоннами недопереживаний, издевок, мыслей одурманенных плохишами и много настоящего юмора отпетой холостячки – не все они к сожалению или к счастью вместились в фильм. И это классно, потому как осталась все же “вишенка на торте” и время потрачено не зря 😉 Вот ну ооочень советую отдохнуть денек – другой с этой милахой…»

Придбати книжку в Yakaboo


 #YakabooBingoWinter2018_20 (герої та супергерої)

lenua_m«… В книге Бакмана ты отчасти можешь в одном из персонажей узнать себя или кого-то знакомого. И, поразительно, но очевидное вдруг меняет свой облик как будто в кривом зеркале. Я не могу даже вспомнить где ещё, у кого из авторов, канва произведения была бы вышита такими причудливыми узорами образов и характеров. Супергерои и суперсила – всё это есть в реальной жизни. Необходимо лишь немного изменить свой угол зрения и не просто смотреть, но видеть… и чувствовать…»

Придбати книжку в Yakaboo


 #YakabooBingoWinter2018_21 (історія успіху)

katetolokolnikova«… Текст такого типу дуже непросто перекласти. Але це зробив і, здається, дуже добре, журналіст Олександр Михельсон для @stary_lev. Не скажу, що прямо закохалася в творість Пратчетта. Скоріше, гідно її оцінила 🙂 І що ще цікаве й рідкісне помітила – це книжка на аудиторію будь-якого віку: буквально років з 11 і до найстарших читачів…»

Читати: Де правда? #ЧитаємоРазом: «Правда» Террі Пратчетт

Придбати книжку в Yakaboo


 #YakabooBingoWinter2018_22 (бестселер)

rona777ful«… Роман антиутопия. Недалекое будущее, после какого-то вируса, падает рождаемость и правительство принимает решительные меры, деля людей на классы. Вся система замешана на религии, но читая книгу понимаешь, что по сути ничего не изменилось, как было прогнившее общество так и осталось… Женщины теперь как рабыни, они не принадлежат себе, они чьи-то…»

Читати: «Оповідь служниці»: яка ж вона – справжня свобода?

Придбати книжку в Yakaboo


 #YakabooBingoWinter2018_23 (незакінчена книжка)

me_k_z«… нарешті завершила читати цю книгу, і така з цього рада ? Я її відкладала і поверталась мабуть тричі, так важко мені було продиратись крізь написане ? А я думала зможу відпочити із цією незатійливою і простою історією для дітей про магічний Лондон, джинів, чарівників і змови…»

Читати: #ЧитаємоРазом: «Бартімеус. Книга 1. Амулет Самарканда» Джонатан Страуд

Підказка Yakaboo: Прочитайте ці 12 незакінчених книг, щоб вигадати для них власний фінал

Придбати книжку в Yakaboo


 #YakabooBingoWinter2018_24 (дитяча книжка)

ann_ostapchyk«… Ця «Аліса в країні див» мене заполонила? Книга нового покоління, яка нікого не залишить байдужим. ?Ілюстрації до книги виконала Євгенія Гапчинська. Це видання відкриває нові можливості взаємодії з книгою. ??Персонажі оживають прямо на сторінках книги завдяки технології доповненої реальності…»

Підказка Yakaboo: 12 дитячих книжок для дорослих


 #YakabooBingoWinter2018_25 (#ЧетверПоезії)

kuzmiren«… В ЗАЩИТУ ДЕДА МОРОЗА

Мой брат (меня он перерос)
Доводит всех до слез.
Он мне сказал, что Дед Мороз
Совсем не Дед Мороз!

Он мне сказал:
– В него не верь! –
Но тут сама открылась дверь,
И вдруг я вижу –
Входит дед.
Он с бородой,
В тулуп одет, Тулуп до самых пят!
Он говорит:
– А елка где?
А дети разве спят?

С большим серебряным мешком
Стоит, осыпанный снежком,
В пушистой шапке Дед.
А старший брат
Твердит тайком:
– Да это наш сосед!
Как ты не видишь: нос похож!
И руки! И спина!

Я отвечаю: – Ну и что ж!
А ты на бабушку похож,
Но ты же не она!)

Підказка Yakaboo: читаємо вірші і в будь-який зимовий четвер публікуємо відгук з тегом #ЧетверПоезії


Придбати постер #YakabooBingoWinter 2018

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

3 thoughts on “Український bookstagram та #YakabooBingoWinter2018: 25 підказок від учасників

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

Залишити відповідь