Вовк Собаця: книга про життя для дорослих, які залишились дітьми

Фейсбук-персонаж Вовк Собаця з’явився на сторінках однойменної книги. Книгу-картинку ілюстраторки Даши Вернової видало Фоліо. Щоб догодити всім читачам видання вийшло одразу трьома мовами: українською, російською та англійською. Останнє – особлива приємність адже може стати милим презентом для закордонних гостей.

Більшість цих ілюстрацій, які розповідають про життя неординарного доброго вовка з синьою шерстю, ви могли бачити в соцмережі, але коли вони зібрані під одною обкладинкою у якісному виданні, це надає історії ще більшого шарму.


На сторінках ми бачимо прекрасні ілюстрації та читаємо про вічні цінності. Тому книга підійде і наймолодшим читачам, яких захоплять картини і короткий текст, і дорослим, які роздивляться ілюстрації вже уважніше і вловлять авторський гумор, або і впізнають себе.

Що буває, коли сім’я тебе не сприймає, ти відчайдушно намагаєшся знайти друзів, а також втілити свої мрії та жити щасливо знає Собаця.


Родзинкою є підписи до ілюстрацій. Тож з книги можна дізнатись як воно коли:

*Відчуття, що всі переїхали на іншу планету, поки ти на п’ять хвилин сходив по хліб

28_6_03


*Бяка, Бука та Гидота завжди приходять разом

28_9_03


*Триндець підкрався непомітно, хоч і маячив ще від ранку

28_7_03


*Коли восени прийшов лічити курчат, а розумієш, що прорахувався значно раніше

28_8_03


А поки читачі можуть насолодитись цією книгою, авторка вже ділиться в інтерв’ю задумами про можливе продовження книг про пригоди Собаці та інших персонажів.

Схожі книжки: «Як Гусь свою любов шукав», «Афиновий ведмедик»


Читати: «В очікуванні копірайтера»: драма на основі маркетингу і філології

Читати: Найочікуваніші новинки весни від українських видавництв. Частина перша


Придбати книжку в Yakaboo

Настя Дзюбак
Книжковий шопоголік. Не можу обійти паперову книжку. Гримуча суміш журналіста і філолога. Час від часу організовую у Кропивницькому зустрічі з письменниками. Лише з тими, яких люблю сама. У вільний від читання час готую і їм.
https://www.facebook.com/nastia.dziubak

6 thoughts on “Вовк Собаця: книга про життя для дорослих, які залишились дітьми

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

Залишити відповідь