13 порад, як стати успішним від колишнього “морського котика”: рецензія на книжку “Приціл”

Чи чули ви коли-небудь про “морських котиків”? Про тваринок – зрозуміло. А про спецпризначенців-снайперів? Елітний підрозділ спеціальних військ Військово-морських сил США – іх тренуваннями та дисципліною можна лякати… Чого можна повчитися у “морських котиків”? І нащо воно вам?

Про це розповість Брендон Вебб – колишній морський піхотинець, снайпер, спецпризначенець з досвідом бойових дій в Афганістані та Іраку, фахівець з військового вишколу. А ще, чоловік, який зміг трансформувати весь свій досвід “морського котика” в успішний бізнес.

Які уроки та навички з тренувань та боїв допомогли Брендону в створенні багатомільйонного Hurricane Group? Яких правил слід дотримуватись, щоб бізнес не тільки працював, а і розвивався? Без яких якостей неможливо стати лідером? Пропоную вам прочитати 13 інсайтів з книги Вебба “Приціл”:

Пряме наведення – це стан інтенсивної зосередженості, в якому всі ваші ресурси і можливості спрямовані на єдиний намір, коли ваша увага настільки сфокусована на прицільній сітці, що все решта розмивається і зникає. Над вами можуть пролітати вертольоти, на вулиці можуть лунати постріли, а поруч із вами хтось може кричати, але для вас нічого цього не існує. Може йти дощ або сніг, бути спекотно або зимно. Та що там, вашими ногами можуть повзти змії й скорпіони. Несуттєво. Неважливо. Усе, що вас оточує, відходить далеко на задній план, ви цілком спокійні й розслаблені, зосереджені на своїй єдиній цілі. Ваше завдання номер один: продовжуйте займатися своєю справою. Не випускайте ціль із поля зору.

Видатний американський гольфіст Джек Ніклас казав, що виконання складного удару – це на 90 відсотків зображення, яке ви створюєте і коригуєте в своїй уяві, і лише на 10 відсотків сам фізичний удар. У цьому сенсі снайперство дуже подібне до гольфу. Як і бізнес.

Видатний успіх починається в голові – так само, як і поразка. Я розповідав, що медитую щодня. Я також ретельно контролюю свої розмови із собою. І постійно нагадую собі, що досягну бажаних результатів, що цілком здатен їх досягнути, і що це вже відбувається. Це невідворотно. Якщо це скидається на самогіпноз, то певною мірою так і є.

Ви повинні бути свідомими того, що відбувається навколо, і одночасно залишатися цілковито зосередженими. Це парадокс, як і більшість по-справжньому важливих істин.

Часом мене запитують, як саме слід тренуватися, щоб стати морським котиком. Однак це не зовсім правильне запитання. Спершу ви тренуєтеся, як божевільний, потім стаєте морським котиком – і щойно тоді починаються тренування по-справжньому. Морські котики славляться цим: тренування, тренування, невпинні тренування. Така одержимість тренуванням має і свій еквівалент у бізнесі: постійний і невтомний пошук нових знань.

У бізнесі “ворог” – це не інші компанії у вашій галузі. Справжнім ворогом тут є посередність і самовдоволення.

Якщо я огляну вашу спальню і зазирну на кухню, мені не потрібно буде вивчати ваші фінансові документи, адже в мене складеться доволі точне уявлення про стан вашого бізнесу. У буддистів є вислів: “Як ви робите будь-що, так ви робите все.”

Гроші – чи їх нестача – ніколи не є проблемою. Люди використовують це як відмазку замість того, щоб подивитися в очі справжній проблемі, якою є небажання діяти.

Кожен успішний бізнесмен, який каже вам, що фортуна не відіграла ролі в його успіху, бреше. Хороша новина в тому, що ви можете притягнути фортуну на свій бік шляхом невтомної праці та культивування стану свідомості, який очікує лише найкращого і погоджується лише на найкраще.

Сильні лідери ніколи не попросять свою команду зробити те, чого вони не готові зробити самі. Те, що з цього випливає, теж правда: як сильний лідер, ви мусите підпорядкувати свою команду такому ж рівню довершеності, якого самі дотримуєтесь.

Невезіння, несподівані провали, несправедливі удари в обличчя? Насправді вони пропонують вам найкращий із можливих шансів підняти вашу продуктивність на наступний рівень. Світові рекорди не б’ють на тренуваннях. Конкурентне середовище і скрутне становище – батьківщина чемпіонів. Хороші лідери знають, що скрута створює найкращі можливості.

Одна з найбільших помилок, яких ви можете припуститися в бізнесі – зволікати занадто довго зі звільненням того, хто не підходить. З мого досвіду, проблемний працівник, що поширює ненависть і невдоволення – це ракова пухлина організму, і що швидше ви позбудетеся цього працівника, то краще для вашого бізнесу, і, до того ж, краще для самого працівника.

Хоч як важливо покладатися на свою інтуїцію, настільки ж важливо пам’ятати, що ви лише одна людина з єдиним кутом зору. Ніколи не плутайте те, що ви любите, вважаєте за краще або хочете, з тим, що любить, вважає за кращим або хоче ринок. Те, що на вашу думку, продаватиметься або буде привабливим, не обов’язково є найкращим варіантом.

Ирина Юрченко
Книжный инста блогер, основательница проекта Chitachi, фотограф и мама. Читаю практически всё, что попадется под руку: от сильно классики до детских картонных книжечек. Фанатею от Толстого и Кинга, не могу пройти мимо литературы о войне, плачу над “Отверженными” и жду письмо из Хогвартса. Мечтатель, верю в то, что книга может изменить жизнь. К лучшему конечно же!:)
https://www.instagram.com/irinyurch/

93 thoughts on “13 порад, як стати успішним від колишнього “морського котика”: рецензія на книжку “Приціл”

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  2. 933018 690689hello!,I like your writing so significantly! share we communicate extra approximately your post on AOL? I need to have an expert in this space to solve my problem. Possibly that is you! Seeking ahead to see you. 615471

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

  5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

Залишити відповідь