Комікси DC навесні 2017 року вийдуть українською

Видавництво Рідна мова розповіло на своїй сторінці у Facebook, що отримало права на видання української коміксів компанії DC Comics (Detective Comics) у співпраці з Kyiv Comic Con. Перші комікси вийдуть вже навесні 2017 року.

Зараз видавництво в пошуках перекладачів для ілюстрованих видань:

“Головне в цій справі – якісний переклад, що полюбиться фанатам. Тому ми оголошуємо КОНКУРС, який дозволить вам долучитися до цього знакового проекту у ролі перекладачів! Якщо ви:

1. Вільно володієте англійською
2. Захоплюєтеся коміксами і розумієтеся на них
3. Відповідально ставитесь до роботи

надсилайте нам на адресу [email protected] невеличкий мотиваційний лист та інформацію про свій перекладацький досвід, зазначивши у темі листа “Переклад коміксів DC”. У відповідь ми надішлемо пробне завдання і усю додаткову інформацію. Праця перекладачів отримає гідну оплату. Дедлайн подачі заявки: до 10 грудня включно. Перші перекладені комікси буде презентовано на фестивалі популярної культури Kyiv Comic Con!”


DC Comics одне із найбільших у світі видавництв коміксів. У 1969 році видавництво придбала компанія «Warner Bros. Entertainment». Відомі своїми коміксами про Супермена, Флеша, New Teen Titans, Бетмена (чотирисерійний комікс, намальований відомим художником Френком Міллером) та багатьох інших. У вигаданому всесвіті «DC» також є команди, такі, як «Ліга Справедливості», «Суспільство Справедливості Америки», «Юні Титани», «Хранителі», і відомі лиходії, такі як «Джокер», « Лекс Лютер» , «Жінка-кішка», «Дарксайд», «Ра’с аль Гул», «Дезстроук», «Харлі Квінн», «Синестро», «Професор Зум», «Чорний Адам», «Думсдей» і «Брейніак».


Читати: Культові та незвичні: топ-7 графічних романів

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

3 thoughts on “Комікси DC навесні 2017 року вийдуть українською

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

Залишити відповідь