24 книги, про які хочеться говорити вічно. Версія Goodreads

Успішний читацький клуб має відповідати багатьом критеріям. По-перше, обговорювана книга має бути настільки хорошою, щоб навіть завантажені значним обсягом роботи члени клубу захотіли приділити годинку-другу, аби її «проковтнути». Вона також повинна налаштовувати на живу дискусію з обговорення її тематики. Не дивно, що підбір чергової книжки для зустрічей читацького клубу може здаватися непосильним завданням. Та не переймайтеся — ресурс Goodreads попорпався у своїх даних та відібрав найкращі книжки, які підходять для цієї мети.


30_31_05

Маркус Зузак «Крадійка книжок»


Книга розповідає про серйозні речі — нелегку долю однієї сім’ї в часи Другої світової війни. Недарма основним оповідачем у ній представлено саму Смерть. Якби не звичка красти книжки та талант до вигадування й розказування історій, головній героїні не вдалося би підтримувати своїх близьких. Цей твір — про хороших і світлих людей у темні та важкі часи, про вічні цінності, маленькі особисті перемоги та фатальні помилки, тож читачам знайдеться що обговорити.


30_32_05

Сьюзен Коллінз «Голодные игры»


Пригоди Катніс Евердін у тоталітарній державі майбутнього Панем не можуть не захоплювати. Фанати популярної трилогії здатні годинами обговорювати найяскравіші епізоди книги, до яких входять і моменти тріумфу, і сумні сцени смерті улюблених персонажів, і прояви неочікуваної сміливості та добродушності від героїв, за якими спочатку була закріплена роль ворогів. Це фантастика, що аж надто схожа на реальну дійсність.


30_33_05

Ентоні Дорр «Все те незриме світло»


Назва книги цілком відповідає її суті — тут і справді розповідається про «незриме», про долі людей, які залишаються поза нашою увагою, про переживання, що так ніколи і не будуть висловлені, і слова, що вже не будуть почутими. Читачам сподобається відгадувати значення численних метафор у книзі, а також роздумувати над поворотами сюжету, уявляючи, як усе могло скластися інакше, якби не купа дрібних «але».


30_34_05

Кетрін Стокетт «Прислуга»


Книгу, яка 100 тижнів протрималася у списку бестселерів New York Times, навряд чи можна назвати нецікавою. Життя трьох пересічних жінок зображено у ній у всіх його реалістичних деталях, без зайвих прикрас. Книга надихає на роздуми про роль жінки у суспільстві, її здатність досягти більшого, ніж від неї очікують обставини, та зробити світ трохи більш справедливим.


30_35_05

Джон Грін «Провина зірок»


Кохання міцніше за будь-які хвороби, біль, відстань та принципи. Його можна зустріти у найважчі моменти свого життя — як ліки для душі, рушій для руху вперед, заспокійливий засіб. Автор пише настільки проникливі речі, що під кінець книги навіть найсуворіший читач не зможе стримати сліз. Вічні питання постали перед героями книги у досить юному віці, тому їхні почуття подано більш гостро, з використанням усього спектру емоцій.


30_36_05

Ерін Морґенштерн «Нічний цирк»


Селія і Марко — чарівники, які все життя готувалися до дуелі на визначення того, хто з них більш умілий. Однак все склалося найгіршим для них шляхом: герої закохалися. До останньої сторінки читач буде в напруженні від очікування розв’язки. А вірними супутниками впродовж цієї мандрівки текстом у нього будуть магічні описи речей, пейзажів та переживань, тож стережіться — можна легко опинитися під впливом чар і прочитати цю книгу на одному диханні.


30_37_05

Пола Гоукінз «Дівчина у потягу»


Рейчел щодня їхала на одному й тому ж потязі в одне й те ж місце. Вона вважала своє життя безбарвним і пустим, в той час як сімейство, що проживало в будиночку, повз який проїжджав потяг Рейчел, на її думку, жило ідеально. Та одного разу усі заздрощі з приводу щастя знайомої незнайомої парочки розвіялися, коли героїня стала свідком містичних подій. Крізь намагання розплутати цю історію Рейчел мимоволі розплутує і таємниці власної ідентичності…

Читати: Дівчина, яка знає про вас все


30_38_05

Ґіліян Флінн «Загублена»


Цей трилер з безліччю інтриг насправді метафорично показує перипетії шлюбу і серйозних стосунків. Вони незрозумілі, в них губишся так само, як і головна героїня цієї книги, от тільки хто справді винен у спільних проблемах — так до кінця і не зрозуміло.

Читати: Ґіліян Флінн. Загублена: історія божевільного шлюбу


30_39_05

М. Л. Стедман «Свет в океане»


Материнська любов не знає меж. Вона інстинктивна і готова зігріти своїм теплом навіть нерідну дитину. Ця книга зображує одвічну дилему: кого можна назвати справжньою матір’ю — ту, що народила, чи ту, яка виплекала і виростила? І враховуючи обставини головних героїв, на неї не так уже й легко буде відповісти.


30_40_05

Марґарет Етвуд «Оповідь служниці»


Роману є що розказати про сексизм. Ця проблематика подана у творі у гіпертрофованому вигляді, зображуючи антиутопічний світ, де жінки перебувають у ролі так званих «служниць» та знаодяться у цілковито пригнобленому становищі. То чим є ця книга — фантастикою чи сатирою на історичне становлення ролі жінки у суспільстві і поступ емансипації? Тут є що обговорити.

Читати: «Оповідь служниці»: яка ж вона – справжня свобода?


30_41_05

Ребекка Склут «Бессмертная жизнь Генриетты Лакс»


Авторка провела тисячі годин за проведенням інтерв’ю в людей, які знали Генрієтту Лакс, донора «безсмертних» клітин, що здатні ділитися нескінченну кількість разів. Генрієтта померла від раку, а ось її клітини живуть і досі. Їх дослідження дозволило здійснити прорив у науці. Однак ми нічого не знаємо про саму жінку і її долю. Ребекка Склут вирішила виправити цю ситуацію. Читати книжку цікаво і захоплююче.


 

30_42_05

Ернест Клайн «Першому гравцеві приготуватися»


Книга пророкує, що у майбутньому люди значно більше часу проводитимуть у віртуальній симуляції, а не в реальному світі. І, здається, ми наближаємося до цього невтішного майбутнього семимильними кроками. Та автор має ключ до ліпшої розв’язки…


30_43_05

Емма Доног’ю «Кімната»


Як це — вирости в кімнаті і ніколи не бачити зовнішній світ? Герою історії 5-річному хлопчику Джеку мама розповідає, що реальність дійсно обмежується кімнатою, а все, що поза нею, — вигадка. Чого Джек не знає, так це того, що його матір викрали і заточили в цьому домі в 19-річному віці, він сам — результат її постійних ґвалтувань кривдником, а світ — набагато більш складний і непередбачуваний, ніж він собі уявляє. Однак з будь-якої кімнати рано чи пізно знаходиться вихід…

Читати: Як втекти з кімнати після семи років життя у ній?


30_44_05

Енді Вейр «Марсіянин»


У недалеком майбутньому група космонавтів досліджує Марс. Команда втрачає зв’язок з одним із членів групи Марком і, вважаючи, що він загинув, покидає планету. Та Марк не загинув. І його терміново необхідно повернути на Землю. Хтозна, можливо, події в цій книзі колись-таки дісно стануть жахаючою реальністю, а поки історія нагадує заплутану метафору екзистенціалізму.


30_45_05

Гарпер Лі «Вбити пересмішника»


Питання встановлення справедливості, расових протистоянь і нелегкого дитинства і досі постають у супільстві, через що цей роман можна вважати як ніколи актуальним. Класика американської літератури, читати яку варто кожному, хто хоче розібратися в тому, за якими ж законами діє соціум і що ми, люди, могли би змінити на краще.

Читати: Надрукуйте це! 5 відомих книг, які були врятовані зі смітника


30_46_05

Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою»


Біль можна перемогти завдяки коханню. Ця надзвичайна історія розповідає про те, як можна перетворити найтяжчі часи життя на хоч і коротку, але казку. Та її кінцівка є доволі суперечливою, і дискутувати на тему того, чи правильно вчинив головний герой, можна до нескінченності.

Читати: Джоджо Мойєс радить 5 книжок про сміливих жінок


30_47_05

Вероніка Рот «Дивергент»


Усе наше життя складається з низки подій, коли нам доводиться обирати, і ця книжка показує, як вибір здатний сформувати особистість. Антиутопія, в якій становлення характеру метафорично зображується як боротьба у загадковому світі з безліччю варіантів розвитку подій.


30_48_05

Френсіс Скот Фіцджеральд «Великий Гетсбі»


Трагедія про те, що вишукане показне життя не здатне скрасити горечі власних переживань. Коли давнє кохання відроджується з новою силою, біди вже не уникнути, адже якщо людей роз’єднав час, вже складно наздогнати втрачене.


30_49_05

Фредерік Бакман «Чоловік на ім’я Уве»


Цей дебютний роман шведського журналіста та блогера оповідає про проблему віднаходження сенсу життя у досить поважному віці, коли все, що раніше любив і чим завжди пишався, почало змінюватися і приходити в занепад. Щоденну мужність жити для тих, хто залишився на задвірках суспільної уваги, надають, насправді, такі прості буденні радості, що читач буде здивований, чому він раніше не помічав настільки простого рецепту щастя.


30_50_05

Лора Гілленбранд «Незламний»


Екстримальні ситуації, надлюдські випробування і постійний стрес дозволяють перевірити людину на міцність і дізнатися, якою вона є насправді. Проявити себе в надзвичайних умовах довелося героям цієї книги. А що зробило вас незламними?


30_51_05

Крістіна Бейкер Клайн «Сирітський потяг»


Старі привиди можуть завадити розбудовувати своє майбутнє, і боротися з ними на самоті — досить важко. Історія про дружбу, пошуки рідної душі та затишку, до яких прагне кожна людина.


30_52_05

Ренсом Ріггз «Дім дивних дітей»


Талант робить усіх нас дивними для суспільства, але такими особливими і майже магічними. Ця фантастична книга здатна довести — химерність не є чимось поганим, а фантастичне знаходиться зовсім поряд, варто лише придивитися.


30_53_05

Мері Енн Шеффер, Енні Берроуз «Клуб любителей книг и пирогов из картофельных очистков»


Навіть у найпотаємнішій глибинці є місце для дивовижних пригод і нових незвичайних вражень. Ця історія — не така вже спокійна й проста, як може здатися на перший погляд, тому варто читати вдумливо, щоб повністю розгадати її секрети.


Джерело: goodreads.com


Читати: Goodreads Choice Awards 2017: 20 номінацій та 19 книжок

Читати: Легкі книги для травневого читання

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

77 thoughts on “24 книги, про які хочеться говорити вічно. Версія Goodreads

 1. Я б іще додав би книгу Майна Ріда яка не давала мені спати 3 дні. Дуже дивна назва… “Вершник без голови” книга дійсну уваги

 2. Дякуємо, дуже цікаве доповнення! Її справді непогано було би обговорити в колі читачів.

 3. An intriguing discussion is definitely worth comment. There’s no doubt that that you should publish more on this topic,
  it might not be a taboo subject but usually people don’t speak about these subjects.
  To the next! All the best!!

 4. Чорт. Люди ви сейозно? Більшої лабуди в житті не бачив. Четвертина історій убогі мелодрами написані під копірку тільки з поміняними іменами персонажів. Четвертина фантастика для бідних. Четвертина убога філософія. І четвертина жахливі підліткові романи від яких буде більше користі якщо використовувати їх у якості добрива або туалетного паперу. Я закінчив.

 5. Thanks for another excellent post. Where else may just anybody get that kind of information in such
  an ideal way of writing? I’ve a presentation subsequent week, and I am on the search for such info.

 6. Woah! I’m really enjoying the template/theme of this blog.
  It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very difficult to
  get that “perfect balance” between superb usability and visual appeal.
  I must say you have done a awesome job with this. In addition, the blog loads extremely
  quick for me on Safari. Exceptional Blog!

 7. Hello! Would you mind if I share your blog with my zynga group?
  There’s a lot of people that I think would really enjoy your content.
  Please let me know. Many thanks ps4 games 185413490784 ps4
  games

 8. Thank you for the good writeup. It if truth be told used to
  be a entertainment account it. Glance advanced to more added agreeable from you!

  However, how can we keep up a correspondence?
  ps4 games 185413490784 ps4 games

 9. I’d like to thank you for the efforts you’ve put in writing this website.
  I really hope to check out the same high-grade content
  from you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to
  get my very own website now 😉

 10. I think what you typed made a ton of sense. However, what about this?
  what if you added a little information? I am not suggesting
  your information is not good, but what if you added a post title to maybe grab folk’s attention? I mean 24 книги, про які хочеться говорити вічно.
  Версія Goodreads – Блог Yakaboo.ua is a little plain. You
  should look at Yahoo’s home page and watch how they create post titles
  to get people to open the links. You might try adding a video or a related
  picture or two to grab readers interested about what you’ve got to say.

  In my opinion, it could bring your blog a little livelier.

 11. Good day! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog
  platform are you using for this website? I’m getting fed up of WordPress because I’ve had issues with hackers and I’m looking at options for another platform.
  I would be fantastic if you could point me in the direction of
  a good platform.

 12. Attractive element of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital to claim that I acquire actually enjoyed account your weblog posts.
  Anyway I’ll be subscribing in your augment and even I success you access persistently rapidly.

 13. Definitely believe that which you said. Your favorite justification seemed to be on the net the simplest thing to be aware of.
  I say to you, I certainly get irked while people think about worries that they plainly don’t know about.
  You managed to hit the nail upon the top as well as defined out the whole thing
  without having side-effects , people could take a signal.
  Will likely be back to get more. Thanks

 14. After checking out a few of the blog posts on your site, I really appreciate your way
  of writing a blog. I saved it to my bookmark website list and will be checking back in the near future.
  Take a look at my web site as well and let me know what you think.

 15. You are so cool! I don’t think I’ve read through a single thing like this
  before. So nice to discover someone with some original thoughts on this subject.
  Really.. many thanks for starting this up. This website is something that
  is needed on the internet, someone with a bit
  of originality!

 16. You’re so cool! I don’t think I’ve truly read something like this
  before. So good to find another person with genuine thoughts on this topic.
  Seriously.. thanks for starting this up. This site is one thing
  that is required on the web, someone with a bit of originality!

 17. I don’t know if it’s just me or if everybody else encountering problems with your site.
  It appears as if some of the text within your content are running off the screen. Can someone else please
  provide feedback and let me know if this is happening to them too?
  This may be a issue with my browser because I’ve had this happen previously.
  Appreciate it

 18. Every weekend i used to visit this web page, for the reason that i wish for enjoyment, for
  the reason that this this site conations in fact nice funny information too.

 19. I seriously love your website.. Very nice colors & theme.
  Did you build this site yourself? Please reply back
  as I’m planning to create my own website and would like to learn where you got
  this from or just what the theme is named. Many thanks!

 20. You’re so awesome! I do not believe I have read through something
  like this before. So great to discover someone with some original thoughts
  on this subject. Seriously.. thank you for starting this up.

  This web site is one thing that is required on the internet, someone with a little
  originality!

 21. What you composed made a bunch of sense. However, what about this?

  suppose you were to write a killer headline? I mean, I don’t want to tell you how to run your blog,
  however suppose you added something that makes people desire more?
  I mean 24 книги, про які хочеться говорити вічно.
  Версія Goodreads – Блог Yakaboo.ua is a little vanilla.
  You might glance at Yahoo’s home page and watch how they create news headlines to get viewers
  to open the links. You might add a related video or a related pic or two to grab readers excited about everything’ve got to say.
  In my opinion, it could make your posts a little
  bit more interesting.

 22. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 23. scoliosis
  Hi! I’ve been reading your site for a while now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from New Caney Texas!
  Just wanted to mention keep up the fantastic job!
  scoliosis

 24. scoliosis
  We are a group of volunteers and opening a new scheme in our community.
  Your web site provided us with valuable info to work on.
  You’ve done an impressive job and our entire community will be grateful to you.
  scoliosis

 25. Hello this is somewhat of off topic but I was wanting to know
  if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code
  with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding experience so I
  wanted to get guidance from someone with experience. Any help would be greatly appreciated!

 26. Hi! I know this is kinda off topic but I was wondering which
  blog platform are you using for this website? I’m getting fed up
  of WordPress because I’ve had issues with hackers and I’m
  looking at alternatives for another platform.
  I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform.

 27. First off I would like to say superb blog! I had
  a quick question in which I’d like to ask if you do not mind.
  I was curious to find out how you center yourself and clear your thoughts prior to writing.
  I have had a hard time clearing my thoughts in getting my ideas out there.
  I do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes tend to
  be lost just trying to figure out how to begin. Any recommendations
  or tips? Thank you!

 28. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

 29. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 30. Great blog! Is your theme custom made or did you download it
  from somewhere? A theme like yours with a few simple tweeks would really make my blog jump out.
  Please let me know where you got your design.
  With thanks

Залишити відповідь