Джоджо Мойєс радить 5 книжок про сміливих жінок

У новій книзі Джоджо Мойєс “Still Me” автор дарує читачам зустріч з Луїзою Кларк, улюбленим персонажем, якого вона створила в «До зустрічі з тобою». Цього разу провінційна дівчина виявилася в Нью-Йорку.


Головна тема «До зустрічі з тобою» – як це буде виглядати, якщо життя якось вислизнуло від вас. І в один прекрасний день ви виявили, що живете зовсім не так, як хотіли б, дрібно і безглуздо. Продовження історії, книга «Після тебе» продовжує й саму тему і пропонує зосередитися на процесі скорботи Луїзи. У цій же новій книзі героїня Мойєс знаходить пригоди у великому місті – Луїза жадає почати все заново і кидається в світ вищого суспільства.

Джоджо Мойєс рекомендує п’ять грандіозних книг про жінок, які живуть сміливо. «Протягом кількох років я зробив свідомий вибір, щоб писати про жінок, які роблять щось. Таких героїнь дуже складно знайти в комерційній літературі – жіночі персонажі часто визначаються їхнім романтичним життям або тим, що вони одягають», – каже Мойес. «Я хочу, щоб сьогоднішні дівчата читали про те, що інші дівчата сильні і виходять за межі власної зони комфорту, будучи вірними собі і своїм амбіціям. За вікном великий старий світ – заявіть про себе!»


31_3_01

Енід Багнольд “National Velvet”


«Для книги, виданої в 1935 році, це на диво радикальна книжка. Молода Вельвет Браун, худий підліток, тренує свою дикого коня, щоб бігти в найбільшій гонці Великобританії – the Grand National. Готуватися до змагання Вельвет допомагає її мати, яка колись була професійним плавцем.

Весела, оригінальна і надихаюча книга».


31_4_01

Луїза Мей Олкотт «Маленькі жінки»


«Майже всі жінки-письменники ототожнюються з Джо, яка була так далеко за межами традиційних кордонів, що батько називав її своїм «сином». Сильний і норовливий характер допомагають їй самій вибирати власну кар’єру і романтичну життя, на відміну від її сестер».


31_5_01

Шарлотта Бронте «Джейн Ейр»


«Чи була коли-небудь більш незвичайна героїня, ніж Джейн Ейр? Вона переживає жорстоке дитинство, щоб опинитися в рабстві у божевільного, безкомпромісного містера Рочестера. Вона залишає його, незважаючи на свою любов до нього, коли виявляє правду про нього. Вона відмовляється полегшити своє життя і вийти заміж за Сент-Джона. Коли ж вони нарешті возз’єднаються, Рочестер запитує її: «Я огидний, Джейн?» Вона відповідає: «Дуже, сер: ти завжди таким був, ти ж знаєш».


31_6_01

Шеріл Стрейд «Дикая»


«Спогад про 1100-мильний сольний похід автора по стежці Тихоокеанського гребеня є спокутним. Він показує безліч небезпек, з якими автор стикається на своєму шляху й показує, як фізичні та емоційні стреси подорожі підсилюють її і приводять до нового місця. New York Times описує книгу як «класику дикої природи і сучасного фемінізму».


31_7_01

Малала Юсуфзай «Я – Малала»


«Чи є кращий приклад живої сміливості, ніж Малала Юсуфзай? У цих мемуарах, в співавторстві з Кристиною Лем, розповідається історія молодого пакистанського активіста, вбитого «Талібаном». Незважаючи на триваючі погрози її безпеки, Малала не припиняє свою діяльність – вона стала не тільки лауреатом Нобелівської премії, але і очолила боротьбу за освіту для дівчаток».


Джерело: goodreads.com


Читати: Любить – не любить: 25 книг про непрості стосунки

Читати: Зазирнути за завісу: 12 книжок про майбутнє


Придбати книжки Джоджо Мойєс в Yakaboo

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

6 thoughts on “Джоджо Мойєс радить 5 книжок про сміливих жінок

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

Залишити відповідь