Читання на вихідні: перетинаємо екватор літа

А ви помітили, що літо вже перейшло свій екватор? Але не будемо про сумне, поки тепло, використовуємо нагоду почитати на свіжому повітрі в оточенні ароматів спілих яблук та абрикосів під джуміння заклопотаних джмелів.  


Інґвар Кампрад, Бертіл Торекул «Історія ІКЕА. Бренд, який закохав у себе світ»


20_15_07Вітаємо бренд IKEA в Україні і одразу знайомимось з тим, з чого все починалось, зі своєрідною філософією дизайну та екологічністю, родом з нордичної Швеції. Невеличке підприємство-виробник меблів, яке переросло у світового гіганта, розкриває свої секрети. Бертіл Торекул десятки годин спілкувався із засновником ІКЕА Інґваром Кампрадом, опрацьовував його листи, щоб найточніше розказати історію успіху компанії, яка цьогоріч святкує 75-річчя.


Джил Сантополо «Світло, яке ми втратили»


20_16_07Історія кохання двох мрійників, які через роки берегли світло найтеплішого почуття. Доля звела їх у студентські роки, але потім розкидала по світу. Люсі створила сім’ю, виховує дітей та працює на телебаченні. Ґейб – успішний фотокореспондент. Вони такі далекі, але спогад залишає їх близькими. Чи залишилось щось від світла їхнього кохання і чи зможе одна зустріч роздмухати полум’я згаслої свічі?


Цезарій Збєшховський «Голокост F»


20_17_07«Голокост F» — перший роман Цезарія Збєшховського, наукова фантастика у кращих традиціях Філіпа Діка, Пітера Вотса та Ніла Стівенсона. У майбутньому людство досягає етапу, коли все звичне та традиційне відходить у небуття. Невблаганна епоха змін може покласти край суспільству. Межах між фізичним світом і віртуальним розмиваються. Та й такому часопросторі не бракує небезпек. Окрім «Голокост F», у цьому виданні поміщені кілька оповідань фантаста.


Майя Ганіш «Так багато всього»


20_18_07Красива ілюстрована білінгва (українською та англійською), яка познайомить найменших читачів (чи навіть поки тільки глядачів) з низкою речей, які знадобляться їм у повсякденному житті. І ній справді дуже багато всього.  Рослинний і тваринний світ, їжа, транспорт, інструменти – вивчайте разом з малечею англійською. Книжка – для дітей від трьох років.


Сара Торнтон «33 митці у трьох актах»


20_19_07Найкраща книжка про сучасне мистецтво за версіями поважних часописів. Сара Торнтон провела низку зустрічей у камерній атмосфері з культовими митцями і розповідає про те, хто ж ховається за роботами. Вона зазирає у майстерні, розповідає про особистості та погляди, аналізує звички та врешті відповідає на запитання “Що таке художник?”. “33 митці…” і для тих, хто добре розбирається у сучасному мистецтві, і для тих, хто робить перші кроки до розуміння.


Ірина Власенко «Чужі скарби»


20_20_07Чужий скарб – жменя діамантів, схована у бляшанці, яку Анні знаходить на горищі старого замку у Франції, не приносить дівчині щастя. Коштовне каміння пов’язане з життєвою драмою, тож стає для сироти ще одним випробуванням, а не можливістю жити по-іншому. Українці в Парижі доведеться нелегко, та зрештою вона повернеться додому, щоб відшукати власний скарб та добру долю на рідній землі.


Генрі Кіссинджер «Дипломатія»


20_21_07Мистецтво дипломатії та ведення зовнішньої політики від видатного держсекретаря США. Генрі Кіссинджер заглиблюється в історію і наголошує на тому, що саме дипломатія побудувала світ, у якому ми живемо. Міжнародні кризи, конфлікти, скандали – як виходити переможцем з політичних ігор. Діяч  розповідає про те, чим зовнішня політика Америки відрізняється від інших країн та не оминає тему складних дипломатичних зв’язків з Китаєм та їх налагодження за його безпосередньої участі.


Пауль Целан «Світлопримус»


20_22_07Поетична збірка Пауля Целана, яка вийшла посмертно. У ній вірші, написані під час лікування душевної хвороби митця у клініці святої Анни у Парижі. “Світлопримус” пронизаний болем та божевіллям, та водночас наповнений актуальними проблемами. Парадоксальну поезію Целана не вдається охопити одним прочитанням, до неї треба повертатись знову і знову та вдумливо розбирати, щоб відшукати приховані сенси.  


Френсіс Бернетт «Таємний сад»


20_24_07Таємнича та захоплива історія у красивому оформленні. Мала карпризуля Мері Леннокс у дев’ять років стає сиротою. У книзі ми спостерігатимемо за її чарівним перетворенням, відкриватимемо у вредному дівчиську несподівані грані. У цьому їй допоможе загадковий будинок з купою порожніх кімнат, самітник-хранитель ключів до кожних дверей і пошуки таємного саду.


Андрій Цаплієнко «Стіна»


20_23_07Антиутопія-постапокаліпсис відомого військового журналіста показує два суспільства, між якими стіна інакшості, попри заклики, що народ розділяти не можна. Одне вибрало розвиток, інше котиться у прірву деградації. Українці і росіяни, війна між якими йде на всіх фронтах – не тільки зброєю, а й словом; настільки різні ментально народи не можуть примиритись. Після їхніх сутичок залишаються рани, які не затягуються і кровоточать.


[irp posts=”29341″ name=”Що читають топові українські бізнесмени: добірка з проекту Big Money”]

[irp posts=”29525″ name=”Стань найкращою версією себе: Топ 10 найкращих книг з особистісного зростання”]

Юлія Дутка
Трилероїд, інтроверт та психоаналітик-аматор. Ви хочете про це поговорити? За фахом - журналіст, та більше тяжію до редагування. Люблю соло-подорожі, важкий метал, м’яке світло, волохатих корів, Скандинавію та бензопили. Мрію попестити ісландських коників та потиснути руку Чакові Поланіку.
http://tarels.blogspot.com/%20

11 thoughts on “Читання на вихідні: перетинаємо екватор літа

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

  5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  6. 367347 805928Hi my friend! I want to say that this post is amazing, nice written and contain approximately all significant infos. Id like to see a lot more posts like this . 905861

Залишити відповідь