#ЧитаємоРазом: «Ігри і казки, які лікують-2»

Наші оглядачки вже читали першу частину цієї книги. Тепер — діляться враженнями від другої.

Оглядачки

Настя Заремба @anastasiia.zaremba: мама, яка прочитала більше 25 книг про виховання. Вірю, що в книгах можна знайти відповіді на будь-які питання, головне знати, де шукати.

IMG_6080-246x246

Юлія Прохорович @julia_prokhorovych: неідеальна матуся маленького хлопчика-шилопопика. Шукаю тишу в книжках, особливо люблю читати у ванні з піною та при свічках (просто це єдине місце, де мама може усамітнитися).

42-150x150

Ірина Юрченко @irinyurch: мама-книголюб. Вірю в те, що книги відіграють велику роль у формуванні особистості – не тільки маленької, а й дорослої

Про що книга

Ірина: «Наші діти будуть краще нас» – девіз, кредо, надія, прагнення або бажання багатьох мам. Як же це здійснити? Як виховати хорошу людину? Як допомогти дитині в створенні того самого «кращого майбутнього»? Як навчити говорити правду, бути наполегливим і не здаватися? Як виховати добру людину?

По крихтах, спотикаючись і помиляючись, але мами знаходять відповіді на свої питання – тільки б знати, де їх шукати. Нещодавно ми розповідали вам про книгу «Ігри і казки, які лікують» Аліни Руденко – такий собі посібник для батьків, які зіткнулися з проблемами в поведінці дитини. Перед вами друга частина книги – вона і сконцентрована на тих самих «як?». І якщо акцент першої книги – це негатив, «зворотна сторона» щасливого дитинства, то «Ігри і казки, які лікують — 2» присвячена абсолютно протилежним факторам в житті дитини. Замість розмов про агресію й істерики – наполегливість і цілеспрямованість, замість впертості – оптимізм, а замість жадібності – вміння говорити правду.

Анастасія: Ця книжка – це набір практичних порад, казок, ігор, які повинні допомогти батькам навчити дитину говорити правду, бути цілеспрямованою та прищепити любов до книг.  Дуже цікавим є останній розділ «Повсякденні дрібнички», де автор розповідає як уникнути істерик в магазині, як привчити дитину чистити зуби і робити зарядку, що таке доброта і чому вона важлива. Важко сказати на який вік дітей розрахована ця книга, адже є поради як для немовлят так і для підлітків.

Юлія: Ну що ж можна додати до вищесказаного дівчатами? В другій книзі автор вирішила розглянути більш детально теми брехні, цілеспрямованості та любові до читання. Кожному питанню приділено достатньо уваги і батьки можуть знайти свій підхід до вирішення певних ситуацій!

Ігри і казки, які лікують...

Ірина: Якщо в першій книзі я просто набрала собі методів «на замітку», так як ще не стикалася з описаними нюансами, то друга книга місцями була «про наболіле». А саме глава про цілеспрямованість, наполегливість та послідовність у дітей.

Як і будь-якій мамі, мені хочеться зробити максимум корисного для дитини. Розвиток, віршики, лічилки, заняття та інше – все це прекрасно. Але в міру. Я з тих, кому важко зупинитися. Варто синові самостійно засісти за якусь справу, у мене в голові включається сирена «А дитиною займатися ти будеш? Чого сидиш, нічого не робиш?».

Спокій, терпіння і спостереження. Для цього в книзі є гра для дорослих – «Акваріум», де автор пропонує вам уявити себе рибкою за склом. Спробуйте відчути себе такою рибкою, яка не може (і не повинна!) впливати на те, що відбувається за межами акваріума.

Ще один важливий момент з цього розділу – набратися терпіння. Ми часто підганяємо дітей, не помічаючи, що цим же і заважаємо їм розвиватися правильно. «Швидше прибирай пазли в коробку, нам пора на вулицю!» – вулиця закриється? «Закривай книжку, вечеря холоне!» – підігріти не можна?

«Збери конструктор, час ліпити з пластиліну!» – він втече? Саме час помітити важливість того, чим займається ваша дитина. Чому б не дати їй можливість вибрати самій?

І найголовніше – відсутність фанатизму і крайнощів. Автор нагадує, що у медалі – дві сторони і не завжди наполегливість важлива. Часом необхідно відпустити ситуацію, прийняти її як даність і розслабитися. Непогано б цього і дитину навчити.

Анастасія: Якщо бути відвертою, в мене виникло дуже багато питань до автора книги, тому мені важко сказати, який розділ сподобався найбільше. Але я з легкістю можу сказати до якого розділу в мене найменше питань – «Обіцяю говорити тільки правду і нічого, окрім правди». На мою думку цей розділ найбільш структурований, гарне пояснення, чому діти брешуть, а також дуже багато казок та ігор. Для себе відмітила гру «Чудова ідея», в якій необхідно записувати всі вигадки дитини у зошит. Також, мені дуже сподобалася ідея про квест для дітей у розділі про цілеспрямованість і наполегливість.

Досить спірні поради у розділі «Як виховати оптиміста», ще й до всього, коли пояснюються причини песимізму, автор чомусь пише тільки про відповідні дії або бездіяльність батьків, забуваючи про саму дитину. Всі діти різні, і варто пам’ятати про зерно, як у книзі Джона Медіни «Правила розвитку мозку дитини» або в книзі Мері Шіді Курсінки «Виховання надзвичайної дитини».

А от найбільш неприємно мене вразив розділ «Любов до читання». По-перше, мене зачепила фраза: «Не підеш гуляти, поки не виконаєш домашнє завдання», виглядає так, наче домашнє завдання – це покарання, і як же тоді його можна полюбити. На мою думку, психолог міг би підібрати кращий вислів і мотивацію.

По-друге, я знайшла поради для дітей, які тільки вчаться читати, а як привити любов до книг тим, хто вже вміє, або взагалі підліткам? А по-третє, це казка «Особисте листування». Я взагалі не зрозуміла, навіщо дитині, яка вже вміє писати, нав’язувати існування зубної феї. Навіть у цій казці, в дівчинки з’явилася проблема через це з однолітками – тобто проблема, створена батьками. Більше того, коли дівчинка спитала в феї, чи вона справжня, фея написала їй, що образилась на таке питання. Як на мене це якийсь сюрреалізм, і потім нам будуть необхідні розділи про довіру і правду.

Юлія: Мені імпонує розділ книжки про виховання цілеспрямованості у дитини. Автор намагається зрозуміти, чому іноді діти втрачають самостійність та інтерес до справ. Що становиться причиною безініціативності та незавершеності справ? Як мама я отримала чимало цікавої інформації щодо особливостей дитячої уваги та віку, інших моментів у вихованні. Щось я знала інтуїтивно і отримала підкріплення своїх уявлень, а щось було в новинку.

Собі на замітку я взяла пораду автора – як допомогти дитині гідно приймати поразки або «Свято першої трійки»! Це досить нестандартний підхід до виховання, коли дитина отримує першу в житті трійку. Неодмінно прочитайте про цю пораду, не буду відкривати усі карти;)

А ще мені дуже сподобалася порада автора щодо наполегливості у природі. Як вода камінь точить чи наскільки працьовиті маленькі мурахи, що можуть будувати великі будиночки! І скільки ще можна знайти таких цікавих прикладів, треба тільки зупинитись і уважно подивитися навколо, і світ неодмінно здивує вас!

Післясмак

Ірина: Як і з першою книгою, у мене залишилися позитивні враження. Мені подобається, що «Ігри і казки, які лікують» присвячені не тільки іграм і казкам, а й служать непоганими «нагадувалочками» для батьків.

У кожному розділі ви зустрінете поради психолога і важливий пункт «дзеркало», де зможете подивитися на себе з боку. Чи буде дитина любити літературу, якщо не бачила маму з книгою в руках? Чи стане говорити правду, якщо тато сам може йому збрехати? Закінчить справу, якщо у мами ніколи немає часу \ можливості \ настрою розібратися зі своїми справами? Є про що подумати, в будь-якому випадку. А це головне.

І не забувайте: всі діти різні, до кожного – свій підхід і універсальних методів не існує в природі. Читайте книги, прислухайтеся до тих порад, які вам імпонують, і не вимикайте свою інтуїцію.

Анастасія: В мене дуже дивні враження від книги, з одного боку було багато корисних ігор та казок, а з іншого якісь дуже незрозумілі поради психолога. Наприклад, вправи з оцінкою і порівнянням, начеб-то ж всі психологи вже говорять про те, що порівнювати себе можна тільки  з собою, а не з хорошими і поганими дітьми. Більше того, не можна взагалі давати оцінку дітям, лише їх діям. І якщо казки, крім одної, мені сподобались. То до багатьох порад самого психолога в мене безліч питань і це псує все враження від книги.

Юлія: Загалом мені сподобалася книга, тут є багато корисної інформації, порад, ігор та казок. Звісно усі поради не можуть стовідсотково підходити  для всіх дітей, бо всі ми різні! Але кожен дорослий зможе знайти щось цікаве та корисне для виховання своєї малечі.

Топ-3 цитати

Ірина: «Те, що дитина робить зараз із вашою допомогою (навіть якщо просто спостерігає за тим, що робите ви), коли-небудь обов’язково стане тим, що вона добре робитиме сама».

«Чимало дбайливих батьків переймаються через те, що якщо в дитини не буде щось виходити, у неї з часом сформується низька самооцінка. Але навпаки, якщо батьки весь час хвалять і не дають відчути, що дитина може сама, вона стане невпевненою в собі»

«Говорити треба, не докоряючи дитині. Треба показати, що ви розумієте, чому дитина так говорить. Ваша підтримка стане ресурсом, який допоможе малюкові впоратися зі своєю брехнею. Адже показати дитині, що ви не лише знаєте правду, але і розумієте, чому вона говорить неправду, краще, ніж сказати «Ти брешеш!».

Анастасія: «Як часто ми шпетимо своїх дітей за брехню, як ми хочемо, щоб вони говорили нам тільки правду! І як часто ми самі безсовісно обманюємо, навіть не помічаючи цього»

«Якщо ви досі переживаєте, що колись зробили не так, можу сказати: по-перше, минулого не повернеш, по-друге, якщо ви переживаєте, отже вам не все одно, а це означає, що ви хороші батьки. Прийміть ситуацію і пробачте собі»

«І тоді, на заході життя, мені відкрилася страшна таємниця. Якби я тоді, коли був молодий, змінив себе, я б зміг зробити свою сім’ю щасливою. Разом ми могли б вплинути на наших друзів і близьких. Об’єднавшись, ми могли б змінити країну, а за нею – і весь світ»

Юлія: «Дорослі часто підганяють дитину, не помічаючи всієї важливості того, що вона зараз робить. Майже завжди ми вважаємо важливішою «дорослу» справу»

«Де б ви не були, ви завжди знайдете сотні прикладів того, як наполегливість творить дива. Усе, що вам потрібно – стати трохи уважнішими і не боятися провести час лежачи на землі, на траві або піску, узявши лупу або фотоапарат»

«Більшість маленьких дітей – великі консерватори. Вони люблять переглядати одні й ті самі мультики, їсти лише улюблені макарони і часто не хочуть пробувати щось нове»

Кому варто прочитати

Ірина: батькам, які шукають «ключик» до своєї дитини, вихователям, учителям, педагогам – у книзі багато цікавих матеріалів не тільки для мам.

Анастасія: батькам, які хочуть, щоб їх діти говорили правду.

Юлія: усім, хто спілкується з дітьми і хоче говорити з ними однією мовою.

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

486 thoughts on “#ЧитаємоРазом: «Ігри і казки, які лікують-2»

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 4. 856558 493967An fascinating discussion is worth comment. I believe which you need to write more on this matter, it might not be a taboo subject but generally individuals are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers 136102

 5. Hi, I think your site might be having browser compatibility issues. When I look at your website in Safari, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, fantastic blog!

 6. Thanx for the effort, keep up the good work Great work, I am going to start a small Blog Engine course work using your site I hope you enjoy blogging with the popular BlogEngine.net.Thethoughts you express are really awesome. Hope you will right some more posts.

 7. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across. It extremely helps make reading your blog significantly easier.

 8. Hello! I could have sworn I’ve been to this blog before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking and checking back frequently!

 9. Having read this I thought it was very informative. I appreciate you taking the time and effort to put this article together. I once again find myself spending way to much time both reading and commenting. But so what, it was still worth it!

 10. Hi there! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

 11. I would like to thnkx for the efforts you have put in writing this blog. I am hoping the same high-grade blog post from you in the upcoming as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to get my own blog now. Really the blogging is spreading its wings quickly. Your write up is a good example of it.

 12. Forget about spam and advertising mailings.Keep your real inbox clean and secure. 10 Minute Mail provides temporary, secure, anonymous, free, disposable email address for 10 minutes.

 13. ip adresleri kullanıcıların kullanarak internette gezinebilmelerine imkan tanıyan ve numaralardan meydana gelen , internet servis sağlayıcısı tarafından sağlanan bir hizmettir.İp adresinin takibi çok kolaydır.Bu yüzden VPN , proxy ve dns değiştirme gibi yöntemleri sizlere öneriyoruz.0 güvenli hale gelmeyeceksiniz ancak takiniz zorlaşacaktır.VPN hizmetleri ücretli yada ücretsiz 3. taraflar tarafından sağlandığı için güvenli sayılmazsınız ve bu hizmet ile birlikte başka sitelere giriş yaptığınız şifreler görülebilir giriş yaptığınız sitelerin bir listesi yada aktiviteleriniz başkaları tarafından görülebilir.

 14. Those are yours alright! . We at least need to get these people stealing images to start blogging! They probably just did a image search and grabbed them. They look good though!

 15. Hi , I do believe this is an excellent blog. I stumbled upon it on Yahoo , i will come back once again. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and help other people.

 16. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself? Plz reply back as I’m looking to create my own blog and would like to know wheere u got this from. thanks

 17. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across. It extremely helps make reading your blog significantly easier.

 18. Thanx for the effort, keep up the good work Great work, I am going to start a small Blog Engine course work using your site I hope you enjoy blogging with the popular BlogEngine.net.Thethoughts you express are really awesome. Hope you will right some more posts.

 19. I would like to thnkx for the efforts you have put in writing this blog. I am hoping the same high-grade blog post from you in the upcoming as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to get my own blog now. Really the blogging is spreading its wings quickly. Your write up is a good example of it.!!!

 20. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself? Plz reply back as I’m looking to create my own blog and would like to know wheere u got this from. thanks

 21. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across. It extremely helps make reading your blog significantly easier.

 22. Hi there! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

 23. Betist, bahisçilerin tüm spor etkinliklerine bahis yapmalarına, favori takımlarını desteklemelerine veya nakit ödüller kazanmalarına olanak tanıyan yeni bir.

 24. It is rare to discover a specialist in whom you might have some faith. In the world these days, nobody genuinely cares about showing others exactly how in this issue. How fortunate I am to have now found such a wonderful website as this. It is people like you that make a genuine difference currently through the suggestions they discuss.!!

 25. This blog is definitely rather handy since I’m at the moment creating an internet floral website – although I am only starting out therefore it’s really fairly small, nothing like this site. Can link to a few of the posts here as they are quite. Thanks much. Zoey Olsen

 26. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across. It extremely helps make reading your blog significantly easier.>>>>

 27. Simply desire to say your article is as amazing. The clarity to your publish is simply great and i can think you are an expert in this subject. Well along with your permission allow me to snatch your RSS feed to stay updated with drawing close post. Thank you one million and please continue the rewarding work.|…

 28. Thanks for another informative site. The place else may just I am getting that type of info written in such an ideal way? I’ve a project that I am just now operating on, and I’ve been at the look out for such information..!

 29. Hi, I think your site might be having browser compatibility issues. When I look at your website in Safari, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, fantastic blog!

 30. Restbet giriş yapacak kullanıcıların tercih ettiği firma onaylı bir siteyiz. Öncelikle site adresinden bahsetmek gerekirsek 2015 yılında açılmış bir bahis ve

 31. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself? Plz reply back as I’m looking to create my own blog and would like to know wheere u got this from. thanks

 32. Having read this I thought it was very informative. I appreciate you taking the time and effort to put this article together. I once again find myself spending way to much time both reading and commenting. But so what, it was still worth it!

 33. Those are yours alright! . We at least need to get these people stealing images to start blogging! They probably just did a image search and grabbed them. They look good though!

 34. This blog is definitely rather handy since I’m at the moment creating an internet floral website – although I am only starting out therefore it’s really fairly small, nothing like this site. Can link to a few of the posts here as they are quite. Thanks much. Zoey Olsen

 35. Having read this I thought it was very informative. I appreciate you taking the time and effort to put this article together. I once again find myself spending way to much time both reading and commenting. But so what, it was still worth it!

 36. Sitemiz üzerinden betist giriş adresine erişebilir ve hiçbir kesinti yaşamadan bahis ve casino oyunlarını denemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 37. Mariobet oyun sitesi Avrupa merkezli bir oyun sitesidir ve Türkiye’deki hizmetlerinde engellemeler ile karşılaşmaktadır. Türkiye’de BTK tarafından Türk oyun .

 38. Dünyayı kasıp kavuran kripto para piyasasında Müslümanların kripto para yatırımı konusundaki soru işaretlerini gidermek için ortaya çıktığını iddia eden Caizcoin nedir? Müslümanların kripto para piyasasında helal/haramlık noktasında bazı endişeleri olduğunu fark eden birileri (Birileri diye nitelendiriyorum; çünkü projenin arkasında kimler olduğu şeffaf değil.), Caizcoin adında bir kripto para birimi çıkardı.

 39. günümüzde spor müsabakalarını takip etmek ve bu etkinlikler üzerinden bahis oynayarak para kazanmak mümkün. Bu konuda banko maçlar şeklinde kupon arayanların adresi bellidir. Deneyimli kadrolar tarafından oluşturulan banko maçlar birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

 40. İpek Ilıcak Rönesans holdinge bağlı yönetim kurulu başkanıdır. Bir iş kadını olarak toplum tarafından tanınır. İpek Ilıcak başarılı bir iş ve kariyer hayatına sahip. İpek Ilıcak 1978 yılında Ankara’da doğdu. ODTÜ ekonomi bölümü mezunudur. Şu anda uluslar arası bir firmada yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlenmiştir. İpek Ilıcak Kayaalp 2018 yılında dünya ekonomik formunda genç global liderler arasına da girerek bu alanda mevcut olan başarısına başarı eklemiş oldu. Bu güne kadar 28 ülkede 75 bini aşmış olan çalışana da sahip bir kişidir. Yani ekonomi alanında ülkenin kalkınmasına da katkısı çok fazladır. Bugün hala birçok sosyal girişime de devam etmektedir.

 41. Gündelik yaşam içerisinde bazen bedenimiz için sağlıklı ve organik ürünler tercih etmek yerine o an karşımıza çıkan ilk şeyi alırız. Oysa bedenimiz için yararlı,doğal ürünler bulmak çok da zor değil.Annelerimizden duymuşuzdur zeytinyağının faydalarını. Her alanda önerilerle gelir karşımıza zeytinyağı çeşitleri. Çocuk pişik mi oldu zeytinyağı sürelim. Kabız mı olduk bir kaşık zeytinyağı yuttuk mu tamam.Gıdalar için de öneriler bitmez tabii ki… Salataya mutlaka bir çorba kaşığı zeytinyağı çeşitlerinden sizin ağzınıza en güzel geleninden bir kaşık katılmalı. Zeytinyağlı yemek çeşitlerini say say bitiremeyiz ama her yemeğe bir çorba kaşığı zeytinyağı koyunca da tadı ayrı güzel oluyor, kabul etmek lazım.Bunları söyletince herkesin aklına aynı şey geliyor aslında: Zeytinyağı fiyatları. Biz çocukken bulması da alması da zordu zeytinyağını. Şimdi öyle değil. İnternetin yayılması ve sosyal platformlarda satışın artmasıyla aslında istediğimiz an her şeye ulaşabilir olduk. Zeytinyağı da bu durumdan nasibini aldı. Zeytinyağı fiyatları da yüzümüzü güldürecek duruma geldi.

 42. Haritalarda yorum olması insanlar için önemlidir. Hiç yorum olmaması ise çoğunlukla insanlarda olumsuz fikirler meydana getirir. Bu nedenle yorum yapılması birçok işletme için önem verilmesi gereken bir konudur. İşletmeniz için yorum olmasını istiyorsanız Google Maps yorum hizmeti alma işlemi yapabilirsiniz. Yorum satın alarak olumlu düşüncelerin paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Olumlu düşünceler ise diğer insanların da hizmet almasını ve sonrasında iyi yorumlar yapmasını sağlayacaktır. Günümüzde çok sayıda firma ve işletme tarafından yorum satın alma işlemi yapılıyor. Google Haritalar için yorum satın almak isteyen firmamızdan hizmet alabilir. Sunduğumuz Google Harita SEO kapsamında işletmeniz hakkında birçok olumlu yorum yapıyor ve sizlere yardımcı oluyoruz.

 43. Her geçen gün çok daha popüler olan ve maddi anlamda çok daha uygun olan prefabrik ev modelleri hakkında bilgi almak için siteden yardım alınabilir. Prefabrik ev modelleri her türlü yaşam alanlarında hem konforu hem de kullanım bakımından rahatlığı sağlayarak çok daha huzurlu zamanlar geçirmeye yardımcı oluyor. Pek çok ortamda kullanımı çok daha kolay olan bu tarz evler sayesinde çok daha kısa sürede istenilen alanda yapılandırılabilir. Tüm alanların en güvenilir ve kaliteli prefabrik ev modelleri için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Sitede pek çok farklı modeller ile her zevke uygun ve özel yaşam alanlara sahip olmayı sağlamaktadır. Sitede yer alan modeller her ortama uygun olmaktadır.

 44. Google Haritalar, günümüzde işletmelerin yer edinmesi gereken bir sistemdir. İnsanlar bir yere gitmek istediğinde ya da bir yer hakkında bilgi edinmek istediğinde haritalarda yer alan konuma da dikkat eder. Haritalarda yer edinmek bu nedenle çok önemlidir. Google Haritalar ’da yer alan işletmeniz, insanlar tarafından yorumlanabilir. Google Haritalar yorum satın al işlemiyle de yorum yaptırılabilir. Yorum yapmak çok kolay bir işlemdir. Google hesabı olan herkes bir işletme için yorum yapabilir. İşletmenin Google Haritalar profiline girerek yorum yap sekmesine tıklamak yeterlidir. Burada işletmeye puan verilebilir ve istenirse alınan hizmet hakkında olumlu ya da olumsuz yorumlar yazılabilir. Yapılan yorumlar, işletmeyi araştıran potansiyel müşterilerin fikirleri üzerinde etkilidir. İşletmeler Google Maps yorum satın al sayesinde istedikleri kadar olumlu yorum alabilir.

 45. Ambarlı limanı nakliye hizmet çeşitleri günümüzde sıklıkla sunuluyor. Güngör firması genel olarak Ambarlı limanı nakliye hizmetlerinde ağır yük taşıma hizmetlerini sunar. Ambarlı limanı nakliye hizmet çeşitleri günümüzde yaygın olarak Güngör nakliyat firması tarafından sunuluyor. Genel olarak İstanbul bölgesi için Ambarlı bölgesinde farklı nakliye hizmetleri sağlanır. Ambarlı limanı; nakliye hizmetlerinin sunulması için ideal bir alandır. Özelliklede yurt dışı nakliye hizmet çeşitleri için sıklıkla Ambarlı limanı bölgesi tercih edilir. Günümüzde hem yurt içi hem de yurt dışı nakliye hizmetlerini Güngör firması düzenli olarak Ambarlı bölgesinde sunmaktadır. Farklı hizmet çeşitleri ile Güngör nakliye firması; Ambarlı bölgesinde profesyonel olarak hizmetlerini sunmaktadır. Genel olarak ambarlı limanı nakliye ağır yüklerin taşınması tercih edilir. Liman olma özelliği ile yurt dışına nakil olacak olan ağır eşyaları kolaylıkla nakil edilir. Günümüzde Güngör nakliye firması ile pek çok ağır yük çeşitleri Ambarlı limanında nakil edilmiştir. Özelliklede son dönemlerde deniz ile nakliye hizmetlerinin artması ile Ambarlı limanı daha yoğun tercih ediliyor.

 46. IPTV sayesinde pek çok televizyon kanalı kullanıcıları artık IPTV al seçeneği ile farklı bir alternatife yönlendirmektedir. Bu siteden IPTV hizmetlerini alabilmeniz mümkündür. IPTV al ile televizyon izlerken aynı internette dolaşıldığı bir şeyleri izlemenin rahat olmasını isteyen çok sayıda kişi mevcuttur. Bunun içinde günümüzde artık kablo ve uydu dışında alternatif arayışları sürmektedir. Bu arayışlar sonucu olarak zaten Netflix, IPTV gibi platformlar hayatımıza girmiş bulunmaktadır. IPTV hizmetini en iyi şekilde almak için bu siteyi takip edebilirsiniz. IPTV yasal bir hizmet olmakta ve aynı zamanda da şifreli kanallar IPTV sayesinde IP paketlerine dönüştürülerek internet aracılığı ile son kullanıcıya yayınlanmasını sağlamaktadır. IPTV alanında hizmet veren bu siteyi kullanarak legal olarak yayın yapabilirsiniz veya izleyebilirsiniz. Neredeyse tüm dünya ülkeleri tarafından kullanılan televizyon istasyonlarının kullandığı IPTV sayesinde kendi yayınlarını internet üzerinden yapmaktadırlar. IPTV al ile artık bu siteyi kullanarak güvenli bir şekilde uygun paketlerinden yararlanabilirsiniz. Firmanın her bütçeye uygun olan paketleri var ve bu paketleri hem TV hem akıllı telefon ve hem de bilgisayar üzerinden kullanmanıza da olanak sağlanmaktadır. Dublaj ve altyazı seçenekleri de bulunan bu sitede 70 binden fazla içeriğe ulaşma fırsatı da sunulmaktadır. Günlük olarak güncellenen içerikler de sunan bu site sayesinde ulaşamayacağınız içerik kalmamakta ve kolay yoldan yüksek görüntü kalitesiyle IPTV deneyimine sahip olmaktasınız.

 47. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself? Plz reply back as I’m looking to create my own blog and would like to know wheere u got this from.

 48. Can I just now say what a relief to find someone that truly knows what theyre preaching about on-line. You certainly discover how to bring a worry to light making it important. Workout . have to check this out and see why side from the story. I cant believe youre no more popular simply because you undoubtedly provide the gift.

 49. Meşruti monerşi ile yönetilen Hollanda, Avrupa’nın birçok konu ve alanda önde gelen ülkelerinden biridir. Ülkenin para biriminin avro, yaşam standartlarının yüksek ve özgürlüklerin geniş olması ile ön plana çıkmaktadır. Birçok imkan açısından da önemli bir ülke olan Hollanda’da birçok etnik ve dini yapıdan insan yaşamaktadır. İş fırsatları, kanunlardaki özgürlük ve esneklik, girişimci desteği, kaliteli eğitim standartları, birçok konuda ucuz alışveriş gibi özellikleri nedeniyle hem tatil yapanlar hem de kalıcı olarak yaşamak isteyenler için çok cazip bir ülke konumunda. Hollanda’da oturma izni almak veya farklı konularda ayrıcalık kazanmak için Hollanda aile birleşim vizesi oldukça önemli. Bu noktada birçok ajans hizmet vermekte.

 50. This blog is definitely rather handy since I’m at the moment creating an internet floral website – although I am only starting out therefore it’s really fairly small

 51. This blog is definitely rather handy since I’m at the moment creating an internet floral website – although I am only starting out therefore it’s really fairly small

 52. Some people were enthusiastic players or enjoyed music and dancing. Chances are you’ll remember that you were happiest on the running track. Even so, with increasing obligations maybe you have found no time to have pleasure in any of your interests. Are you affected by depression and want to get free from its abysmal depths without lifelong antidepresants? You could attempt and help yourself to overcome depression naturally.

 53. Günümüzde şans oyunları oldukça fazla kişi tarafından hobi ve kazanç sebebiyle tercih edilmektedir. Şans oyunları arasından en meşhur olanı ise iddaa yani spor müsabakalarına oynanan bahislerdir. Bankottu.com ekibinin hazırladığı kesin gelecek maçlar, iddaa oynayan kişiler için hazırlanmaktadır. Bu maçların yer aldığı banko kuponlar özenle hazırlanmakta olup, takımların maçı etkileyebilecek tüm formasyonları hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Takımlarda bulunan sakatlık, cezalı oyuncular, deplasman veya iç saha faktörleri, takım içi dinamikler teknik ekibimiz tarafından incelenmektedir. Bu bilgiler ışığında oluşturulan banko maçlar, bu maçlara iddaa oynamak isteyen kullanıcılar için büyük kolaylıklar arasındadır. Her gün düzenli olarak hazırlanan günlük maç tahminleri deneyimli ekibimizin analizleri neticesinde ortaya çıkmaktadır. Günün banko maçları, bankottu.com sitemiz üzerinden her gün yenilenerek paylaşılmaktadır.

 54. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself? Plz reply back as I’m looking to create my own blog and would like to know wheere u got this from.

 55. NFTshoout.co is a play to earn NFT football game where players earn shoo token for winning penalty shootouts. NFT shootout will soon have a scholarship program for scholars to earn crypto while gaming soccer on the metaverse

 56. NFTshoout.co is a play to earn NFT football game where players earn shoo token for winning penalty shootouts. NFT shootout will soon have a scholarship program for scholars to earn crypto while gaming soccer on the metaverse

 57. Have you ever thought about including a little bit more than just your articles?
  I mean, what you say is valuable and everything.
  But think of if you added some great graphics or video clips to give your posts more, “pop”!
  Your content is excellent but with images and video clips, this site could
  definitely be one of the most beneficial in its niche.
  Good blog!

 58. I blog quite often and I genuinely thank you for your information. This great article has truly peaked my interest.
  I will bookmark your site and keep checking for new information about once a
  week. I opted in for your Feed too.

Залишити відповідь