Чотири новинки Yakaboo Publishing до Книжкового Арсеналу

З 17 по 21 травня 2017 року в Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 12) відбуватиметься Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Видавництво Yakaboo Publishing підготувало до найбільшого книжкового ярмарку країни новинки про фізику, сімейний бюджет, бізнес та інновації. Ви зможете знайти наші книжки на стенді В 3.25.


дилема

Дилема інноватора / Клейтон Крістенсен; пер. з англійської Олександра Гончара. – К.: Yakaboo Publishing, 2017. – 304 с.


Одна з найбільш значущих бізнес-книг в історії за версією Wall Street Journal, Business Week та The Economist, бестселер, що опинився на верхівках рейтингів провідних американських видань, наукова праця, яку обов’язково має прочитати кожен сучасний у своїх поглядах керівник, підприємець чи менеджер. Клейтон Крістенсен, професор Гарвардської школи бізнесу, демонструє, як успішні компанії втрачають позиції лідера через відсутність розуміння характеру змін. Невдачі – це невід’ємна частина успіху, а «правильність» не є рецептом подолання кризи. Крістенсен закликає навіть в бізнесі використовувати фізичні та психологічні принципи світобудови, щоб реалізовувати свої найамбітніші плани.

Цитата: «…багатьох загальновизнаних засад раціонального господарювання насправді слід дотримуватися ситуативно. Бувають часи, коли не треба слухати клієнтів, коли треба інвестувати у розробку менш прибуткових продуктів нижчої якості, коли треба агресивно завойовувати малі, а не великі ринки. На основі ретельно спланованого дослідження й аналізу успіхів і невдач інноваційної діяльності в індустрії жорстких дисків та в інших галузях, ми сформулювали кілька правил, які менеджери можуть використовувати, вирішуючи, коли слід дотримуватися загальновизнаних засад раціонального менеджменту, а коли доцільніші альтернативні засади…Як і в найскладніших життєвих ситуаціях, надзвичайно важливо зрозуміти, «як влаштований світ», і провадити інноваційну діяльність, пристосовуючись до сил, які ним керують».


космос

Всесвіт на долоні / Кристоф Ґальфар; пер. з англійської Тараса Цимбала. – К.: Yakaboo Publishing, 2017. – 416 с.


Науково-популярна книга, яка за своїм задумом написана так, щоб читач міг відчути себе її героєм. Ґальфар, учень і співавтор Стівена Гокінга, пропонує здійснити цікаву подорож до поверхні Сонця, відкрити таємниці чорних дір та дізнатися неймовірні факти про атоми. Простіше кажучи, всю ту фізику, яку колись в школі нам не вміли подати так, щоб захопити і зачудувати, автор викладає з гумором і любов’ю до предмета дослідження.

Цитата: «Якби ви були не чистим духом, а реальним космічним мандрівником, скільки б часу знадобилося, щоб відправити сигнал звідси додому? Маючи під рукою міжзоряний мобільний телефон, ви могли би телефонувати друзям з кожної своєї зупинки, щоб поділитися з ними відкриттями. Мобільні телефони перетворюють ваш голос на сигнал, який мандрує зі швидкістю світла, завдяки чому зв’язок на Землі здається миттєвим. Проте в космосі відстані зазвичай надто великі, тож уже ніщо не здається миттєвим. Світлу потрібна приблизно секунда, щоб дістатися Землі з Місяця. І ще одна, аби повернутись назад. Якби ви запитали друга на Землі, чи бачить він вас у бінокль, то його відповідь досягла би вас із затримкою в дві секунди».


люцифер

Ефект Люцифера. Чому хороші люди роблять жахливі вчинки / Філіп Зимбардо; пер. з англійської Любомира Шерстюка. – К.: Yakaboo Publishing, 2017. – 560 с.


У 1971 році в Стенфордському університеті було проведено тюремний експеримент, що увійшов в історію соціальної психології. Під керівництвом професора Зімбардо протягом двох тижнів добровольці, набрані за оголошенням в газеті, повинні були симулювати перебування у в’язниці. Випадок поділив 24 людину на охоронців та ув’язнених. Перебіг експерименту з бунтами, садистським поводженням охоронців по відношенню до «арештантів», продемонстрував, як змінюється поведінка людини під впливом ситуації. Коли 2003 року у в’язниці Абу-Грейб виник скандал, спричинений знущаннями над ув’язненими, Зімбардо увійшов до слідчої комісії та був захисником одного з наглядачів, вважаючи, що необхідно виправляти системні помилки у функціонуванні тюремних закладів, ніж шукати цапів-відбувайлів.

Цитата: «Ідея, що хороших і поганих людей розділяє нездоланна прірва, є джерелом комфорту — принаймні з двох причин. По-перше: вона породжує есенціалістичну бінарну логіку, згідно з якою Зло — це окрема сутність. Зазвичай ми сприймаємо Зло як певну якість, яка притаманна з народження одним людям і не притаманна іншим узагалі. Погане насіння в контексті розгортання доль неодмінно дає погані плоди. Ми визначаємо зло, вказуючи на дійсно жорстоких тиранів нашої епохи — Гітлера, Сталіна, Пол Пота, Іді Аміна, Саддама Хуссейна та інших політичних лідерів, які організовували масові вбивства…Окрім цього, дихотомія добро / зло знімає відповідальність із «хороших людей». Вони можуть навіть дозволити собі не задумуватись над тим, що також можуть сприяти створенню або існуванню умов, які призводять до правопорушень, злочинів, вандалізму, приниження, залякувань, зґвалтувань, тортур, терору та насильства».


любов

Любов та бюджет / Любомир Остапів. – К.: Yakaboo Publishing, 2017 – 288 с.


Родина – це не лише любов і щастя бути вдвох, але й безліч турбот і щоденного клопоту. Щоб буденність не зіпсувала стосунки, а питання грошей не втрутилося в романтичну ідилію, Любомир Остапів написав дослідження, покрокову інструкцію з того, як полегшити побут, поєднати бізнес і домашнє господарство, а тим. Хто тільки будує стосунки, навчитися правильно і без образ говорити про спільні витрати. Як економити? Яких помилок треба уникати у веденні сімейного бюджету? На що варто витрачати гроші? У книзі знайдуться відповіді на ці та інші важливі запитання. Любомир Остапів – фінансист, голова осередку всеукраїнського Фонду випускників в НаУКМА, автор публікацій, присвячених веденню ІТ-бізнесу в Україні та управлінським фінансам.

Цитата: «Фінансове планування – це спосіб підтримувати віру у власну спроможність. Якщо ціль – 720 тис. гривень на комфортну двокімнатну квартиру в передмісті Києва, а щомісячні заощадження становлять 5 тисяч гривень, то без інвестицій і за умови стабільних цін на нерухомість залишається всього 12 років. Відповідно, ви починаєте адаптувати свій стиль життя, взявши під контроль витрати та збільшуючи доходи. Бюджет вам допоможе побачити, як за умови зростання заощаджень до 10 тис. гривень та інвестування через депозити термін очікування скорочується у понад 2 рази!

Іноді ваші зусилля нагадуватимуть вирощування китайського дерева бамбук. Ви посадили його, і протягом першого року нічого не відбувається. Ви поливаєте і доглядаєте його, але вже другий рік поспіль нічого не виростає із землі. Третій теж. І четвертий. І раптом на п‘ятий рік дерево починає швидко рости, іноді до 25 метрів у висоту!»


Події Yakaboo Publishing


Середа, 17 травня о 20:00, зал «Малі видавці»

Презентація книжки Любомира Остапіва «Любов та бюджет» за участю автора. На заході можна буде дізнатися, як молодій родині вести бюджет, щоб втілювати свої мрії, подорожувати й ніколи не сваритися через гроші. За участю Артура Оруджалієва.

Четвер, 18 травня о 18:00, бізнес-майданчик

Передпрезентація книжки Павла Шеремети «Прорив». На передпрезентації автор розповідатиме про досвід економічного дива Азії та прогресивних зрушень в Польщі, про які, з-поміж іншого, пише у книжці. Видання з’явиться у вересні цього року.


ЧитатиMust read травня у ритмі Книжкового Арсеналу: 20 книжок на автограф
ЧитатиГумор, відвертість та екосвідомість: 5 новинок дитячої літератури до Книжкового Арсеналу 
ЧитатиДайджест тижня: все, що ви хотіли знати про Книжковий Арсенал

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

73 thoughts on “Чотири новинки Yakaboo Publishing до Книжкового Арсеналу

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 8. With havin so much written content do you ever run into any problems of plagorism or copyright infringement? My blog has a lot of completely unique content I’ve either authored myself or outsourced but it looks like a lot of it is popping it up all over the web without my permission. Do you know any methods to help prevent content from being ripped off? I’d definitely appreciate it.

 9. I haven¦t checked in here for some time as I thought it was getting boring, but the last several posts are great quality so I guess I will add you back to my daily bloglist. You deserve it my friend 🙂

 10. Hmm it seems like your blog ate my first comment (it was extremely long) so I guess I’ll just sum it up what I submitted and say, I’m thoroughly enjoying your blog. I as well am an aspiring blog blogger but I’m still new to everything. Do you have any points for novice blog writers? I’d definitely appreciate it.

 11. certainly like your website but you need to take a look at the spelling on quite a few of your posts. Several of them are rife with spelling issues and I to find it very troublesome to inform the reality however I¦ll certainly come again again.

 12. Good V I should definitely pronounce, impressed with your web site. I had no trouble navigating through all tabs and related information ended up being truly easy to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Quite unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or something, web site theme . a tones way for your customer to communicate. Excellent task..

 13. Hello there! This is kind of off topic but I need some advice from an established blog. Is it very hard to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty quick. I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to start. Do you have any ideas or suggestions? Thank you

 14. Nice post. I learn something more challenging on different blogs everyday. It will always be stimulating to read content from other writers and practice a little something from their store. I’d prefer to use some with the content on my blog whether you don’t mind. Natually I’ll give you a link on your web blog. Thanks for sharing.

 15. As I website possessor I believe the content matter here is rattling fantastic , appreciate it for your hard work. You should keep it up forever! Best of luck.

 16. I’m not sure the place you are getting your info, but good topic. I must spend some time learning much more or figuring out more. Thank you for wonderful information I used to be searching for this information for my mission.

 17. Pretty section of content. I just stumbled upon your site and in accession capital to assert that I acquire in fact enjoyed account your blog posts. Any way I’ll be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently fast.

 18. A person necessarily help to make seriously articles I would state. That is the very first time I frequented your web page and to this point? I amazed with the research you made to make this actual submit extraordinary. Magnificent activity!

 19. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You clearly know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your weblog when you could be giving us something enlightening to read?

 20. Hi there very cool website!! Guy .. Beautiful .. Wonderful .. I will bookmark your site and take the feeds also?KI am happy to find so many helpful info right here in the put up, we need work out more strategies on this regard, thanks for sharing. . . . . .

 21. I know this if off topic but I’m looking into starting my own weblog and was wondering what all is needed to get setup? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I’m not very internet savvy so I’m not 100 positive. Any recommendations or advice would be greatly appreciated. Kudos

 22. Good ?V I should certainly pronounce, impressed with your web site. I had no trouble navigating through all the tabs as well as related information ended up being truly easy to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or something, site theme . a tones way for your customer to communicate. Nice task..

 23. hey there and thank you on your info – I have definitely picked up anything new from proper here. I did on the other hand experience several technical points the usage of this site, since I experienced to reload the site many instances prior to I could get it to load correctly. I were pondering in case your hosting is OK? No longer that I am complaining, however sluggish loading instances times will often have an effect on your placement in google and can damage your quality score if ads and ***********|advertising|advertising|advertising and *********** with Adwords. Well I am including this RSS to my email and can look out for much extra of your respective exciting content. Ensure that you update this again very soon..

 24. An interesting discussion is worth comment. I think that you should write more on this topic, it might not be a taboo subject but generally people are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

 25. I am extremely inspired along with your writing skills and also with the layout to your weblog. Is that this a paid topic or did you customize it your self? Either way stay up the nice quality writing, it’s rare to see a great weblog like this one today..

Залишити відповідь