Автори однієї книги: Шедеври, що затьмарили решту творчого спадку письменників

Є випадки, коли з усього творчого добірку авторів визначною стає лиш одна книга. Але яка — відома на увесь світ, справжня класика! Goodreads пропонує список шедеврів, що захопили читачів і змусили звернути їхню увагу на інші книжки письменників.


12_15_06

Мері Шеллі «Франкенштейн»


Шеллі писала не лише романи, а й оповідання, драматичні твори, есе, біографії, дорожні замітки. Вона була редактором творів свого чоловіка, поета і філософа Персі Шеллі. Але з усього творчого спадку читачі найбільше пам’ятають темну готичну історію про монстра, який повстає проти свого творця.

Інші книги автора: Mathilda and Other StoriesThe Last Man.


21_03_06

Дж. Д. Селінджер «Ловець у житі»


Роман, який у 1950 – 60-их рр. мріяв прочитати кожен американський підліток і який вже 67 років не перестає бути в центрі суспільної уваги, також не єдиний шедевр Селінджера.

Інші книги автора: «Дев’ять оповiдань», «Фрэнни и Зуи», For Esme – with Love and Squalor.


21_04_06

Артур Ґолден «Мемуари гейші»


Напіввигадана історія японської гейші була написана американським дослідником японської культури, що деякий час працював у Токіо. Книга вийшла яскравим втіленням сприйняття східних традицій людиною західного світу. Це дебютний роман, що відразу ж став відомим і улюбленим для багатьох.


21_05_06

Емілі Бронте «Грозовий перевал»


Перебуваючи в тіні слави своєї сестри Шарлотти, Емілі відома як автор одного, але досить яскравого роману, взірця класичної прози. А між тим, Емілі також писала надзвичайні вірші.

Інші книги автора: Darkness and Glory.


21_06_06

Маргарет Мітчелл «Звіяні вітром»


Історію найпопулярніших в світі — з часів Ромео і Джульєтти — закоханих Скарлет О’Хари і Рета Батлера можна вважати справжнім «Великим американським романом». До того, як вигадати сюжет про життя багатіїв у часи громадянської війни в США, Маргарет з юних років почала писати п’єси для шкільного театру. Та «Звіяні вітром» стала єдиною її всесвітньовідомою книгою.


21_07_06

Ральф Еллісон Invisible Man


Як це — бути людиною, що невидима для суспільства? Герой, що проживає у сповнених расовими проблемами США, знає про це на власному досвіді. Еллісон також написав низку есе на політичну та суспільну тематику. Після його смерті вийшла збірка творів, зібраних з численних записів письменника.


21_08_06

Кетрін Стокетт «Прислуга»


Авторка вивчала креативне письмо та англійську філологію, і цей роман можна назвати її надзвичайн вдалою пробою пера. Наразі відомо, що Кетрін працює і над іншими книгами, та чи будуть вони такими ж успішними?..


21_09_06

Сильвія Платт «Під скляним ковпаком»


У книгу Платт вписала власні переживання, адже створювала її в період депресивного розладу. «Під скляним ковпаком» — жорсткий реалістичний опис життя, як воно є. Платт також є авторкою віршів, повістей та дитячої літератури.

Інші книги автора: «Кухня пані Вишеньки».


Читати: 24 книги, про які хочеться говорити вічно. Версія Goodreads

Читати: Разом краще: 12 книг, написаних у співавторстві

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

9 thoughts on “Автори однієї книги: Шедеври, що затьмарили решту творчого спадку письменників

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

Залишити відповідь