Ловити мить із Клейтоном Крістенсеном

Книга, відгук про яку ви зараз читаєте, зацікавлює одразу всім – назвою, обкладинкою, анотацією, ціною, форматом, цікавою особистістю  автора. 

Клейтон Крістенсен написав цю книжку зі своїми студентами – Джеймсом Олвортом та Карен Діллон.
Книга вже отримала низку рецензій від українського читача, і кожна з цих реакцій по-своєму особлива, немає повторів, а це означає, що робота Крістенсена багатогранно відбилася у думках поціновувачів такого виду літератури. Кожен із журналістів, блогерів, бібліотекарів намагався донести однодумцям найважливіші моменти, що вибудувані в тексті автора-викладача, найцікавіше, що так тісно пов’язане сьогодні з кожним із нас.

Для мене вартою уваги стала описана автором формула “гроші є компенсацією, а не винагородою за працю”. Вона пробуджує цілий потік роздумів про те, що, крім грошей, могло втримати у роботодавця так довго, і чи є щось інше, крім грошей, заради чого ми зараз працюємо.

Книга якісно перекладена на українську, але читачеві варто розуміти різницю на ринку праці в рідній країні й на батьківщині авторів, і тоді книга постане в цілковито новій якості – як потужний інструмент запуску внутрішніх пошуків власного “я” та перелому стереотипів взаємозмінюваних чи поєднуваних “роботи-хобі-сім’ї”, що вкарбувалися у наше сприйняття в кожного по-різному .

Дуже влучно описані найчастіші проблеми молодих людей, які створюють сім’ї, власний бізнес: кар’єра чи дім? ризикувати чи обрати стабільність? кидати невдалий старт чи почекати ще мить?

Автори чудесно ілюструють свою роботу живими прикладами, наприклад, історіями злетів і падінь відомих корпорацій: Моторола з проектом “Іридіум”,  Хонда на американському ринку мотоциклів та іншими, не менш цікавими та взірцевими.  Не скупий Клейтон Крістенсен, зокрема, і на замальовки з особистого життя – зізнається у труднощах і охоче розповідає про мрії, плани та цілі, яких досяг у гармонійній побудові взаємовідносин у своєму колі.

Але в цілому виклад не здається одноманітно схожим на інші біографічні книжки. Тут таки відчувається подання викладача-практика: все особисте відкрите для читача тільки для глибшого розуміння принципів, які описує автор, та влучно дібране під кожен розділ та статтю відповідної теми.

Саме структурованість матеріалу, наче у навчальному посібнику з економіки чи менеджменту, припаде до душі чи не більшості читачів. Можна почати з кінця, відкрити, де заманеться, чи все ж таки увібрати в себе всю книгу від початку до кінця – однаково відчуєте грунтовну авторську позицію, вміння заворожити простою реальністю та пробудити самоаналіз та  пошуки.

Дізнаєтеся дещо нове та варте уваги і обов’язково будете радити книгу друзям. Комусь із тих, хто відчайдушно призвичаюється до нової ролі в житті чи не може її знайти. Комусь, хто успішно веде бізнес, але пригнічений домашніми справами, хто блискуче справляється  з викликом домогосподині, мами та дружини, а глибоко в душі сумнівається, переживає, чи варто зібрати ще сил, і може допомагати сильній половині подружжя.

Словом – варто. «Як ви збудуєте своє життя?» – якісний, душевний, щирий та повчальний матеріал для молоді. Для тих, для кого «Carpe Diem!» – не просто вислів. Для тих, хто ловить мить!

Ірина Варламова

Купити в Yakaboo.ua

Ірина Варламова
Десь два роки тому в моїх профайлах можна було побачити: юрисконсульт, депутат, помічник керівника... Усе так, певною мірою, і залишається, та зараз моя найголовніша роль - мама. А найбільшим хобі завжди було читання. То ж я заснувала спільноту про читання дітям "Читата: читає мама і тато". Зі своїми дописами можу трапитись вам ще на Барабуці та в блозі Видавництва Старого Лева, у рубриці "Книготерапія" в сумській студентській газеті "Academix". Допомагаю бібліотеці в рідному селі поповнювати фонд та триматися сучасності. Просто так. Мрію відкрити книгарню-кав’ярню з дитячою кімнатою. Мотиваційна література для батьків, дитліт; книги для бізнесу та саморозвитку, історичні романи завжди знайдуться на моїх поличках і сторінках блогу.

6 thoughts on “Ловити мить із Клейтоном Крістенсеном

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

Залишити відповідь