Yakaboo.ua вигадав конкурс для маленьких книголюбів

Yakaboo.ua вигадав конкурс для маленьких книголюбів

Yakaboo.ua разом із партнерами 1+1 медіа та проектом #книголав влаштовують конкурс читацьких рецензій для маленьких читачів «Моя космічна книжка» . 


Уявіть собі, що космічні подорожі стали реальністю і тепер можна запросто полетіти на Марс на зимові канікули чи свята. У політ збираються школярі з усіх куточків планети – з Африки та Австралії, Німеччини та о. Ява. Мандрівка обіцяє бути дійсно захопливою, правда ж?!

Але політ триватиме довго, а місця на космічному кораблі обмаль, тому в маленькі рюкзачки береться найнеобхідніше – зубна щітка, мило, гребінець, полуничний чи вишневий джем у космічному тюбику. І лише одна книжка. Найулюбленіша.

Напишіть командиру космічного корабля, Капітанові Бу. Він неймовірно любить казки і пригоди, але не має часу їх читати, бо повсякчас зайнятий космічними польотами. Розкажіть йому, яка ваша найулюбленіша книжка й, можливо, саме її Капітан Бу візьме в наступний політ!


Умови конкурсу:

  • Якщо тобі від 8 до 12 років.
  • Ти любиш читати і готовий всім розказати про свою найулюбленішу книжку.

Напиши Капітанові Бу листа з описом найкращої книжки, яку обов’язково потрібно взяти в наступну космічну мандрівку. Твій твір має складатися з 1 аркуша в клітинку звичайного шкільного зошита. Капітан Бу, на жаль, не має часу читати довгі листи.

До 8 травня 2017 року надішли листа на адресу: вул. Кирилівська,160 Ю, м. Київ, 04073, “Моя космічна книжка”.

Автори найкращих творів отримають свої нагороди-сюрпризи в травні на Книжковому Арсеналі (м. Київ) 🙂


Журі:


Читати: Беріть участь у флешмобі “Читацьке бінго Yakaboo” – вигравайте валізу книжок!

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

25 thoughts on “Yakaboo.ua вигадав конкурс для маленьких книголюбів

    Залишити відповідь