Підсумки року видавництв. Перший рік #книголав

Підсумки року видавництв. Перший рік #книголав

2017 був нашим першим, проте дуже насиченим та драйвовим роком. #книголав щойно відсвяткував річницю існування та підбив перші підсумки, які нас неймовірно тішать.


Лише за один рік ми встигли видати:

22_12_5_5

 22_12_5_1


А ще цього року ми вперше взяли участь у Книжковому Арсеналі, у Львівському Форумі та в Одеському фестивалі «Зеленая Волна».

Досі згадуємо, як старанно ми готувалися ? Як хвилювалися, щоб усі книжки вчасно приїхали з типографії, як раділи, коли вперше побачили наш стенд і зрозуміли, що він саме такий, яким ми його задумали! І ми дуже вдячні організаторам усіх фестивалів за підтримку й справді цінні поради молодому видавництву.


Що ми зробимо у 2018 році


Вже з 1-го січня 2018 року стартує наш новий проект «Золота Полиця».  Його мета – подарувати українському читачеві класику в сучасному, вчасному та якісному вигляді.

22_12_5_2

12 класичних текстів актуальною мовою і в незрівнянному оформленні з’являться в продажі. До речі, деякі з них українською можна буде прочитати вперше.

Механіка проекту наступна: ми пропонуємо читачу три варіанти на вибір — оформити річну підписку на цілу серію для себе чи друга, подарувати всю серію класики бібліотеці, або ж просто купити будь-яку з книжок собі.

Ми задумали цей проект, аби люди мали можливість поринути у вир пригод та кохання.

Кохання, зрада, сприйняття себе, інтриги, вбивства, дружба, родинні стосунки, пригоди, детективи – ця насичена добірка доповнить кожну книжкову шафу сучасної родини.Також у січні ми проведемо масштабну презентацію нашої нової дитячої книги «Книжка-мандрівка. Україна», створеною спільно з креативною агенцією Green Penguin.

22_12_5_4

Книга містить 1200 непересічних фактів про Україну та українців.

 Формат книги-мандрівки особливий — це не довідник і не підручник. Це карта-розповідь у форматі «едьютейнмент», на якій зазначені найцікавіші історико-географічні та статистичні факти про країну в авторських ілюстраціях.

Ми залучили експертів з різних галузей і створили 30 карт українських міст і областей в авторських ілюстраціях — це 1200 надзвичайних відкриттів про Україну. А саме:

 • 327 особистостей, які надихають
 • 232 дива природи
 • 224 історичні події
 • 135 культурних феноменів
 • 129 архітектурних шедеврів
 • 78 визначних винаходів і відкриттів
 • 75 економічних і промислових об’єктів

«Україні справді бракувало такого класного проекту — про нас, але без соняшників та шароварів, а про те, наскільки крута і дивовижна наша країна, як багато в нас цікавих місць, окрім вуличок Одеси та Львова. Ця книжка — чудова нагода розповісти дитині або й дізнатися самому про нашу історію, можливості, міфи та приводи для гордості,» — коментує Світлана Павелецька, партнерка видавництва #книголав.


Звісно, це далеко не всі наші плани на 2018


Протягом року ми презентуємо:

 • суперкорисну науково-популярну книжку про дієтологію від відомої української дієтологині;
 • захопливу книжку про подорожі від популярного українського ведучого;
 • таку довгоочікувану та прекрасну книжку про дівчат-бунтарок;
 • підліткову трилогію-антиутопію, сюжет якої вразить не тільки підлітків, а й обізнаних дорослих;
 • та чимало інших крутих проектів, які ми поки що тримаємо у таємниці ?

22_12_5_3

Ми — дуже молоде, але дуже амбітне видавництво, і в нас безліч дивовижних планів.

Тому стежте за нами і будьте в курсі усіх книжкових новин, бо як говорить партнерка нашого видавництва: «Нація, що читає, – завжди перемагає». 

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

225 thoughts on “Підсумки року видавництв. Перший рік #книголав

  Залишити відповідь