Підсумки року видавництв. Перший рік #книголав

2017 був нашим першим, проте дуже насиченим та драйвовим роком. #книголав щойно відсвяткував річницю існування та підбив перші підсумки, які нас неймовірно тішать.


Лише за один рік ми встигли видати:

22_12_5_5

 22_12_5_1


А ще цього року ми вперше взяли участь у Книжковому Арсеналі, у Львівському Форумі та в Одеському фестивалі «Зеленая Волна».

Досі згадуємо, як старанно ми готувалися ? Як хвилювалися, щоб усі книжки вчасно приїхали з типографії, як раділи, коли вперше побачили наш стенд і зрозуміли, що він саме такий, яким ми його задумали! І ми дуже вдячні організаторам усіх фестивалів за підтримку й справді цінні поради молодому видавництву.


Що ми зробимо у 2018 році


Вже з 1-го січня 2018 року стартує наш новий проект «Золота Полиця».  Його мета – подарувати українському читачеві класику в сучасному, вчасному та якісному вигляді.

22_12_5_2

12 класичних текстів актуальною мовою і в незрівнянному оформленні з’являться в продажі. До речі, деякі з них українською можна буде прочитати вперше.

Механіка проекту наступна: ми пропонуємо читачу три варіанти на вибір — оформити річну підписку на цілу серію для себе чи друга, подарувати всю серію класики бібліотеці, або ж просто купити будь-яку з книжок собі.

Ми задумали цей проект, аби люди мали можливість поринути у вир пригод та кохання.

Кохання, зрада, сприйняття себе, інтриги, вбивства, дружба, родинні стосунки, пригоди, детективи – ця насичена добірка доповнить кожну книжкову шафу сучасної родини.Також у січні ми проведемо масштабну презентацію нашої нової дитячої книги «Книжка-мандрівка. Україна», створеною спільно з креативною агенцією Green Penguin.

22_12_5_4

Книга містить 1200 непересічних фактів про Україну та українців.

 Формат книги-мандрівки особливий — це не довідник і не підручник. Це карта-розповідь у форматі «едьютейнмент», на якій зазначені найцікавіші історико-географічні та статистичні факти про країну в авторських ілюстраціях.

Ми залучили експертів з різних галузей і створили 30 карт українських міст і областей в авторських ілюстраціях — це 1200 надзвичайних відкриттів про Україну. А саме:

 • 327 особистостей, які надихають
 • 232 дива природи
 • 224 історичні події
 • 135 культурних феноменів
 • 129 архітектурних шедеврів
 • 78 визначних винаходів і відкриттів
 • 75 економічних і промислових об’єктів

«Україні справді бракувало такого класного проекту — про нас, але без соняшників та шароварів, а про те, наскільки крута і дивовижна наша країна, як багато в нас цікавих місць, окрім вуличок Одеси та Львова. Ця книжка — чудова нагода розповісти дитині або й дізнатися самому про нашу історію, можливості, міфи та приводи для гордості,» — коментує Світлана Павелецька, партнерка видавництва #книголав.


Звісно, це далеко не всі наші плани на 2018


Протягом року ми презентуємо:

 • суперкорисну науково-популярну книжку про дієтологію від відомої української дієтологині;
 • захопливу книжку про подорожі від популярного українського ведучого;
 • таку довгоочікувану та прекрасну книжку про дівчат-бунтарок;
 • підліткову трилогію-антиутопію, сюжет якої вразить не тільки підлітків, а й обізнаних дорослих;
 • та чимало інших крутих проектів, які ми поки що тримаємо у таємниці ?

22_12_5_3

Ми — дуже молоде, але дуже амбітне видавництво, і в нас безліч дивовижних планів.

Тому стежте за нами і будьте в курсі усіх книжкових новин, бо як говорить партнерка нашого видавництва: «Нація, що читає, – завжди перемагає». 

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

8 thoughts on “Підсумки року видавництв. Перший рік #книголав

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

Залишити відповідь