Як книги зроблять вас мільйонером. Особистий список Олеся Тимофєєва

Яка книжка перевернула вашу свідомість? А пам’ятаєте, скільки в цілому було таких книжок? Думаю, ви погодитеся, “друковані літери” здатні на багато. Вони формують розумовий фундамент і дають потужну основу для правильних дій. Так які ж книжки “розкрили мозок” засновнику освітньої компанії Genius Marketing Олесеві Тимофєєву і допомогли йому заробити свій перший $ 1.000.000 в 24 роки? Читайте прямо зараз.

“Мене дивує, як багато людей недооцінюють силу книг і справжню міць знань. Адже якщо ви хочете швидко розвиватися і бути успішним, вам потрібно постійно (!) інвестувати в свої мізки. Не тільки гроші на хороші книги або навчальні програми, але і час на те, щоб все це увібрати, пропустити через себе і почати впроваджувати в життя.

Уявіть, що 1 книжка просуває вас на 1% вперед. Що буде, якщо ви прочитаєте за рік 100 книг? Вас чекає зростання на 100%, подвоєння. Звичайно, цього не станеться, якщо ви зберете вдома величезну поличку з прочитаних книг, але так нічого і не зробите. Розвиток – це дії.

%d0%bc1

Мій шлях у бізнес-читанні почався з книжки, яка відома багатьом, “Багатий тато, бідний тато” Роберта Кіосакі. Свого часу вона розкрила для мене розуміння процесу бізнесу в цілому.

Читати: Книги, які радить читати всесвітньовідомий бізнесмен Роберт Кійосакі

І ще кілька книг, які зачепили і які я рекомендую прочитати:

“Оставь свой след” Блейк Майкоскі
Ця книга дуже надихає. У ній описано, як з нуля була створена компанія, як в ній були об’єднані соціальна і бізнес-місія. Це допомогло мені подивитися на розвиток бізнесу з точки зору формування компанії, де перетинається сенс (глобальна цінність для клієнта) і прибуток.

“Стів Джобс. Біографія” Волтер Айзексон
Не скажу, що Стів Джобс імпонує мені як людина. Але все, що стосується бізнесу – в цьому він геній, на якого варто рівнятися.

%d0%bc2

“Відповідь. Як досягти успіху в бізнесі, знайти фінансову свободу і жити щасливо”  Джон Ассараф, Мюррей Сміт
Дуже сильна книга. Показує, як функціонує ваше мислення. Як і про що потрібно думати, щоб бути успішним. У ній багато практичних рекомендацій, корисних медитацій. Коли я вперше почав виконувати всі завдання з книги, в житті буквально стали відбуватися чудеса.

“Правила” Джек Кенфілд
Для мене це продовження книги “Відповідь”, хоча автори різні. У книзі йдеться про 64 правила успіху. Якщо ви упровадите хоча б 10% від прочитаного, це значно змінить якість вашого життя в кращу сторону.

“Психологія впливу” Роберта Чалдіні
Вважаю, що цю книгу повинен прочитати кожен підприємець. Особливо, якщо ви тільки починаєте свій шлях у бізнесі, і вам важливо розібратися в просуванні своєї справи. У ній розкриваються основи маркетингу та впливу на людей.


Щоб стати заможною людиною, вам потрібно розуміти, які думки та дії привели до успіху тих, на кого ви рівняєтесь. Книга і будь-яке інше джерело знань – це короткий шлях до необхідного досвіду. Завдяки йому ви уникнете багатьох помилок, збережете час і виберете найпривильнішу стратегію дій.

Настійно рекомендую вам читати. Якщо не читати, слухати. Всіляко поглинати цінну інформацію! Так ви розширюєте свою картину світу, мислите масштабніше й досягаєте більш високих результатів.”

А які книги “розкрили” ваш мозок? Напишіть в коментарях. Нам цікаво дізнатися ваш (!) особистий ТОП книг, які впливають на зростання особистості.


Огляд вийшов в рамках партнерства форуму PPC Summit і інтернет-магазину Yakaboo.


Читати: 5 книг для успіху в креативному бізнесі

Читати: 5 бізнес-книг для натхнення і корисних ідей

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

9 thoughts on “Як книги зроблять вас мільйонером. Особистий список Олеся Тимофєєва

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

  5. 141449 911330Sounds like some thing a lot of baby boomers really should study. The feelings of neglect are there in a lot of levels when a single is more than the hill. 24634

Залишити відповідь