Зимові новинки від українських авторів

Хоч цьогорічну зиму й зимою-то назвати важко, такою вже вона видалася навдивовижу теплою, але календар ніхто не скасовував. І літературний теж. Серед зимових книжкових новинок знайшлося чимало свіженького чтива й від українських авторів. У сьогоднішній добірці підказок для бінґо ми зібрали їхні новенькі книги на будь-який смак і вік. Тож обирайте, що з укрліту читатимете в останній зимовий місяць!

Non-fiction

Сьогодні кожен так чи інакше дотичний до медіа: ми слідкуємо вже не тільки за новинами, які створюють журналісти, але також за дописами блогерів, пишемо тексти самі та спілкуємось із людьми, яких хочеться розпитувати довго й про все. Тож якщо ви прагнете завжди брати приклад із кращих, обов’язково прочитайте, яким критеріям має відповідати справжнє інтерв’ю, на думку Мустафи Найєма. Успішний та авторитетний журналіст із понад десятирічним досвідом у невимушеній манері на сторінках своєї книги розповів, як варто готуватися до інтерв’ю, на що слід звертати увагу під час нього, які небезпеки підстерігають інтерв’юера в розмові та як працювати із текстом. Цей нон-фікшн не просто корисний своїми рекомендаціями, а й цікавий, містить багато прикладів та інсайтів із журналістської практики Мустафи, лайфхаків та дотепних історій.

Ще один захопливий нон-фікшн від українського автора, цього разу – про мистецтво анімації. Ви здивуєтеся, наскільки глибоко в історію сягають її корені та скільки відомих імен пов’язано з нею! Усім, хто полюбляє мультфільми, книжку художника Нікіти Кравцова потрібно читати обов’язково. З неї ви дізнаєтеся не тільки загальні факти про анімацію, а й чимало таємниць внутрішньої кухні цієї галузі. Сьогоднішні анімаційні фільми – це вже давно не лише кольорові рухомі картинки під веселу мелодію для дітей. Тепер за ними стоять складні новітні технології, талановиті ілюстратори, амбітні менеджери та й загалом люди, які надихають своїм мистецтвом інших.

Унікальний ілюстрований кулінарний записник для українських господинь підготувала знаменита Пані Стефа – дослідниця й популяризаторка галицької кухні, блогерка Маріанна Душар. Окрім того, що стане в пригоді своїми оригінальними рецептами («переписами», як кажуть на Галичині), цей записничок ще й потішить власниць своєю красою. Адже видання оформлене за мотивами екранізації роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія» – фільму «Віддана», що недавно вийшов на українські екрани. Тут чудові ілюстрації, кадри з фільму, на яких можна побачити героїню Стефу Чорненько у всій красі – за готуванням на кухні. А самі рецепти взяті, власне, з роману, для написання якого авторка Софія Андрухович теж свого часу досліджувала автентичну галицьку кухню XIX-XX століть.

Сучасна художня проза

Життя варте того, аби за нього боротися, переконані авторки цієї дійсно важливої книжки. Тут розказана історія успішної журналістки Ніни, для якої в один момент все перевернулось із ніг на голову, як тільки вона почула діагноз – рак. Те, що раніше здавалося важливим, відійшло на задній план. Відчуття й переживання жінки, для якої хвороба стала викликом, мотивує й надихає інших людей зі страшними діагнозами не опускати рук, а знайти, перш за все, внутрішні сили перебороти недугу. Таке випробування часто змінює погляди на життя, допомагає усвідомити справжні його цінності. Не з чуток про це відомо самій Яніні Соколовій, яка минулоріч і сама шокувала всіх своїм зізнанням про хворобу. Успішній телеведучій вдалося побороти рак, стати прикладом для інших і започаткувати масштабний соціальний проєкт задля підтримки онкохворих людей. Ця книжка – його частина: 15 гривень від продажу кожного примірника спрямовується на проєкт «Я, Ніна».

Ця зима принесла поціновувачам української фантастики чергове поповнення в серії «Альтернатива». Новий роман Володимира Кунзнєцова «Закоłот. Невимовні культи» переносить читача у майбутнє, в якому мешканці Землі, Місяця та Марсу утворили Нову Імперію і разом протистоять потойбічним істотам. У книжці поєдналися пригодницький мотив, елементи кіберпанку, філософське підґрунтя і космічний антураж. До чого призведе буремний заколот на одному з кораблів Об’єднаного Флоту Імперії? І чи зможе звільнений бог Ґаґантоа, що з прадавніх часів перебував у полоні на Землі, привести об’єднане людство до перемоги у війні масштабів усієї Сонячної системи?

Авторка популярних українських жіночих романів Дарина Гнатко з початком нового року вже встигла потішити шанувальниць своєї творчості свіжою книжкою – «Гніздо Кажана». Нотки містики і хитросплетіння долі, що оточують родинний маєток Кажанівських, починають звучати все гучніше напередодні весілля Романа і Лізи, яка замість свого нареченого тепер звертає увагу на його кузена. Подейкують, що один із Кажанівських сотню років тому продав душу нечистому і зводив з розуму дівчат, які від нерозділеного кохання накладали на себе руки. Як ця родинна легенда вплине на молодих людей і чи варто її ігнорувати? В будь-якому випадку, проти усього зла, яке загрожує вдертися у життя зовні, дієвим залишається один рецепт: щира любов і непохитна віра.

Народна магія, містика, трагічні смерті, кровна помста і заплутані родинні таємниці – все це й не тільки в новій книзі Тетяни П’янкової, яка вже доступна для передзамовлення. Сучасний роман про кохання від фіналістки конкурсу «Коронація слова» обіцяє захопити читачів насиченим сюжетом. Герої шукатимуть усіх можливих способів знешкодити руйнівну силу прокляття заговорених ляльок, що діє протягом сорока днів – термін, відведений кожній душі на те, аби остаточно перейти із земного світу в потойбіччя. Чи вдасться їм спокутувати чужу провину й розплутати нарешті вузол загадок і спогадів, читайте в зимовій новинці «Чужі гріхи».

Таємницю, про яку йдеться в заголовку цієї новинки, головні героїня Кіра дізнається зовсім випадково, внаслідок трагедії, що забрала в неї батьків. Однак ця таємниця допомогла їй в майбутньому повністю змінити своє життя. Завдяки містичним потокам, що відкрилися їй у таємничому храмі на безлюдному острові, Кіра здобула усе: успіх в письменницькій кар’єрі, бажане заміжжя, але разом із цим всім – заздрість недоброзичливців. А це, як відомо, велика руйнівна сила, і якщо її не опанувати, ненависник може піти на все, навіть на… вбивство. В якийсь момент книга Маргарити Сурженко «Вона знає таємницю» перетворюється на детектив, якому містичний бекґраунд забезпечує небанальний сюжет.

Комікси

Майже усі фантасти, які намагаються у своїх творах передбачити майбутнє, сходяться в одному – вже зовсім скоро людям може стати тісно й нецікаво на своїй рідній Землі, і вони почнуть колонізувати інші планети та досліджувати безмежні глибини космосу. А що, якщо вони все ж виявляться не єдиною розумною расою в цьому Всесвіті? Конкістадори із Синьої Зорі, завойовники на залізних кораблях пускаються в мандри просторами космосу, вони вже стали легендою для своїх сусідів по Всесвіту. Герой коміксу Ярка Філевича – відчайдушний Колоніст – дотепний персонаж, який викличе щиру симпатію у читачів. Він вкотре змусить задуматися над призначенням всього людства і доведе вам, що в нього все ще варто вірити.

Підліткова література

Книжка про пригоди юної Мії дозволить підліткам багато в чому впізнати себе, а дорослим – краще зрозуміти складний і сповнений сумнівами світ тінейджерів. 16-річна дівчина опинилася поміж двома «вогнями» – з одного боку, вона не хоче стати черговим пунктом у списку трофеїв Дениса, першого красеня всієї школи, але з іншого, вирушає на рок-фестиваль в компанії друга Таріка, який чомусь починає поводитись вже не зовсім, як друг. Є ще й третій «вогонь» – це Міїна мама, яка тяжіє до тотального контролю над дочкою. Тому коли батьки від’їжджають на тиждень, дівчина з радістю використовує цю нагоду, аби гульнути на фестивалі. «Одного дня вона розкаже» – це книжка не тільки про пригоди, а й про булінг, зовсім не дитячі таємниці підлітків та непрості взаємини у складному віці.

Дебютна книжка письменниці Євгенії Завалій «Це всі ми», яку проілюструвала Марія Фоя, присвячена актуальній темі забруднення довкілля. Завдяки цьому виданню підлітки можуть не тільки дізнатися більше про сміття та його вплив на екологію, а й про шляхи розв’язання таких проблем – наприклад, сортування відходів та громадський активізм. «Це всі ми» розповідають історію 13-річного Андрія та його друзів, яка стає підтвердженням того, що кожен, навіть дитина, може зробити свій внесок в порятунок планети, і ці маленькі справи насправді змінюють наше життя.

Дитячі книжки

Корисні поради для дітей, які збираються відвідувати садок, зроблять їхню адаптацію в нових умовах легкою і безболісною. В доступній для малят формі книжка розповість їм, що не варто боятися змін і того, що на них чекає в садку. Окрім того, що «Я сьогодні йду в садок» дуже практична, інтерактивна й корисна, вона ще і пізнавальна: звідси можна дізнатися, як влаштований садок, які в ньому є кімнати та для чого вони призначені тощо. Також особлива увага приділяється соціалізації дитини в садку, її взаємодії з іншими дітьми на прогулянках, святах чи під час їжі або тихої години. Для батьків маляток 3-5 років ця перша книжечка із серії «Добрі дорослішання» стане незамінним помічником, а малечі вона допоможе менше сумувати за батьками, залишаючись в садку.

Грася Олійко «Історія, яку розповіла Жука» (Видавництво Старого Лева, 2020) - (в друці)

Також для наймолодших читачів зимову новинку підготувала ілюстраторка Грася Олійко. Її книга-картинка про двох бездомних песиків Жуку та Сіріуса безумовно розчулить дитячі серця. Вона розповість малятам, наскільки важливі для приручених тварин любов та опіка людей, особливо ж – коли надворі зима. А також про те, що тварин не можна кидати на узбіччі, про них потрібно дбати, і тоді всі навколо будуть щасливі, голодні песики більше не будуть самотньо бігати у страшному лісі, а родина отримає справжніх друзів. Також «Історія, яку розповіла Жука» навчить дітей правильно обходитися з домашніми улюбленцями, прибирати за ними на прогулянках і водити до ветеринара.

Іноді слухати своє серце набагато важливіше, ніж думку навколишніх. Тепер про це точно відомо Рибі, яка мешкає у ставку, з дебютної книжки Яни Сотник. Її історія про те, як натхненна Сонцем, вона хотіла співати й танцювати у своєму ставочку, але інші мешканці водойми вирішили, що рибам така поведінка не притаманна, і взагалі – Риба заважає їм займатись «важливішими» справами. Засмутившись, бідолашна Риба уже готова була відмовитися від своїх творчих поривань, але вчасно почула поклик свого серця. «Рака така, або Риба, яка співає» – яскрава книжечка, яка навчить малят не поспішати відмовлятися від своєї мрії навіть тоді, коли обставини складаються не найсприятливішим чином. І піддаватися відчаю теж не варто, адже якою б не була темрява навколо, зранку все одно знову зійде Сонце і зігріє всіх своїми променями.

Ірина Стахурська
Менеджерка з комунікацій, працюю в аграрній сфері. За першою освітою – банкір. Палко люблю читати і все, що пов’язане з книжками. Віддаю перевагу художці, бо ніщо не зрівняється з задоволенням від прочитання доброго роману. Авторка інстаграм-блогу @book_klondike
https://www.instagram.com/book_klondike/

159 thoughts on “Зимові новинки від українських авторів

 1. Awesome things here. I’m very satisfied to peer your post.
  Thanks so much and I am taking a look forward to contact you.
  Will you please drop me a mail?

 2. I’m no longer certain the place you’re getting your information, but great topic.
  I needs to spend a while learning more or figuring
  out more. Thank you for wonderful info I used to be looking for this info for my mission.

 3. Excellent items from you, man. I’ve consider your
  stuff previous to and you are simply too great.
  I really like what you have bought here, certainly
  like what you are saying and the way in which through which you assert it.

  You make it enjoyable and you continue to take care
  of to stay it wise. I can’t wait to learn far more from you.
  This is really a tremendous web site.

 4. Greate article. Keep writing such kind of info on your blog.

  Im really impressed by your site.
  Hey there, You have done a fantastic job.

  I’ll definitely digg it and in my view recommend to my friends.

  I’m confident they will be benefited from this web site.

 5. Betting can be of several types, with every type requiring its own legal arrangement.

  In Nevada, for example, there is what is known as a”suit.”
  A lawsuit is an agreement or a contract involving a
  individual placing a bet and the person or group putting the cash at stake.
  In some states, a”gaming accounts” is created in which cash deposited to the account
  is retained by a bookmaker and is not available to players; others allow online gambling but don’t allow offline gambling.
  In the end, there are”rollover” trades in which the cash
  in a player’s account is removed before it is used. In this way, the expression gaming covers a wide selection of transactions and
  can refer to every one of these, as each has its own set of circumstances under which it can occur.

 6. What i do not understood is if truth be told how you’re no
  longer really a lot more neatly-appreciated than you might
  be now. You are so intelligent. You know thus considerably
  in the case of this subject, produced me in my opinion believe it from numerous
  varied angles. Its like men and women aren’t involved unless it is one thing to
  do with Lady gaga! Your personal stuffs great. Always deal with it up!

 7. Please let me know if you’re looking for a writer for your site.
  You have some really good articles and I feel I would be
  a good asset. If you ever want to take some of the load off, I’d absolutely
  love to write some material for your blog in exchange
  for a link back to mine. Please send me an email if interested.

  Cheers!

 8. An intriguing discussion is worth comment. I do believe that you ought to publish more on this subject, it may not be a taboo subject but generally folks don’t
  discuss these topics. To the next! All the best!!

 9. I do accept as true with all the ideas you have introduced to your
  post. They’re very convincing and can certainly work.
  Nonetheless, the posts are too quick for newbies. Could you please prolong them a little from subsequent time?

  Thank you for the post.

 10. I don’t even understand how I stopped up right here, however I assumed this put up used
  to be good. I don’t realize who you’re however certainly you’re going to a famous blogger if you
  happen to aren’t already. Cheers!

 11. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 12. Heya! I realize this is somewhat off-topic but I had to ask.

  Does managing a well-established website like yours take a massive amount work?
  I am brand new to blogging but I do write in my diary every day.
  I’d like to start a blog so I can easily share my personal experience and feelings online.
  Please let me know if you have any suggestions or tips for new aspiring bloggers.
  Thankyou!

 13. I have to thank you for the efforts you have put in writing this site. I’m hoping to check out the same high-grade blog posts by you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to get my very own website now 😉

 14. It’s amazing to pay a visit this web site and reading the views of all colleagues on the topic of this paragraph, while I am
  also zealous of getting experience.

 15. Do you have a spam problem on this website; I also am a blogger, and I
  was wanting to know your situation; many of us have created some
  nice procedures and we are looking to swap solutions with other folks, please shoot me an e-mail if
  interested.

 16. Hi, I do think this is a great website. I stumbledupon it 😉 I may
  come back yet again since I book marked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich
  and continue to help others.

 17. Having read this I thought it was rather enlightening. I appreciate you spending some time and energy to put this informative article together. I once again find myself spending a significant amount of time both reading and leaving comments. But so what, it was still worth it!

 18. Right here is the right blog for anybody who would like to understand this topic. You understand a whole lot its almost tough to argue with you (not that I actually will need toÖHaHa). You definitely put a brand new spin on a topic which has been written about for years. Great stuff, just great!

 19. I feel this is among the most vital info for me. And i am glad studying your article.

  However wanna observation on few normal things, The site taste is perfect, the
  articles is in reality nice : D. Excellent process, cheers

 20. Iím impressed, I have to admit. Seldom do I encounter a blog thatís equally educative and engaging, and without a doubt, you’ve hit the nail on the head. The issue is something too few people are speaking intelligently about. Now i’m very happy I came across this during my hunt for something regarding this.

 21. Good post. I learn something totally new and challenging on sites I stumbleupon everyday.
  It will always be useful to read through content
  from other writers and practice a little something
  from their sites.

 22. We stumbled over here coming from a different website and thought
  I might as well check things out. I like what I see so i am just following you.
  Look forward to finding out about your web page again.

 23. I really love your site.. Great colors & theme. Did you build this website yourself? Please reply back as Iím looking to create my own personal site and want to know where you got this from or just what the theme is called. Appreciate it!

 24. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 25. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 26. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 27. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 28. May I simply say what a relief to uncover someone that genuinely
  understands what they’re talking about on the net. You certainly know how to bring a
  problem to light and make it important. More and more people ought to check this out and
  understand this side of your story. It’s surprising
  you are not more popular given that you surely possess the gift.

 29. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 30. It’s a shame you don’t have a donate button! I’d without a doubt donate to this outstanding blog!

  I suppose for now i’ll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my
  Google account. I look forward to brand new updates and will talk
  about this blog with my Facebook group. Talk
  soon!

 31. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 32. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 33. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 34. Hello! This is kind of off topic but I need some help from an established blog.
  Is it very difficult to set up your own blog?
  I’m not very techincal but I can figure things out pretty fast.
  I’m thinking about creating my own but I’m not sure where to start.
  Do you have any points or suggestions? Thanks

 35. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 36. Pretty great post. I just stumbled upon your blog and wanted to mention that I have really enjoyed surfing around your weblog
  posts. After all I’ll be subscribing on your rss feed and I hope you write once more very soon!

 37. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 38. Great blog here! Also your site loads up fast! What host are you using?
  Can I get your affiliate hyperlink for your host?
  I wish my website loaded up as fast as yours lol

 39. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 40. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 41. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 42. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 43. Hmm it appears like your blog ate my first comment (it was
  super long) so I guess I’ll just sum it up what I wrote and say, I’m thoroughly enjoying your blog.
  I as well am an aspiring blog writer but I’m still new to the whole thing.
  Do you have any helpful hints for first-time blog writers?
  I’d certainly appreciate it.

 44. Instagram takipçi satın almak istiyorsanız, kurumsal altyapımızla en güvenli şekilde ucuz beğeni, takipçi hizmetleri ve size özel çözümler üretmekteyiz.
  linvigo.com

 45. Eğitimdili sitesi çeşitli kategorilerde sınav alanında kaliteli içerikler sunarak öğretmen ve öğrencilere yararlı bir site olma yolunda ilerleyen kurumsal şirkete ait eğitim portalıdır.
  egitimdili.com

 46. What i don’t understood is if truth be told how you’re now not actually
  much more smartly-liked than you might be now. You’re so intelligent.
  You already know thus significantly in the case of this matter, made
  me in my opinion believe it from so many various angles.
  Its like men and women are not involved until it is one thing
  to accomplish with Lady gaga! Your individual stuffs excellent.
  All the time deal with it up!

 47. Российские компании начали наказывать сотрудников-антипрививочников. Как им противостоять — можно узнать
  по ссылке:
  https://forum.squareheads.ru/topic/984-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%B2-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%8C%D0%B5%D1%80%D0%B5-%E2%80%94-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE-%D0%B8-%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%BE/.
  Согласно опросам, каждая пятая фирма уволила тех, кто отказался от прививок от коронавируса и при этом не имел на то медицинских причин. С одной стороны, руководство можно понять: они вынуждены под угрозой санкций перед региональными властями отчитываться о количестве привитых сотрудников и отказ от прививки воспринимают как нелояльность.

  Но это не значит, что можно на этом основании какого-то увольнять. По закону, если вы не привились, можно только отстранить от работы без оплаты, но рабочее место всё равно будет за вами. Фактически это отпуск за свой счёт. Если же начальство требует выбрать — прививка или работа, то тут переговоры нужно вести очень осторожно. Во-первых, на тему вакцинации с начальством лучше общаться не устно, а по электронной почте или в мессенджерах, и если указания были на словах, то об этом следует упоминать в переписке. Конечно, не стоит забывать делать скриншоты.

  Во-вторых, если дело дошло до отстранения (об этом работник уведомляется официальным приказом) или представители руководства требуют написать объяснительную, необходимо письменно указать, что вы временно воздерживаетесь от вакцинации и при этом не входите в число тех, кого обязали делать прививку актом региональных властей. Данный аргумент важен, так как, если вас заставляют вакцинироваться просто потому, что так хочет начальник, это незаконно.

  В-третьих, в случаях, когда не допускают на рабочее место, этот факт необходимо фиксировать. В любом случае приходить на работу нужно без опозданий и на камеру своего телефона снять, как вам не позволяют пройти на место исполнения служебных обязанностей. При этом во время записи надо назвать точные место, дату и время, когда происходит фиксируемое событие.

 48. Российские компании начали наказывать сотрудников-антипрививочников. Как им противостоять — можно узнать
  по ссылке:
  https://essens-club.ru/viewtopic.php?f=13&t=179849.
  Согласно опросам, каждая пятая фирма уволила тех, кто отказался от прививок от коронавируса и при этом не имел на то медицинских причин. С одной стороны, руководство можно понять: они вынуждены под угрозой санкций перед региональными властями отчитываться о количестве привитых сотрудников и отказ от прививки воспринимают как нелояльность.

  Но это не значит, что можно на этом основании какого-то увольнять. По закону, если вы не привились, можно только отстранить от работы без оплаты, но рабочее место всё равно будет за вами. Фактически это отпуск за свой счёт. Если же начальство требует выбрать — прививка или работа, то тут переговоры нужно вести очень осторожно. Во-первых, на тему вакцинации с начальством лучше общаться не устно, а по электронной почте или в мессенджерах, и если указания были на словах, то об этом следует упоминать в переписке. Конечно, не стоит забывать делать скриншоты.

  Во-вторых, если дело дошло до отстранения (об этом работник уведомляется официальным приказом) или представители руководства требуют написать объяснительную, необходимо письменно указать, что вы временно воздерживаетесь от вакцинации и при этом не входите в число тех, кого обязали делать прививку актом региональных властей. Данный аргумент важен, так как, если вас заставляют вакцинироваться просто потому, что так хочет начальник, это незаконно.

  В-третьих, в случаях, когда не допускают на рабочее место, этот факт необходимо фиксировать. В любом случае приходить на работу нужно без опозданий и на камеру своего телефона снять, как вам не позволяют пройти на место исполнения служебных обязанностей. При этом во время записи надо назвать точные место, дату и время, когда происходит фиксируемое событие.

 49. It’s in point of fact a nice and helpful piece of information. I’m glad that you simply shared this
  helpful info with us. Please stay us informed
  like this. Thanks for sharing.

 50. It’s a shame you don’t have a donate button! I’d
  certainly donate to this superb blog! I suppose for now i’ll
  settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account.
  I look forward to brand new updates and will share this blog with my Facebook group.
  Chat soon!

 51. I’d like to thank you for the efforts you’ve put in penning this site.
  I am hoping to see the same high-grade blog posts by you in the future as well.
  In truth, your creative writing abilities has inspired me to
  get my own site now 😉

 52. When I initially left a comment I appear to have clicked on the -Notify me
  when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I receive 4
  emails with the same comment. Is there a means you are able to
  remove me from that service? Many thanks!

 53. You actually make it appear so easy together with your presentation however I to find this matter to be actually something that I believe I would by no means understand. It kind of feels too complex and very vast for me. I’m having a look forward for your subsequent put up, I’ll try to get the dangle of it!

 54. С самого начала Ampco предлагала наиболее успешные решения в области производства насосов.
  Машина получила английское название «Flow pack» из-за технических особенностей: можно перевести как «упаковка потока».

 55. [url=http://onlinesildenafilbuy.online/]online sildenafil citrate[/url] [url=http://antibioticsotc.online/]amoxil 875[/url] [url=http://cleocinclindamycin.online/]cleocin capsule price[/url] [url=http://uscialis.online/]cheap india cialis[/url] [url=http://cialisld.online/]cheapest 20 mg cialis[/url] [url=http://cialismet.online/]generic cialis 20 mg canada[/url]

 56. I really love your site.. Excellent colors & theme. Did you make this site yourself?
  Please reply back as I’m trying to create my own personal website and would love to find out where you got
  this from or what the theme is called. Appreciate it!

 57. ООО “Пищевое Оборудование” на протяжении долгих лет изготавливает и поставляет оборудование различного назначения для пищевой промышленности.
  Оборудование разработано так, что бы в значительной степени удовлетворить потребности и пожелания заказчиков и существенно облегчить работу в переработке пищевых продуктов.

 58. I loved as much as you’ll receive carried out right here.
  The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish.
  nonetheless, you command get got an nervousness over that you wish be delivering
  the following. unwell unquestionably come more formerly again as exactly the same nearly a lot
  often inside case you shield this increase.

 59. kocaeli seo firmaları When you begin your business online, your first step for success should be, training yourself on the top internet marketing techniques, in order to get your business noticed. Knowing how to market your business online is very important to your bottom line. To jumpstart your business, here are some top tips that are sure to help move the revenue needle.

 60. Hi, I do believe this is a great site. I stumbledupon it 😉 I will revisit
  yet again since i have saved as a favorite it. Money and freedom is the greatest way to
  change, may you be rich and continue to help others.

 61. kurumsal logo tasarımı When you begin your business online, your first step for success should be, training yourself on the top internet marketing techniques, in order to get your business noticed. Knowing how to market your business online is very important to your bottom line. To jumpstart your business, here are some top tips that are sure to help move the revenue needle.

 62. kocaeli web tasarım ajansları When you begin your business online, your first step for success should be, training yourself on the top internet marketing techniques, in order to get your business noticed. Knowing how to market your business online is very important to your bottom line. To jumpstart your business, here are some top tips that are sure to help move the revenue needle.

Залишити відповідь