У дива потрібно вірити, тоді вони обов’язково трапляються

Перед Новим роком і Різдвом часто хочеться почитати щось святкове, тепле і добре. Історія про вуличного кота Боба підкорила світ, а автор книг Джеймс Бовен зміг змінити своє життя і знову стати щасливим. «Подарунок від кота Боба» – продовження серії книг про кота Боба. Це світла різдвяна історія, яку не хочеться відпускати. І зараз саме час для такої книги. А якщо ви ще й котів любите, то повз точно не пройдете.

Складна доля Джеймса Бовена


Життя Джеймса Боуена ніколи не було простим. Він народився в Англії в 1979 році. Після розлучення батьків переїхав з матір’ю до Австралії. І, через те, що сім’я часто переїжджала, у нього почалися проблеми в школі. Друзів хлопець не мав, і через деякий час він почав вживати наркотики. А згодом і потрапляє в психіатричну лікарню.

Фото: Londonist
Фото: Londonist

Пізніше він повертається до Великобританії, але і тут не знаходить спільної мови з сім’єю. Незабаром Джеймс стає бездомним і продовжує вживати наркотики.

У 2007 році в його житті з’являється істота, яка повністю змінює його життя. Повернувшись якось додому, Джеймс виявив біля своїх дверей рудого кота. З тих пір вони стали нерозлучними друзями. Джеймс почав брати кота з собою на вулицю і дуже скоро Боб став знаменитістю. Деякі шанувальники навіть спеціально приїжджали до Лондона, щоб подивитися на нього.

У 2010 році Джеймс знайомиться з Мері Пакнос, літературним агентом, яка зводить його з Гаррі Дженкінсом. Разом вони пишуть першу книгу про Боба і Джеймса.

Історія про добро, любов і милосердя


У цій книзі автор описує одне Різдво. Це сталося через деякий час після появи Боба в його житті. До цього часу Джеймс не дуже полюбляв свята. Стосунки з родиною не ладналися, і він відчував себе самотнім. Особливо в передсвятковій метушні, коли всі зайняті справами, турботами про інших. Всі поспішають додому до рідних. А йому зовсім ні до кого йти. Його ніхто не чекає. Але тут в його житті з’явився Боб. От уже хто любить Різдво, так цей рудий! І не просто любить, а ще й встановлює свої правила і традиції.

У той рік все змінилося. Перед святами Джеймс вирушив на вулиці Лондона, щоб заробити грошей. Він навіть не підозрював, що це Різдво дасть йому стільки тепла і радості, скільки він ще ніколи не отримував. А ще він зрозуміє, як це чудово дарувати щастя іншим. Нехай це буде хоча б проста листівка.

Ви не зможете не полюбити цю історію і головних героїв, особливо Боба. Тим більше, що його кумедні мальовані портрети будуть з’являтися перед очима майже на кожній сторінці.


«Подарунок від кота Боба» не просто мила і добра історія. У ній автор розповідає про те, як важливо не загубитися серед натовпу і зовсім не потрібних речей і вчинків. Спостерігаючи за натовпами покупців, які купують дорогі подарунки своїм близьким, він говорить, що це все мішура. А найкращі й найочікуваніші подарунки – це любов і увага рідних і близьких. Люди часто намагаються відкупитися від інших матеріальними речами, подорожами, не розуміючи, що це не найголовніше.

Цю книгу добре читати взимку, під теплою ковдрою. За вікном повинен йти сніг, а під боком лежати кіт. Вона буде цікавою всім, хто любить Різдво, а ще котів. І всім, хто ще вірить в дива.


«Едва календарь сообщал о наступлении декабря, как Бэлль предлагала отправиться на поиски рождественского дерева. Стоило нам водрузить елку на стол, как Боб превращался в сгусток неукротимой энергии. Рыжему очень нравилось наблюдать за тем, как мы ее наряжаем, причем у него было весьма четкое представление о подобающих и неподобающих украшениях. Одни получали кошачье одобрение, другие он наотрез отказывался даже подпускать к любимой елочке. Ангела в качестве украшения для верхушки он решительно отверг. В прошлом году я купил в благотворительном магазине серебряную фею. Бэлль она понравилась, но едва я закрепил ее на макушке, как Боб принялся взбираться на елку, чтобы сорвать противную игрушку. И не унимался до тех пор, пока я ее не снял. Ему нравилась простая золотая звезда, поэтому она уже второй год украшала нашу рождественскую елку.»

Схожі книжки: «Вуличний кіт на ім’я Боб», «Мир глазами кота Боба», Джеймс Бовен


Ольга Галай

Ольга Галай
Викладач німецької мови. Мрійниця і фантазерка. Не люблю сидіти на місці, тому постійно шукаю нові захоплення – рукоділля, посткросинг, подорожі, кулінарія. Незмінними залишаються тільки книги. Це можуть бути детективи, трилери, казки, романтичні історії, класика, автобіографії. А до них ідеально підходять кава та плед. І кішка, якщо вона в настрої.

12 thoughts on “У дива потрібно вірити, тоді вони обов’язково трапляються

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

  5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

  6. 772107 232432Currently actually do not stop eating because there is however the decision that you will transform into. Work from your home us rrs often a fad for that who wants to earn dollars but nonetheless enough time requires most substantial occasions making use of children and kids goes for as the modern habit. attract abundance 565793

  7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

Залишити відповідь