Розкішна, як глазур на торті. Уривок з новинки Yakaboo Publishing – «Інґа»

Фото: ілюстрації із книжки "Інґа"

Наступної середи, 22 лютого, ми очікуємо на третю книжку Yakaboo Publishing – новинку у жанрі перекладних біографій “Інґу” Скотта Ферріса. Історію про жінку, яка водночас була “Міс Данією”, відомою журналісткою та “найбільшим коханням” Джона Кеннеді. Інґа Арвад – це жінка-інтрига та жінка-авантюра. До 22 лютого на книжку діє передзамовлення зі знижкою.


Яна Онишкевич, блогерка: “Шовковисте світле волосся, блакитні очі, приємна усмішка, бездоганне тіло, 176 сантиметрів зросту – такою описує Інґу Арвад автор і такою її запам’ятав світ. Цю жінку одразу ж засипали компліментами і хотіли бути з нею поруч. Її називали чарівнішою за всіх тодішніх зірок Голлівуду… а ще скромною, розумною, милою… Не зважаючи на всі розчарування, Інґа вірила у краще і рухалася далі. “Життя – це чудовий і блискучий досвід.” – говорила сама Арвад. Здається, їй хотілося цього досвіду побільше, тому Інзі і вдалося прожити кілька життів в одному – чого тільки варті всі її чоловіки: президент США, режисер і антрополог, голлівудський актор, єгипетський аристократ… Інґа подобалася практично всім і Скотт Ферріс своєю щирою та майстерно написаною біографією зробив так, щоб вона подобалася і нам.” (yanaimonstry.blogspot.com)


Скотт Ферріс — американський письменник, біограф.

Як політичний оглядач «United Press International», взяв інтерв’ю у більшості представників політичної арени, які претендували на посаду президента США протягом тридцяти років. Його роботи друкувалися у виданнях «The New York Times», «Washington Post» і «Wall Street Journal».

Автор біографічних бестселерів «Kennedy & Reagan: Why Their Legacies Endure» та «Almost President: The Men Who Lost the Race but Changed the Nation».


coveroption01_1_

Розділ 1
“Розкішна”

(на українську переклав Дмитро Антонюк)

На фотографіях Інґа Арвад безумовно приваблива — блакитноока білявка із шовковистим волоссям, з високими вилицями, повними губами, класичним профілем, приємною усмішкою і бездоганним тілом «абрикосового кольору». Єдиний недолік — невеличкий проміжок між двома передніми зубами, що, хоч це й дивно, ще більше приваблювало в ній, бо доводило, що вона — жінка з крові і плоті, а не статуя. Висока — зростом 176 сантиметрів, спортивна Інґа мала витончену фігуру балерини, якою колись хотіла стати. І хоча на цих світлинах вона дуже мила, та, як казав її бос Френк Уолдроп з Washington Times-Herald: «Жодна фотографія з минулого, теперішнього чи майбутнього ніколи не передасть повністю її вроду». За словами Уолдропа, потрібно бути поряд з Інґою, щоб всебічно оцінити її вплив на людей.

Репортерка на ім’я Мьюріл Льюїс, яка брала інтерв’ю в тодішньої двадцятичотирирічної Інґи у Гонконзі, написала, що в описі цієї жінки будь-які слова «звучатимуть тривіально, лише як звеличування кінозірки в спеціалізованому журналі…. Але їм на заміну нема інших нових слів». Льюїс, працюючи на місцеву британську газету, описала особливу чарівність Інґи: «Така чесна, така юна, блакитні очі такі щирі, уважні й допитливі, з блиском в куточках. Її шкіра гладка і чиста, випромінює юність і здоров’я, рот досконалої форми відкриває досконалі зуби, стан стрункий, рухи вільні, впевнені і граційні наче у танцівниці».

Чоловіки, що знали Інґу, змагалися у пошуку правильних гіпербол, щоби описати її. «Вона була прекрасна наче грецька богиня, якщо можна використати такий вислів для зображення скандинавської білявки»,— сказав Пет Голт, одногрупник Інґи у магістратурі з журналістики в Колумбійському університеті. Ті, хто називав її просто красивою чи навіть чудовою, недостатньо її змальовували. Джон Уайт, колега-репортер зі Times-Herald, назвав Інґу «розкішною»: «Розкішною як глазур на торті». Джон Ґантер, один із найуспішніших авторів двадцятого століття, який жадав одружитися з Інґою, погоджувався і описував її як «найпрекраснішу і найрозкішнішу блондинку всіх часів».

Приголомшуючи,— найуспішніші персони в Голлівуді казали, що вона була прекрасніша за будь-яких інших тодішніх зірок,— Інґа зачаровувала чоловіків та жінок не лише своїм виглядом. Люди, особливо чоловіки, просто краще почувалися в її присутності. «Вона світилася здоров’ям і радістю»,— розповідав Уолдроп. Інґа навчалася в Данському королівському балеті й рухалася з грацією, рівновагою і особливою впевненістю, що згодом стала однією з її найсексуальніших рис.

Завжди бездоганно вдягнена, її зовнішність нагадувала про «урочисті бали та придворні інтриги»,— писав Мьюрил Льюїс. Але ті, хто знали її краще, зокрема її третій чоловік, кіношний і справжній ковбой Тім МакКой, вважав Інґу «скромною і абсолютно далекою від марнославства».

«Вона вирізнялася масштабом особистості,— згадувала Пейдж Гайдкопер, ще одна колега Інґи з Times-Herald і (можливо) її суперниця за прихильність Джека.— Вона мило й тепло сміялася, поводилася завзято, жваво, енергійно». Так, вона часто сміялася, виглядала дотепною і мала дещо абсурдне почуття гумору, дуже данське. Її жарти ніколи не були злими, а навпаки — завжди щирими; прибувши з країни Ганса Крістіана Андерсена, вона не боялася сказати, що король голий.


Читати: «Інґа»: та, що впливала на найвпливовіших

Читати: Як дотягнути до кінця зими — 7 книжкових порад від кота Інжира

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

8 thoughts on “Розкішна, як глазур на торті. Уривок з новинки Yakaboo Publishing – «Інґа»

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

Залишити відповідь