20 книг, які змінюють життя

20 книг, які змінюють життя

Талановитий письменник оперує словом, як майстерний маг-чарівник, передаючи потужний заряд енергії читацькій аудиторії. Його захоплююче чтиво спонукає до роздумів над власним буттям, зміни себе і навколишнього світу. Тому книги – це справжнісінька дієва «зброя», чудо, здатне кардинально змінити погляди людини. В цьому топі ми зібрали книги, які змінюють життя на краще — 20 видань, що надихають, вчать думати інакше.


22_14_06

Ольга Фреймут «Етикет. Школа пані Фреймут» 


Книга, яка доводить, що все в цьому житті можна встигнути. Головне – захотіти. І ні в якому разі не треба відкладати плани на потім! Жити зараз і сьогодні, реалізовуючи себе, щоб «в старості не залишитися з котом на колінах». Звід правил особистого етикету від екстравагантної української діячки викликає щирі суперечливі емоції: сміх і смуток, реальність і фантазії. Автор говорить про те, як знайти свою половинку, поплакати, вгамувати негативні емоції, завжди відмінно виглядати і, звичайно ж, полюбити себе разом з тими, хто поруч.


02_01_07

Наталя Могилевська. «Худеем вместе»


Якщо взяти книги, які змінюють життя, що вийшли останнім часом – ця робота, безумовно, найкраща з теми схуднення і особистісного зростання. Книга сповнена одвічної мудрості, розповідає про те, як подолати чорну смугу в житті, знайти сили для подальшого самостійного поліпшення себе у всіх іпостасях. Могилевська, а також її подруга, лікар-дієтолог Наталія Самойленко спростовують цілий ряд міфів про правильне харчування, досить глибоко висвітлюють тему ритму життя, метаболізму, дають дієві поради з гастрономії та здобуття внутрішньої гармонії. Безцінний матеріал, що дозволяє змінити життя на краще.


02_02_07

Марі Кондо. «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди»


У вашому будинку купа непотрібних речей? Не знаєте, як позбавити себе від шопоголізму? Хоч скільки прибирай в будинку, а все одно немає почуття порядку? Ця книга змінює існуючий хід справ раз і назавжди. Автор дає цінні поради про те, як звільнитися від усього зайвого і знайти місце для найважливішого. І це стосується не лише матеріальних благ. Після прочитання книги ви не тільки скинете пару зайвих кілограм, нарешті знайдете власний стиль в одязі, але і, оточивши себе улюбленими речами, привабите кохану людину!


02_03_07

Марк Менсон. «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем»


У книзі піднімається досить цікава тема — надлишку позитивного мислення. Автор вчить сприймати негатив критично, генерувати з нього життєву енергію, що неминуче призведе до позитивних змін. Хочете навчитися безболісно і жваво долати життєві проблеми, вичавлювати з мінімуму максимум, і таким чином удосконалюватися? Безумовно, цей матеріал для вас.


02_04_07

Віктор Франкл. «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі»


Життєстверджуюча книга людини, яка пройшла пекло німецьких концтаборів. Філософ, психолог, вчений виводить власний психіатричний метод — логотерапія і введення поняття проактивності. Паралельно з, власне, історією перебування автора за стінами Дахау і Освенцима, автор стверджує, що те, як людина поводиться в кожній окремій ситуації, — це вибір самої людини. І завжди можна вчинити інакше. Канони Франкла досі застосовуються в психіатрії, а ця книга – відмінний спосіб усвідомити своє покликання, знайти додаткову життєву мотивацію.


02_05_07

Джейсон Фрайд. «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес»


Амбітним підприємцям на допомогу! Книга вчить азам створення успішних проектів, наводить нетрадиційні методи і підходи до побудови бізнесу, маркетингових заходів, питання підбору персоналу. Багато в чому спростовує усталені думки. Дає потужний поштовх віри у власні сили і практичну базу для майбутніх звершень. Більше ніякої імітації бурхливої діяльності і зростання методом проб і помилок! На зміну Work приходить ReWork!


02_06_07

Ерік Берн. «Ігри, у які грають люди»


Ще одна корисна книга з розділу книги, які змінюють життя. Пізнайте невідому реальність, що цілком визначає наше буття! Відомий канадський учений, доктор аналізує понад 120 життєвих випадків, підтверджуючи думку про те, що життя – це і є гра. Гра подружня, ділова, сексуальна, в дружніх комунікаціях і т.д. У кожну з яких ми потрапляємо волею-неволею, і таким чином, пливемо за течією. Автор вчить, як не потрапити в тенета гри, позбутися стереотипів і адекватно розуміти природу людської сутності.


02_07_07

Кен Могі. «Икигай. Смысл жизни по-японски»


Книга для поціновувачів східних культур які одночасно прагнуть до активного саморозвитку. Кен Могі пропонує вивчити багатовікову японську філософію, канони якої призводять до довголіття і моральної нірвани. За допомогою ікігай ви навчитеся сприймати даність виключно з оптимістичної точки зору, будете знаходити задоволення в усіх справах. Що і призводить до гармонії з навколишнім світом і самим собою. У будь-якій сфері, після прочитання цієї книги, на вас очікує успіх. Як у професійній діяльності, так і на особистому фронті. Не дарма ця книга в списку «книги які змінюють погляд на життя».


02_08_07

Гері Чепмен. «Пять языков любви. Версия для тех, кто не состоит в браке»


Одна з небагатьох робіт на тему міжособистісних відносин, що мають принципову концепцію. На думку автора, любов — це ціла наука, і щоб в ній мати успіх, її спершу треба вивчити. У книзі дуже доступно розповідається про те, як правильно висловлювати почуття, будувати спілкування з близькими, щоб вони розуміли, як ви до них ставитеся. Вже згадана проблема подається з точки зору християнської моралі, на чітких життєвих прикладах, що, безумовно, робить книгу ціннішою для читачів. Якщо ви хочете пізнати тонкі моральні межі любові, реабілітувати найбезнадійніші стосунки, цю книгу варто прочитати.


02_09_07

Робін Шарма. «Монах, який продав свій Феррарі»


Історія життя адвоката-мільйонера, який в одну мить втратив інтерес до життя, прийшов до небувалої духовної кризи. Відмовившись від усіх благ, він цілком занурюється в культуру Тибету, намагаючись забути самого себе. І коли, здавалося, виходу немає, здійснюється диво — його життя набуває нових фарб! Джуліан, головний герой книги, пізнає мудрість, з якою можна подолати будь-які проблеми і перешкоди. Переоцінити власне буття, навчитися жити сьогоденням. Прийти до позитивного мислення, а головне, зрозуміти власне призначення. А тепер хоче поділитися цією мудрістю з вами. Якщо ви в пошуках схожих життєвих настанов, читайте книгу безперечно. На думку Якабу — це одна з найцікавіших робіт, що входять до переліку книг, що змінюють життя.


02_10_07

Сьюзен Кейн. «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати»


«Успішна людина обов’язково повинна бути веселою, енергійною, комунікабельною» — стереотип, що складався століттями. Але що, якщо ви не володієте подібними рисами? Вихід є! Автор спростовує другорядність інтровертів в суспільстві, яке болісно сприймає людей, що не відповідають нав’язаним стандартам екстраверсії. На прикладах показує, що інтроверсія — не вирок! Кейн дає поради для поліпшення морального і соціального тонусу, підвищує самооцінку і мотивує. Допомагає рекомендаціями в професійній діяльності, особистому житті, батькам, вчителям, кожній мислячій людині. Книга для взаєморозуміння з навколишнім середовищем, для визнання себе, гармонійного заповнення внутрішнього простору. Заслуговує на увагу, як інтровертів, так і протилежного полюса — екстравертів.


02_11_07

Стівен Кові. «7 звичок надзвичайно ефективних людей»


Супер популярна робота Стівена Кові, практичний посібник для тих, хто хоче покращити себе і стати більш ефективним. Тих, кому потрібні зміни в кар’єрі, сімейному житті, стосунках з рідними і друзями. Мотивуючий матеріал дає поштовх до роботи над собою, виховання твердого характеру. Який, в свою чергу, служить потужним фундаментом для побудови якісного і повноцінного життя, правильних переконань і світогляду, з яких створюється поведінка.


02_12_07

Наталія Клименко «Українська легко!»


Захоплюючий посібник для всіх, хто бажає набути нових навичок у знанні рідної мови, вивчити нові синоніми і фразеологізми. На сторінках книги у вигляді інфографіки розглядаються непересічні і досить складні приклади вживання слів в українській мові. Наводяться прості і зрозумілі правила, застосовуючи які в житті, ви назавжди позбудетеся суржику, русизмів,штампів, словесних оборотів і виразів, не характерних для української мовної традиції.


02_13_07

Людмила Саричева. «Пиши, сокращай. Как создавать сильный текст»


Класний матеріал, щоб відточити навички написання текстів найрізноманітнішого характеру, від рекламних до журналістських і публіцистичних. Створення ефективної розсилки, дієвих маркетингових матеріалів, лаконічність у викладі думки, способи позбавлення від мовного сміття, штампів — основні теми книги. 10 основних постулатів генерації справді стильного тексту. Копірайтерам, редакторам, програмістам, менеджерам, журналістам читати в обов’язковому порядку! Купити книги, які змінюють життя на краще, можна на сайті Yakaboo.


02_14_07

Келлі Макгонігал. «Сила волі. Шлях до влади над собою»


Якщо взяти всі книги, що змінили життя, то кращої на тему розвитку сили волі не знайти! Автор викладає дієву методику тренування навику, що дозволяє перемогти шкідливі звички, виробити в собі стрижень до нових перемог у бізнесі, спорті, стосунках. Як влаштоване наше мислення, що є причиною невиходу із зони комфорту— теми, розкриті в книзі повноцінно, з цікавими прикладами і фактами. 10-тижневий курс дозволяє розвинути «мозковий м’яз», ставши більш стійким до мінливого ритму життя, і досягти поставлених цілей.


02_15_07

Остін Клеон. «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість»


Книга-порятунок для тих, хто боїться почати творити. Тут зібрані прості поради, написані простими словами, які знаходять відгук у кожному читачеві. Прості кроки для досягнення Великої Мети. Але не способом «крадіжки» чужих ідей, а через їх глибокий аналіз. Тобто переосмислення чогось цікавого з генерацією власного шедевра. Видання виконано у формі артбуку з конкретними порадами, прикладами й ілюстраціями про те, де і як брати ідеї для творчості.


02_16_07

Лора Вандеркам. «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок»


Відмінна книга, сповнена практичних порад щодо благоустрою часу, думок і бажань жінок. Корисні поради автора дають зрозуміти, як побудувати графік діяльності, щоб в ньому ще залишалося місце для себе. Знайти баланс між робочими й особистими справами. Судження Вандеркам побудовані на міцній дослідницькій основі — аналізі життєдіяльності успішних працюючих жінок з високим доходом. На прикладі сотень історій фахівець з тайм-менеджменту довела, що кожен може досягти всього, що хоче, і «мати все».


02_17_07

Дмитро Портнягін. «Трансформатор. Как создать свой бизнес и начать зарабатывать»


40 правил для налагодження успішного бізнесу, і все з однієї книги про життя! Догми, перевірені на практиці і методом помилок. Велика частина видання – тернистий шлях автора до вершини успіху. Це постійні виклики і суворі уроки життя, що дають безцінний досвід. Досвід, що дозволяє стати лідером, надзвичайно мотивує на досягнення найвищих результатів. Матеріал для тих, хто в пошуках впевненості у власних силах, імпульсу до початку нового життя, про яке ви так мріяли.


02_18_07

Ірвін Ялом. «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта»


Дивовижний нон-фікшн з 10 оповідань, заснованих на реальних подіях. 10 історій різних пацієнтів Ялома, точніше, історій їх лікування. А причини психологічних розладів тут найрізноманітніші: ставлення до жінок, як до беземоційних сексуальних об’єктів, а не як до людей; емоційний катаклізм у зв’язку з виходом на пенсію; сліпа закоханість в людину, яку в останній раз ти бачив вісім років тому. Надмірна любов до їжі, наслідком якої є самотність; страх спілкування з оточуючими людьми і т.д. Ситуації, на основі яких можна сформувати власне ставлення до тієї чи іншої ситуації, переосмислення своїх недоліків. З цієї книги про життя можна дізнатися про психіатрію, не як про науку, а з саме точки зору психотерапевта. Автор розмірковує нам двома проблемами: проблемою любові і проблемою страху перед смертю.


02_19_07

Говард Шульц. «Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави…»


Захоплююча історія однієї з найпопулярніших компаній у кавовій галузі. Приклад того, як подолати труднощі і досягти успіхів у бізнесі. Книга висвітлює період життя компанії в економічну кризу, розповідає, яким чином Starbucks у цей час вдалося втриматися на плаву, а потім, поступово, піднятися до вершини. Багато уваги приділено етичним принципам, атмосфері всередині компанії, відносинам керівної гілки і рядового менеджменту. Висвітлено підходи до роботи з клієнтами і багато іншого. Книга – відмінний приклад, що треба робити, щоб побудувати успішний бізнес.Читати: Проект Щастя. Шукаємо мотивацію у книжках

Читати: 7 книг, які пробудять твій творчий потенціал

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

417 thoughts on “20 книг, які змінюють життя

    Залишити відповідь