#YakabooBingoAutumn2018: Книжки-вогонь для тих, хто добряче змерз

Раніше ми вже пропонували вам підбірку «теплих» книжок для бабиного літа, а тепер запускаємо важку артилерію — таких, що аж пожежа. Відчиняймо кватирку, бо зараз буде гаряче.

Праця гуру пікапу про те, як побудувати міцні здорові стосунки, містить стільки гарячих сцен у розділі “Поліаморія”, що її сміливо можна відносити до книжок, які палають вогнем пристрасті. Серйозне і водночас іронічне чтиво, яке балансує на межі нон-фікшну та автобіографії, додасть гостроти перченими епізодами та загорне у теплу ковдру зворушливим фіналом. Та, майте на увазі, книжка тільки для повнолітніх (все через ту ж “Поліаморію”).

У цієї книжки обкладинка в теплих тонах, а ще вогняний персонаж. Червоний дракон – не тільки стримувана пожежа у мозку психопата, він випалює свого носія зсередини. Та й помста брехунові, який спалахнув смолоскипом на парковці, – гарячий слід ненаситного звіра. Обережний маніяк не залишає слідів, деякі маскує вогнем. А що може спинити Дракона? Вогонь? Можливо, але вогнепальна зброя певніша. 

Спекотне літо в Іспанії відтіняє сімейну драму: страждання Софії через невідому хворобу егоїстичної матері. Здається, що на лікаря Ґомеса – остання надія, остання надія доньки звільнитись від гніту матері та іпохондрії. Загадка, яку треба розв’язати, діагноз, який потрібно поставити. У морі серед жалких медуз Софія відкриває для себе раніше незнані бажання. «Гаряче молоко» — книжка про сексуальність та маніпуляцію.

Пожежник не гасить вогонь, він вміє контролювати полум’я. Четвертий роман сина Стівена Кінга – постапокаліпсис у чистому вияві, де Землю захопила чудернацька смертельна хвороба Draco Incendia Trychophyton – хворі спочатку знаходять на собі сяючі смужки, немов у драконів, – смертельна краса, а потім спалахують живцем. Чоловік у костюмі пожежника приборкав вогонь всередині, а вагітна Гарпер Ґрейсон мріє вберегти ще не народжене маля.

Гарячий психологічний трилер. Аарон Фок колись тікав подалі з рідного містечка. Ось тепер через два десятки років вже федеральним агентом повертається додому після звістки про трагічну смерть товариша. Це літо спекотне та посушливе, і от-от може спалахнути пожежа, тому Аарон разом з місцевим полісменом поспішає розкрити таємницю загибелі товариша, поки сліди не знищив вогонь. Та в цьому містечку аж надто багато секретів. 

Журналістка не погарячкувала, змінивши кар’єру у медіа на винні льохи, повні запилюжених пляшок. Хмільна історія про те, як здобути роботу мрії, яка п’янить і в прямому, і в переносному сенсах. Книжка-аромат і вишуканий букет червоного, білого, рожевого… Чи, може, ігристого? Від самої згадки про неймовірні винні смаки рожевіють щічки і стає гаряче? Що ж, ви готові навчитись розбиратись у вині, як професіонал.

Вогненні латиноамериканські пристрасті у короткій прозі титана магічного реалізму. «Усі вогні – вогонь» справедливо вважають однією з вершин творчості Хуліо Кортаса, з якої чи не найкраще починати знайомство з автором, готуючи ґрунт для сприйняття романів. Багата мова та химерний сюжет творять несподівані повороти, які захоплюють з перших рядків. П’ятірка оповідань перекладена майстром чуттєвої прози Юрієм Покальчуком, ще три – талановитим Сергієм Борщевським.

Бачите вогонь на обкладинці? Він тут не дарма. Хоча «Керрі» більше про вогонь сорому дівчинки, з якою надто релігійна мати не спілкується на звичні теми, вогонь віри, від якого божеволіють, а ще вогонь відплати, до якого все йдеться. Дебютний роман Стівена Кінга – болючий і жорстокий сюжет нерозуміння і цькування, який не забувається навіть через роки. А ще він про те, якою страшною буває помста за приниження.

Нове від титулованої авторки «Несказаного». Селесте Інґ моделює ідеальне місто, у якому все ідеально функціонально та практично. Здається, і життя тут у всіх має бути правильне, розмірене, як у мріях про щастя. Ідеальне для матерів, ідеальне для дітей. Але, якщо може статись щось погане, то обов’язково станеться, неможливо цілком реалізовувати задумане. Спалахують пожежі, вони спалюють, але й дають новий початок.

Вогняна шевелюра теперішнього президента Америки бісить мало не півсвіту. Але як же така вельми непідходяща персона піднялась на політичний Олімп… Оглядач-проноза Майкл Вулф спостерігав за передвиборчою кампанією та першою реакцією на перемогу штабу скандального кандидата. Чого він там тільки не побачив – і все це іронічно (сатирично) описав у своєму товстенькому лонгріді. Цю книжку у США розмітали, як гарячі пиріжки на вокзалі, – всього за три дні після прем’єри продали мільйон примірників.

Юлія Дутка
Трилероїд, інтроверт та психоаналітик-аматор. Ви хочете про це поговорити? За фахом - журналіст, та більше тяжію до редагування. Люблю соло-подорожі, важкий метал, м’яке світло, волохатих корів, Скандинавію та бензопили. Мрію попестити ісландських коників та потиснути руку Чакові Поланіку.
http://tarels.blogspot.com/%20

6 thoughts on “#YakabooBingoAutumn2018: Книжки-вогонь для тих, хто добряче змерз

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

Залишити відповідь