Де Санта або як дочекатися свят?

Коли до свят залишається зовсім трішки, але чекати на подарунки вашим дітям уже бракує сил… Потрібно творити магію! Разом. Прикрашати ялинку, запалювати свічки, вирізати сніжинки, писати листи з побажаннями й насолоджуватися тематичними книжками. От із дітьми від 3 до 8 років можна почитати-порозглядати новинку від видавництва Book Chef – віммельбух «Де Санта?» Браєна Джонса.

18_1_1_12


Знижка до -20% на енциклопедії та віммельбухи видавництва Book Chef

Діє до 19 грудня 2017 р.


У цій книжці є все для створення святкової атмосфери:

  • Історія про Санту, який розгубив 10 ельфів. Без допомоги цих вірних помічників Санта не зможе вчасно доставити подарунки дітям. Тож вам із дитиною потрібно буде йому зарадити – знайти ельфів на різдвяному ярмарку, у засніженому селі, на ковзанці й навіть на пляжі! Мені здається, що під час розглядання цієї історії можна обговорити з дитиною те, як важливо допомагати.
  • Яскраві ілюстрації Чака Велона, які так і хочеться довго розглядати, а ще вони дають простір для уяви. Побачили цікавого персонажа? Спробуйте разом придумати історію про нього. Розвивайте фантазію дитини!
  • Цікаві, часом кумедні й непрості завдання. От я не на всіх сторінках змогла знайти 10 ельфів, а на одному розвороті мені не вдалося знайти навіть Санту… Зачекайте насміхатися. Річ у тім, що там їх – несправжніх Сант – виявилося забагато. Можливо, ваш малюк більш уважний і зможе знайти всіх ельфів і Санту на кожній сторінці. Але йому точно знадобиться вся його пильність. Якщо ж виникатимуть труднощі, або захочеться ще складніших завдань – зазирніть на останні сторінки.

18_1_2_12


Мушу також зазначити, що маю певні зауваження до цього віммельбуха – є в ньому помилки-одруківки: школаду (замість «шоколаду»), довподоби (замість «до вподоби»), вони й не думати тікати (мабуть, треба «не думали»), задом-неперед (замість «задом-наперед») тощо. Сподіваюся, що видавництво виправить ці хиби, коли друкуватиме наступний наклад. Тим часом, якщо ваші діти вміють уже читати, можете запропонувати їм знайти помилки в тексті. Це теж розвиватиме уважність.


18_1_3_12

Вирішили придбати цю книжку? Не забудьте увімкнути гірлянди, подбати про теплі напої та смаколики для вас і вашої дитини, так читатиметься приємніше!


Купити книжку в Yakaboo

(Visited 259 times, 1 visits today)