Екранізація «Інтерната», нова книга Пєлєвіна, новий Харарі: 6 новин тижня зі світу книжок

Поки у Львові триває Форум видавців, літературний світ не стоїть на місці. За традицією, у цьому матеріалі — 6 книжкових новин, які не варто пропустити. 

Про це Сергій обмовився в інтерв’ю.

«Днями зустрічалися із Володею Яценком, продюсером фільму «Дике поле». Розпочинаємо роботу над екранізацією роману «Інтернат» (2017). Сподіваюся, все вдасться», — сказав Сергій Жадан.

За його словами, режисером фільму, ймовірно стане Ярослав Лодигін, який знімав і «Дике поле».

До речі, нова збірка поезій Жадана «Антена» якраз цього тижня з’явилась в продажу.

Вона називатиметься «Тайные виды на гору Фудзи» та вийде друком вже 27 вересня. 

Ось анотація до цієї книги: 

«Чи готові ви відчути реальність так, як переживали її аскети і маги стародавньої Індії дві з половиною тисячі років тому? І якщо так, чи вистачить у вас на це грошей? Стартап «Fuji experiences» діє не в Силіконовій долині, а в російських реаліях, де вимоги до нового бізнесу набагато жорсткіші. Людей, здатних профінансувати новий проект, на пальцях полічити можна… 

Але ця книга — не тільки про проблеми російських стартапів. Це про довге і болісно важке повернення російських олігархів додому. А ще — що бере за серце історія справжнього жіночого успіху. Вперше у світовій літературі розкриваються езотеричні таємниці мезоамериканського фемінізму з докладним описом його енергетичних практик. Мова також йде про деякі цікаві аспекти класичної буддійської медитації. 

Герої книги — наші динамічні сучасники: соціально відповідальні бізнесмени, алхімічні трансгендери, самотні втомлені люди, з яких капіталізм висмоктує останню кров, стартапери-авантюристи з Сколково, буддійські монахи-медитатори, чорні лесбіянки. У когось читач, можливо, пізнає і себе…»

Десятисерійний серіал по книзі «Призрак дома на холме» почнуть показувати у жовтні. Це вже третя екранізація цього роману — попередні знімали у 1963-му та у 1999-му.

Трейлер можна переглянути тут.

Книга «21 урок для 21-го століття» від автора бестселерів «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» та «Homo Deus. Людина божественна. За лаштунками майбутнього» Ювала Ноя Харарі нарешті вийшла друком в українському перекладі.

До речі, наші оглядачки вже її прочитали і поділились враженнями. Дивитись тут.

В Yakaboo Publishing — дві нові книжки

Їх вже можна придбати на Форумі видавців, а згодом — і на нашому сайті.

Перша — це «Суперхаби» — книжка про те, як фінансові еліти та їхні мережі керують світом. Недавно в блозі ми публікували інтерв’ю з авторкою цієї книги, Сандрою Навіді.

Друга — «Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе». Колишній снайпер «морських котиків» Брендон Вебб розповідає, як навички та життєві уроки, здобуті під час навчання у війську та в бою, допомагали йому долати виклики у цивільній кар’єрі. Хоча досвід спецпризначенців є одним з найунікальніших та найскладніших можливих досвідів, Вебб розповідає, як використовував його, долаючи труднощі та негаразди у бізнесі.

Лідер Rammstein презентує у Києві збірку своїх віршів

1 грудня в Києві соліст гурту Rammstein Тілль Ліндеманн виступить із концертом у Києві та презентує свою збірку віршів «Messer» (“Ніж”).

«Звичайно, поверхнево тексти відзначені насильством і всіма видами провокацій. Однак, якщо вчитатися уважно, відкривається комічність, яку мало хто помічає. Іноді я сам себе запитую, що за монстра я там створив? Але, з іншого боку, читаючи ці вірші, ти тихо смієшся і радієш своєму маленькому, брудному, чорному «декому», – коментує поезію Ліндеманн.

Над ілюстраціями до збірки працював відомий художник Ден Зозуля.

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

7 thoughts on “Екранізація «Інтерната», нова книга Пєлєвіна, новий Харарі: 6 новин тижня зі світу книжок

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

Залишити відповідь