5 книжок, які би взяла із собою у космос Галина Ткачук

Про улюблені “космічні” книжки розповідає письменниця та член журі конкурсу “Моя космічна книжка” Галина Ткачук


Мої улюблені письменники, чиї імена пов’язані із космосом – це Рей Бредбері та Станіслав Лем. З їхніми книжками гарно вдавалося у домашньому затишку мріяти про далекі космічні мандрівки. Але у космос я би взяла їхні теплі земні книжки.

1

«Кульбабове вино» Рея Бредбері


Не один раз перечитана улюблена книжка, котра, припускаю, навіть у міжзоряній мандрівці нагадає про диво земного літа. Дуже раджу читати в українському перекладі Володимира Митрофанова.

2

«Високий замок» Станіслава Лема 


Книжка про дитинство у Львові. І дитинство це пригадане дуже талановито і тонко. Тут детально описані і дивні дитячі ігри, і драматичні вередування, і, звісно ж, атмосфера довоєнного Львова.

4

«Тев’є-молочник» Шолом-Алейхема


Оскільки мова зайшла про змальовані у книжках міста, не можу не згадати також книжку зі змальованим у ній містечком, у якому я виросла. Щоправда, назва містечка – Боярка – прихована тут за іменем Бойберик. Цю книжку треба брати у міжзоряну мандрівку, щоб не забути, який він – світ людей. І як воно – сміятися і плакати, послідовно і одночасно.

5

«Літня книжка» Туве Янсон


Також у далеку дорогу я взяла би одну із новинок, дуже-дуже очікувану в українському перекладі Наталії Іваничук, читану російською та польською. У цій книжці є все, що для мене має бути у найкращій книжці: літо, природа, море, родина, дитинтсво і мудрість, повнота радості і величезна, неохопна печаль.

3

«Великий міст» Олега Лишеги


Оскільки у космосі просто неможливо вижити без віршів, то обов’язково треба взяти туди українську поезію. Це збірка поезій, яка уже багато-багато років поспіль мене заспокоює, зосереджує та урівноважує. Тут також є Київщина і природа, а найголовніше – краса.

Читати: 5 книжок для космічної подорожі від Міри Київської


До 8 травня Yakaboo із партнерами 1+1 медіа та проектом #книголав збирають дитячі рецензії для конкурсу “Моя космічна книжка”. Читайте про умови за посиланням. 

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

10 thoughts on “5 книжок, які би взяла із собою у космос Галина Ткачук

  1. и тогда наконец инопланетяне поймут, что достояние землян – это Шолом Алейхем

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

  5. 200022 767692yourselfm as burning with excitement along accumulative concentrating. alter ego was rather apocalyptic by the mated ethical self went up to. Its punk up to closed ego dispirited. All respecting those topics are movables her really should discover no end touching unpronounced. Thanks so considerably! 365219

Залишити відповідь