Найкращі дитячі книги до дня Святого Миколая

Найкращі дитячі книги до дня Святого Миколая
Фото: Alexandre Dulaunoy via Flickr

Наближається одне з найулюбленіших дитячих свят – день Святого Миколая. Традиція вже дещо підзабута, різки давно поринули у небуття, а батьки намагаються покласти малюкам під подушку не тільки солодощі, а й приємний подаруночок. Діти пишуть Святому Миколаю листи, так само як і Санта Клаусу, і загадують найчастіше не по одному бажанню. У деяких сім’ях існує традиція: на кожне свято до подарунків обов’язково додавати книгу, прищеплюючи таким чином звичку читати і смак до гарної літератури.

Ось декілька книг, що стануть у нагоді до прийдешньго свята.

“Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая”

1

Разом з цією книжечкою дитина, та й уся ваша родина, сповниться святковим очікуванням і настроєм. Малеча дізнається, хто такий Святий Миколай та чому він приносить подарунки. А ще можна разом заспівати про нього пісеньку.

Ось вже дитинча приготувало шкарпетку, написало листа святому Миколаю, склало власну «скарбничку добрих справ», забралося до ліжка, заплющило оченята і чекає на диво. Святий Миколай обов’язково завітає до кожного і нагородить щедрим дарунком за гарну поведінку. Може, комусь навіть пощастить побачити його на власні очі й особисто попросити про щось найважливіше у житті.

“Гостинці з Ялинового лісу”

2

Багатофункціональна книжечка, яка стане хорошим елементом спільної підготовки до свята в родині. Нею можна і зайняти дитину на деякий час, і провести разом затишний вечір. Адже в цій невеликій книжці є і казка, і розмальовка, і цікаві завдання, і англійські слова, і навіть рецепт ароматного імбирного печива! Ілюстрації художниці Катерини Степанищевої доповнять святкову атмосферу і наповнять теплом і радістю серця.

 

 

“Подорож листа. Історія до свята Миколая”

3

Історія заповітного бажання однієї маленької дівчинки, про яке вона написала до Святого Миколая. Лист страшенно переймається важливістю своєї місії, бо хоче, щоб непросте бажання дівчинки обов’язково здійснилося. Але перш ніж це станеться, йому доведеться пережити багато випробувань і пройти довгий шлях.

 

“Різдвяна книжка”

4

Чудово ілюстрована книжка і унікальна збірка історій про головні зимові свята нашого народу – від Миколая до Водохреща. Є в ній розповіді про походження того чи іншого свята, опис традицій, тексти колядок, щедрівок та інші віршовані твори, якими прийнято обмінюватися у свято. Все це доповнює красивий об’ємний вертеп. Це видання буде гарним путівником для дитини будь-якого віку.

 

 

 

“Марта з вулиці Святого Миколая”

5

Повість для підлітків. Історія дорослішання і становлення дівчинки, яка мріє стати художницею. Книга про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис та музику, любов і втрати. І про народження нового життя. Герої книги мудрі, добрі й мужні, вони вміють радіти життю, незважаючи ні на що, а сама книга променіє щастям – таким простим і від того зворушливим. А що ж це за вулиця Святого Миколая? Дізнаєтеся з цієї книги, яка послужить провідником через підліткові негаразди і допоможе розібратися зі своїм внутрішнім світом.

6 thoughts on “Найкращі дитячі книги до дня Святого Миколая

    Залишити відповідь