Книга досі є кращим подарунком. Посперечаємося?

Фото: kaboompics/pixabay

Одна з небагатьох фраз, що зберегли позитивне звучання з часів радянської пропаганди, “Книга – найкращий подарунок” знову актуальна. Але не тому, що вибір презентів і способів проведення дозвілля обмежений, а тому, що начитаність, грамотність і самоосвіта сьогодні в моді і в ціні. А пропозиція на книжковому ринку здатна задовольнити будь-які запити.

Книга – джерело знань? Напевно, вже не головне. Але все ж. Нехай знання можна тепер безлімітно добувати в інтернеті, але книги все ще здатні дивувати і надавати задоволення.

Книга – подарунок універсальний. Чи потрібно потішити друга, відвідати дитячий день народження або висловити повагу босу – книгу можна підібрати для будь-якого приводу і задовольнити найвитонченіші запити. У вашого керівника все є? Але у нього точно немає всіх книг. Не знаєте, що подобається читати дітям? Обирайте бестселер. Другові потрібна підтримка? Хороша сучасна проза допоможе йому. Потрібен стильний, незвичайний, корисний подарунок? Це книга.

Книга – подарунок довговічний. Вона не зноситься, не зламається і термін придатності у неї не скінчиться. Навіть якщо ви з неї виростете, вона залишиться вашим дітям. Навіть якщо вона після прочитання не стане улюбленою чи настільною і загубиться на полиці, одного разу вона змінить життя того, хто знайшов її. А він передасть її далі.

Книга – подарунок економічний. Уявіть, що вам потрібно привітати з Новим роком численних родичів або ви збираєтеся святкувати у великій компанії, а коштами обмежені. Асортимент книжкового онлайн-магазину зробить процес вибору і покупки подарунків неймовірно простим. Все, що вам потрібно, – задати необхідні параметри. При цьому як бонус ще й економія часу – передсвяткові дні часто минають хаотично, а купівля подарунків всім-всім-всім забирає багато годин і сил.

Книга – подарунок статусний. Шкіряна палітурка, ручна обробка, інкрустація каменями, дарчий напис, обмежений наклад, колекційне або виготовлене за індивідуальним замовленням видання роблять книгу воістину подарунком цінним, дорогим і унікальним. Вона підкреслить статус як одержувача, так і того, хто дарує. Вона викличе захоплення і заздрість. Такий подарунок посяде чільне місце в кабінеті або вдома і передаватиметься із покоління в покоління.

Книга – подарунок, який мотивує. Незалежно від роду діяльності людини, вдало підібрана книга стане гарною підмогою для розвитку її талантів або вдосконалення професійних навичок. Дізнайтеся про захоплення людини, якій збираєтеся зробити подарунок, і обирайте серед видань з хендмейду, розведення рослин, управлінських навичок, кулінарії, особистісного розвитку або навіть риболовлі.

Книга – подарунок, цілком готовий до пакування. Окрім того, що форма книги ніби створена для безпроблемного загортання у подарунковий папір, більшість книгарень надають цю послугу просто на місці. Замовляючи подарунок онлайн, можна відразу ж обрати подарункове пакування і доставку адресату, якщо ви з яких-небудь причин не можете привітати особисто або хочете зробити сюрприз. Назва книги, що залишиться до останнього моменту в секреті, зробить подарунок справді незабутнім.

Книга – подарунок, який робить світ кращим. Щоразу, даруючи книгу, ви робите свій внесок у майбутнє світу. Адже люди, які читають, – успішні люди, вони розумні, добрі, мрійливі й знають, що робити і хто винен. Саме вони дарують книги. Щоб якомога більше людей стали такими самим, як вони.

І ще. Даруйте книги, які подобаються особисто вам. Адже немає нічого кращого за подарунок, обраний з душею і зі знанням справи.

7 thoughts on “Книга досі є кращим подарунком. Посперечаємося?

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

Залишити відповідь