Yakaboo підтримує ініціативу Join UP! Скористайтеся безкоштовними* перельотами для дітей з аутизмом!

Yakaboo підтримує ініціативу Join UP! Скористайтеся безкоштовними* перельотами для дітей з аутизмом!

Завдяки партнерству національної книжкової платформи Yakaboo та українського туроператора Join UP! з початку року на сайті та у нашому мобільному додатку доступна книжка Подорожі без бар’єрів. Соціальна історія. Але ініціатива, завдяки якій родини дітей з розладами аутистичного спектру (РСА) зможуть радіти спільним мандрівкам, продовжується! Join UP! розпочинає програму авіаперельотів для сімей з дітьми з розладами спектра аутизму (РСА), щоб зробити подорожі для них доступнішими.

Перельоти доступні з будь-якої країни вильоту при бронюванні авіатуру в українських турагентів. 

Туроператор попередньо дослідив потреби дітей з аутизмом, щоб адаптувати послуги та зробити подорожі для них безпечними та комфортними. Попередньо було організовано поїздку для 20 дітей з їхніми сім’ями, навчання для екіпажів, щоб краще розуміти поведінку, всі можливі потреби під час поїздки та відпочинку та як контактувати з пасажирами зі спектру. Отриманий досвід та інсайти туроператор продовжить впроваджувати у свої сервіси на постійній основі в рамках вектора «Подорожі без бар’єрів», щоб допомагати людям з аутизмом більше подорожувати.

У компанії зазначають, що поштовхом започаткувати програму стало те, що для дітей з РСА, а такою є 1 дитина зі 100, подорож є не лише відпочинком, але й способом пристосування до соціального життя. Адаптація сервісів і послуг під час подорожі потрібна для зниження впливу на стан дитини таких подразників, як гучні звуки, скупчення людей, нові запахи, що можуть викликати стрес. Саме для цього Join UP! разом зі своїм стратегічним партнером SkyUp започаткували проєкт «Подорожі без бар’єрів».

«Ми багато говоримо про цінність подорожей як прояв турботи про себе і своє здоров’я у нашому проєкті подороЖИТИ, частиною якого є і подорожі без бар’єрів. Для дітей у спектрі досвід подорожей дає поштовх для розвитку нових навичок та кращої соціалізації у суспільстві, — коментує Людмила Плескач, лідерка проєкту «Подорожі без бар’єрів». Важко передати словами свої відчуття, коли батьки розповідають про успіхи своїх дітей після подорожі до моря. Коли дитина вперше дозволила їм без вмовлянь прийняти душ чи без страху і емоційного сплеску зайшла у воду. Це безцінно. Інсайти, які ми отримали після організації відпочинку для 20 сімей з дітьми з РСА торік, дали нам надзвичайний досвід, і ми будемо продовжувати працювати над тим, щоб подорожі для дітей з РСА стали частиною їх життя».

Важливим етапом проєкту стало також створення разом із профільними спеціалістами професійного посібника для підготовки до подорожей дітей з аутизмом «Подорожі без бар’єрів». У книжці просто і доступно у форматі соціальної історії поетапно змальовується процес організації та здійснення поїздки.

Така методика подачі матеріалу є науково доведеною практикою і широко використовується в різних напрямках роботи з поведінкою. Книжка може допомогти всім батькам у підготовці дітей до першої подорожі. Її можна завантажити на сайті національної книжкової платформи Yakaboo за 1 грн або безкоштовно у мобільному застосунку.  

Запуск безкоштовних перельотів для дітей з РСА — ще один крок до заохочення сімей, що мають дітей з аутизмом, частіше подорожувати. Серед них сьогодні подорожують лише 13%. З детальними правилами програми Join UP! можна ознайомитися за посиланням.

*Безкоштовний переліт надається дітям з РСА при бронюванні авіатурів Join UP! за всіма доступними напрямками.