Топ 10 книг з управління часом у 2018 році

У суєті робочих буднів, коли справ сила-силенна, здається, вільного часу просто не залишається. Що вже й говорити про особисте життя, улюблене хобі. Взяти і просто забути? А, може, краще навчитися викроювати вільну хвилинку, встигати все і завжди? Наші книги про час вам у цьому допоможуть. Захоплююча, корисна підбірка літератури відкриває завісу правильної побудови графіку дня, секрети тайм-менеджменту, допомагає знайти гармонію з часом і, в цілому, з об’єктивною реальністю. Головне, знайдіть тепер час, щоб книги ці прочитати.


1.Глеб Архангельський «Тайм-драйв»


24_03_07Безумовно, вартісна книга на тему керування часом, розкриває мету і цінності, які не дають залишатися на одному місці, спонукають рухатися чітко вперед. Автор стверджує: кожен може бути лідером, головне, навчитися ставити перед собою цілі і досягати їх. Він пропонує структурувати той хаос, який знаходиться навколо нас і всередині нас. Але, найважливіше, Архангельський відповідає на питання: «Як встигати більше?», наводячи масу живих прикладів. Про організацію робочого часу, відпочинку, встановлення цілей, мотивації, планування і розстановки пріоритетів, ефективного читання і багато чого іншого. В цілому, в книзі розглядається настільки багато тем, а поради автора наскільки універсальні, що їх запросто можна застосовувати до будь-якої сфери діяльності!


2.Лора Вандеркам «Я знаю, як їй все вдається»


24_04_07Встигати все і скрізь – багато хто думає, що це утопія. Ще більше люди схиляються до того, що такий темп життя все одно підходить не для всіх, тому не варто намагатися стрибати в цей «коловорот». Інші ж, витрачають тисячі гривень на різні курси з тайм-менеджменту. Лора Вандеркам, письменниця і мати чотирьох дітей, теж шукала відповідь на це питання, в результаті чого її пошуки перетворилися на повноцінне дослідження. Протягом 1001 дня вона досліджувала життя працюючих жінок, які заробляють менше $ 100 тис. на рік, і на прикладі сотень історій довела, що кожен може досягти всього, чого хоче, і «мати все». Всі свої спостереження Лора описала в цій книзі.


3. Ден Кеннеді «Жесткий тайм-менеджмент»


24_05_07

Що потрібно робити, щоб взяти життя і бізнес під контроль? Ден Кеннеді адресує свою книгу заклопотаним, винахідливим і активним людям, а також підприємцям, які поспішають по життю, які, на жаль, занадто часто оточені скигліями, «часосмокчущими» вампірами і неробами. Щоб нарешті навчитися все встигати, вам потрібно вдатися до радикальних заходів і освоїти жорсткий тайм-менеджмент.

Кеннеді стверджує, що головний секрет особистого і фінансового успіху «залежить від того, наскільки розумно ви використовуєте свій час і наскільки дозволяєте іншим його у вас красти». І ще – якщо ви не зрушується з мертвої точки, не дивлячись на зусилля, швидше за все, ваших дій недостатньо. Успішні люди – люди «масової дії». Спробуйте, як і вони, будь-яку проблему вирішувати відразу кількома способами, а не одним, і подивіться на ефект. Кращі інструменти для цього заховані в «жорсткому тайм-менеджменті». Всього у книзі представлено 13 кардинальних заходів, що дозволяють стати вкрай зібраною особистістю.


4.Девід Аллен «Как привести дела в порядок»


24_06_07На тему управління часом книги, в основному, пишуться з розрахунком на практичне застосування. Це не тільки сухі факти. Робота Аллена винятком не стала. Автор, провівши багаторічну роботу, викладає слушні поради, використавши які, ви зможете розгребти завали вже наявних справ і визначити пріоритети спланованих. Нарешті зможете налаштувати механізм життя, позбувшись від негативу і нав’язливих думок. Звичайно ж, ідеї щодо педантичного записування справ, їх угруповання і систематизації, можуть здатися манією. Однак саме такий підхід дозволяє робити все і вчасно. Аллен надає основні списки справ і розповідає про те, як з ними працювати. Будьте готові до того, що багато що вам не сподобається, і, може, зовсім не підійде. Але, це природно. Часом, щоб знайти свою формулу успішного тайм-менеджменту, необхідно перелопатити сотні систем і методів. І щоб це зробити, для початку варто засвоїти базові істини.


5. Нейл Фіоре «Легкий способ перестать откладывать дела на потом»


18_23_07Як часто ви включаєте самокритику і буквально переконуєте себе в тому, що ви невдачливі? Нарікаєте на недосконалість і відсутність таланту? Буває таке? Тоді вам варто прочитати цю книгу! Автор, відомий психолог Нейл Фіоре, стверджує: всі проблеми в нашій голові. Разом з трудоголізмом і прокрастинацією. Тому важливо відмовитися від нав’язливих і абсолютно безпідставних думок щодо власної слабкості, неповноцінності. І повністю переключитися на особисті і професійні цілі, перед тим позначивши їх чітко і гранично ясно. Скласти план їх досягнення, в якому буде відразу зарезервовано час на відпочинок. Використовуючи методику даної книги про час, ви зможете легко зіставити ідеї усвідомленості з думками про продуктивність, навчитися і діяти, і одночасно отримувати кайф від життя..


6. Лі Кокерелл «Магия тайм-менеджмента. Как все успевать и жить в свое удовольствие»


18_27_07

У сучасному суспільстві, де все відбувається занадто швидко, одні події змінюють інші, а час летить постійно, дуже важко розірватися між роботою (або декількома роботами), будинком, цікавими подіями та улюбленим захопленням. Здається, знайти баланс нереально… Але це тільки так здається! Автор книги «Магия тайм-менеджмента» дає кілька практичних порад про те, як краще розпланувати свій час, щоб його на все вистачало. Він стверджує: грамотний розподіл найдорожчого ресурсу – часу – безпосередньо залежить від раціональної розстановки пріоритетів. Більше десяти років, Кокерелл курував роботу колективів в різноманітних областях, від готельно-ресторанного бізнесу до мультиплікаційної індустрії, і на основі досвіду виділив найбільш дієві методики управління часом. Ефективні та універсальні, під будь-яку сферу діяльності. Книга заснована на конкретних прикладах з життя, проте, якщо ви хочете краще планувати – ви повинні любити планування в цілому, інакше книга для вас буде марною. Для керівників, менеджерів, бізнесменів матеріал прочитати буде дуже корисно.


7.Альона Попова «Як приборкати час? 32 ідеї тайм-менеджменту для дітей»


18_24_07Збірка практичних порад для батьків щодо організації часу їх улюблених чад. На думку відомого дитячого психолога, навіть в самому ранньому віці з дитиною, наприклад, потрібно промовляти, яка зараз пора доби. Так, як в подальшому це може позначитися правильними звичками використання їх особистого часу. Подібні ритуали добре проводити відразу, адже у малюків режим більш-менш однаковий, і для них важливий порядок подій, що відбуваються в їх повсякденності. Якщо вас хвилюють питання, як вкласти в голову дитини батьківський інструментарій майбутньої успішності, де все буде розкладено по поличках, вам обов’язково варто прочитати цю книгу. В цілому, матеріал складається з 32 підходів до оволодіння мистецтва тайм-менеджменту. Для дітей від 1,5 до 6-ти років і їхніх батьків.


8.Джек Кенфілд «Цельная жизнь. Главные навыки для достижения ваших целей»


24_07_07

На тему управління часом книги в США найрізноманітніші, але ця — безумовний топ! Матеріал дозволяє розібратися в основних проблемах, що стоять перед сучасною людиною: нестачею часу, коштів, складнощами здобуття балансу між професійною діяльністю і особистим життям. Автор видання вважає, що проблема всіх проблем, з усіма її наслідками, що випливають, складається в нашій розфокусованості. Займаючись чим-небудь, ми відхилилися від заданого спочатку курсу, відкладаємо важливі справи на потім. Як результат – залишаємося з носом. Джек Кенфілд пропонує 10 дієвих стратегій, дотримуючись яких, ви неодмінно досягнете всього, що задумали. Захоплюючий матеріал читається на одному диханні, підкріплений мотивуючими техніками і реальними історіями. Буде корисний тим, хто не бажає все своє життя вбити на роботі, відмовившись від особистого – сім’ї та друзів.


9. Брайан Моран «12 недель в году»


24_08_07

Книга сповнена корисної інформації, принесе користь тим, хто хоче відмовитися від традиційного річного планування і перейти на щось більш сучасне, ефективне. Представлений план Морана розрахований на 12 тижнів, і його головне завдання – скоротити часовий проміжок між поставленими завданнями і їх дедлайнами. Таким чином, можна мотивувати себе на більш швидке досягнення цілей, бо часу для цього не так вже й багато.

Якщо ви вважаєте, що такий підхід мало дієвий, ось приклад: практична більшість компаній завжди мають кращу продуктивність і високі результати в кінці робочого року. А все тому, що банально «піджимають терміни». Методика Брайана Морана якраз від подібного ходу дій і відштовхується. Візьміть її собі на озброєння, і керуйте часом раціонально.


10.Хайді Грант Хелворсон «Психология достижений. Как добиваться поставленных целей»


24_09_07

Назва наступної на тему планування часу книги повністю відображає її суть. Автор пропонує використовувати найнесподіваніші підходи щодо того, як досягти успіху. Викладає цінні поради, як ставити перед собою мету і досягати її, не дивлячись на всі складнощі. Як зміцнити волю і позбутися від невдалих думок. Що робити, щоб генерувати нові можливості у будь-якій сфері вашого життя.

Матеріал складається з тестів і вправ, що дозволяють закріпити навички успішного подолання невдач, реалізації задуманих планів шляхом психологічних підходів. Якщо ви готові змінюватися, бажаєте домагатися результатів більш усвідомлено і продуктивно, однозначно ця книга «must have» до прочитання.


Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

35 thoughts on “Топ 10 книг з управління часом у 2018 році

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 5. 391644 666778I love this information presented and possesses given me some type of resolve forpersistance to succeed i truly enjoy seeing, so sustain the exceptional work. 865908

 6. buy-aqualyx-online usa uk
  aquashine-btx-1x2ml usa uk
  belotero-balance-1x1ml usa uk
  belotero-lips-contour-1×0-6ml usa uk
  juvederm-ultra-smile-for-sale usa uk
  juvederm-volux usa uk
  buy-profhilo-h-l-online usa uk
  what-is-in-radiesse-lidocaine usa uk
  restylane-1x1ml uk usa
  restylane-lidocaine-1×0-5ml uk usa
  buy-revolax-fine-onine uk usa
  teosyal-27g-deep-lines-puresense-2x1ml uk usa
  dermal-fillers usa
  buy-allergan-botox-online-without-prescription uk usa
  azzalure-2×125-iu uk usa
  dysport-for-sale uk usa
  cobalin-h-hydroxocobalamin-5x1ml uk usa
  xeomin-for-sale
  how-does-neurobloc-work
  buy-botulinums-diluent-online uk usa
  bocouture-1×100-units
  <a href=" restylane usa uk
  revanesse usa uk
  revolax usa uk
  buy-juvederm-online usa uk
  radiesse usa uk
  radiesse usa uk
  buy-restylane-online usa uk
  acdc-strain-online usa uk
  buy-bc-big-bud-online uk usa
  buy-nyc-diesel-cannabis-strain-online uk usa
  roor-glass-ashtray uk usa
  buy concentrates online uk usa
  mescalin-or-peyote usa
  blueberry-marijuana-strain uk usa
  grape-god uk usa
  durban-poison-cannabis-strain uk usa
  buy-purple-haze-online uk usa
  g13-haze
  buy-cookies-carts-online usa uk
  buy-tko-edibles-online uk usa
  buy sun-rockss online
  buy1035mg-northern-lights-premium-cannabis-oil-cart usa uk au
  buy-purple-haze-online uk usa
  buytko-edibles-brownie online uk usa
  buy-gorrilla-glue uk usa
  buy-550mg-blue-dream-premium-cannabis-oil-cart uk usa
  buy-bloom-vape-maui-waui uk usa
  buy-cookies-high-flyer-premium-cartridge-snowmanuk usa
  CTe8a2VS6Qg1EA0
  white-runtz-for-sale-near-me usa uk au
  berry-pie-for-sale usa uk
  420buds2go
  “buy carts and edibles online
  buy-exotic-carts-online
  buy brass-knuckles online
  buy-4-aco-dmt-online usa uk au
  buy-purple-haze-online uk usa
  buytko-edibles-brownie online uk usa
  albino-magic-mushroom uk usa
  buy-xanax-online uk usa
  buy-psychedelics-online uk usa
  morel-mushrooms-for-sale usa
  lsd-tabs-for-sale uk usa
  white-runtz-for-sale-near-me usa uk au
  berry-pie-for-sale usa uk
  420buds2go
  “buy carts and edibles online
  buy-exotic-carts-online
  buy brass-knuckles online

 7. 481959 382832Hi there! I just wish to give an enormous thumbs up for the good info youve appropriate here on this post. I shall be coming once more to your blog for extra soon. 97347

Залишити відповідь