Книга «Вогонь і лють» виграла відзнаку Ukrainian Design 2019 — коментар дизайнера про ідею та робочі ескізи

Фото — зі сторінки Kostya Martsenkivsky на Behance 

Книга «Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа» (#книголав) стала однією з переможців українського конкурсу дизайну Ukrainian Design в номінації A-6 «Книжковий дизайн та ілюстрація». Дизайн обкладинки створив Костянтин Марценківський, арт-директор Yakaboo. Він розповів читачам блогу про роботу над оформленням видання:

Ящо коротко про концепцію, то розлючений Трамп знаходиться ніби у пастці за ґратами, у вигляді американського прапора.

Мені подобається як пошуки шрифтового рішення об’єдналися з графікою у цій обкладинці. Ціную такі знахідки в дизайні і чудово, що видавництво довірилось мені.

Цікаво було працювати з образом Трампа. Персонаж абсолютно неприємний для мене і завжди хотілось якось пожартувати. От як на одному з ескізів, від крику в Трампа розриває голову, або ж деформує її:

До переліку переможців також увійшли ілюстрації до аудіоверсії книг від АБУК; оформлення книги “Howl’s Moving Castle” Тетяни Якунової; книга Viktor Sydorenko`s Hero, Object, Phantom: A Lexicon в оформленні ideofioz; «СтихиЯ» в оформленні Яни Мотицької.

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

4 thoughts on “Книга «Вогонь і лють» виграла відзнаку Ukrainian Design 2019 — коментар дизайнера про ідею та робочі ескізи

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

Залишити відповідь