Топ книг про правильне харчування: почни з власного здоров’я

До правильного раціону харчування люди приходять з різних причин. Когось підштовхують проблеми із зайвою вагою, погане самопочуття, у інших же просто виникає бажання змінити харчові звички. Насправді, переосмислити підхід до харчування ніколи не пізно. Але, варто врахувати, що гастрономічні зміни в житті треба робити поступово, щоб не зашкодити фізичному і психічному здоров’ю. Пропонуємо вашій увазі найкращі книги про правильне харчування, які допоможуть вам не тільки схуднути, навчитися їсти корисно, а й ретельно вивчити інші важливі моменти з цього питання.


1. Алексей Ковальков «Методика доктора Ковалькова. Победа над весом»


У виданні представлена унікальна методика схуднення від відомого дієтолога, що змінила долю багатьох людей по всій планеті. Безпечна для здоров’я і дуже ефективна, про що говорить яскравий приклад самого ж автора. Йому всього за 7 місяців вдалося схуднути на цілих 70 кілограм! Книга науково обґрунтовує вплив оточення на наш організм, а отже і на вагу, знайомить з основними закономірностями здорового харчування, правильного способу життя. Викладено корисні поради, багато з яких розглядаються на прикладах з життя реальних людей. Слідуючи своїй методиці, автор стверджує: легко не буде, варто запастися терпінням і сміливо рухатися до своєї мети. Тільки так можна досягти гармонії з собою і своїм харчуванням

2. Девід Перлмуттер «Еда и мозг. Что углеводы делают со здоровьем, мышлением и памятью»


З цієї книги про харчування ви дізнаєтеся про взаємозв’язки між людським інтелектом і звичками харчування, а також всілякі порушення роботи мозку з соматичними захворюваннями. Виявляється, вуглеводи — це повільна смерть функціональності нашого мозку! Девід Перлмуттер заявляє: безліч проблем, таких як стреси, погана пам’ять, постійні головні болі, сумний настрій — все це можна легко вилікувати. Варто тільки відмовитися від деяких продуктів харчування. Почавши їсти вибірково, можна не тільки поліпшити своій фізичний стан, але й одночасно налаштувати розумову діяльність. Якщо ж ви не належите до ряду тих, у кого є перераховані вище проблеми, для вас є окремі поради щодо того, як довше зберегти гарне самопочуття, привести свій інтелект до якісно вищого рівня.

3. Керолін Стіл «Голодный город. Как еда определяет нашу жизнь»


Наступна книга правильного харчування наводить на глибокі роздуми про їжу, загальну систему і ланцюги харчування в міських умовах, а також глобальність впливу сформованої суті речей. Цікава, детальна розповідь про структуру харчових рівнів, які не тільки мають місце в мегаполісах, але і, звичайно ж, є важливими складовими людського життя. Автор зачіпає проблему напівфабрикатів, магазинів самообслуговування, нашого з вами марнотратства в питанні відходів. А також проблему залежності людства від харчових гігантів – фабрик, які виробляють їжу, часто неналежної якості. З цієї книги про харчування можна дізнатися багато цікавого, після чого ви вже ніколи не будете дивитися на продукти харчування на полицях супермаркетів як раніше. Зробите для себе певні висновки, що, безсумнівно, позитивно позначиться на вашому харчуванні і здоров’ї в цілому.

4. Колін Кемпбелл, Томас Кемпбелл «Китайское исследование. Результаты самого масштабного исследования связи питания и здоровья»


Пориньте у світ різних експериментів і спостережень! З цієї книги про правильне харчування можна дізнатися про вплив того, що ми їмо на те, «на що ми хворіємо». Матеріал складається з двох частин: в першому розділі викладені результати багаторічних спостережень взаємозв’язку різних хвороб і продуктів харчування. Автор приходить до висновку, що, чим більше тваринного білка вживається людиною, тим вище шанс захворіти на цукровий діабет, серцево-судинні хвороби і навіть рак. У книзі розглядаються причинно-наслідкові зв’язки звичок харчування і хвороб, а також поради, що дозволяють в житті ніколи не зустрітися віч-на-віч з подібними проблемами. Другий розділ присвячений державній політиці в сфері харчування. Видання наповнене великою кількістю цифр, назв хімічних речовин і реакцій, а також медичних термінів.

5. Ребека Скрітчфілд «Ближе к телу. Как перестать мучить себя и начать жить без диет и вредных привычек»


Якщо взяти найкращі книги про правильне харчування, то ця — одна з небагатьох, яка дозволяє змінити звички харчування без болісних стресів і виснаження. У ній багато говориться про спосіб життя, усвідомленість власного ставлення до харчування. На думку автора, до їжі треба підходити раціонально: якщо є бажання їсти солодке, то потрібно це робити, головне в міру. І тоді проблема переїдання зникне сама по собі. Ви знову полюбите себе і своє тіло, відчуєте прилив енергії, і, звичайно ж, дещо зміните звичний спосіб життя. На тему правильного харчування книга ця, безумовно, в плані мотивації є найкращою.

6. Наталія Самойленко, Наталія Могилевська «Наталья Могилевская. Худеем вместе»


Відома співачка разом зі своєю подругою ділиться секретами схуднення. З книги про правильне харчування ви дізнаєтеся, як Наталя домоглася надзвичайних результатів за досить короткий час. Виявляється, вона худла завдяки збалансованому і правильному харчуванню — ніякої магії! А головне, повторити таке може кожен. Зазначена методика повністю виключає стан голоду і передбачає розумне споживання корисних мікроелементів і калорій. Ніякі гастрити і інші проблеми з шлунково-кишковим трактом після проходження даного комплексу вам будуть не страшні. Застосовуючи поради цієї книги про харчування, можна не тільки навчитися правильно їсти, а й полюбити себе, почати жити по-справжньому.

7. П’єр Дюкан «Я не умею худеть»


Це не просто книга, а ціла система (з чотирьох етапів) переходу на правильне харчування. У ній дуже пізнавально розповідається про білки, жири, вуглеводи, їх вплив на людський організм. Автор надає конкретний список продуктів, які можна і потрібно вживати. Його метод схуднення розрахований не на тих, кому заважають два кілограми на стегнах. Це довгий шлях людей, які справді потребують втрати ваги, поліпшення свого здоров’я. Важка робота тривалістю не в один місяць, яка веде до зміни способу життя в цілому. Результати людей, про яких ви дізнаєтеся з книги про правильне харчування, дійсно вражають. Вони є неймовірними, і в той же час — переконливими.

8. Василий Смольный «ПП для ТП. Правильное питание для тренировочного процесса»


Наступна книга докладно описує процес позбавлення від надмірної ваги, дає корисні поради щодо правильного харчування і супутньої фізичної активності. Вона буквально руйнує міфи про схуднення, які, на жаль, видають за правду в інтернеті і на інших ресурсах. На думку автора, худнути необхідно повільно, але впевнено. Свої ідеї він підтверджує науковими фактами з прикладами з реального життя.
Багато книг про харчування говорять про те, що можна схуднути. Але, мало хто розбирає проблему в корені, надає чіткий мануал поліпшення себе, свого харчування і здоров’я. Ця книга якраз з їх числа.

9. Арнольд Ерет «Живое питание по методу доктора Эрета»


Ексклюзивна дієта від Арнольда Ерета полягає в природному методі лікування організму. Варто просто замінити звичний раціон харчування «живими» продуктами, наприклад свіжими овочами та фруктами, різними видами насіння і горіхів. По завершенню програми, ви очистите свій організм від шлаків, які роками збиралися всередині вас внаслідок прийому неприродної їжі, приправ, штучних вітамінів, різних мінеральних речовин. Автор книги про правильне харчування дає слушні поради, пропонує різні варіанти меню і зрозуміло пояснює суть помилок щодо їжі, які важливо викорінювати.

10. Патриція Барнс-Сварні, Томас Сварні «Здоровое питание в вопросах и ответах»


З цієї книги про правильне харчування треба починати, коли питання стоїть про поліпшення здоров’я через правильне харчування. Більше 500 відповідей на найпоширеніші і найбільш актуальні питання щодо правильного харчування допоможуть позбутися від зайвої ваги, поліпшити загальне самопочуття, привести себе в повний порядок. У книзі чимало інформації, заснованої на сучасних наукових дослідженнях, викладені раціони харчування, найбільш поширені дієти і міфи, пов’язані з коректністю прийому їжі. Автори книги закликають бути більш свідомими, і ретельно підходити до відбору продуктів харчування, їх приготування і зберігання. Крім того, чтиво допоможе розібратися в хімічному складі продуктів, дізнатися про причини харчових алергій та отруєнь. З розділу «найкращі книги про харчування» ця, однозначно, «must have» до прочитання.

[irp posts=”26534″ name=”Здоровье, воспитание и развитие: книги для мам”] [irp posts=”25785″ name=”Растительный парадокс. Скрытые опасности в здоровой пищи, от которых мы болеем и толстеем”]
Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

126 thoughts on “Топ книг про правильне харчування: почни з власного здоров’я

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 5. you’re in point of fact a excellent webmaster. The web site loading velocity is incredible.
  It seems that you’re doing any distinctive trick. In addition,
  The contents are masterwork. you have performed a great process on this topic!

 6. I was suggested this web site by my cousin. I’m not sure whether this
  post is written by him as nobody else know such detailed about my difficulty.
  You are amazing! Thanks!

 7. It’s a pity you don’t have a donate button! I’d without
  a doubt donate to this brilliant blog! I guess for now i’ll settle for book-marking and adding your RSS feed to
  my Google account. I look forward to brand new updates
  and will talk about this site with my Facebook group.
  Talk soon!

 8. Hi there excellent website! Does running a blog such as this require a large amount of work?

  I’ve no knowledge of computer programming but I had been hoping
  to start my own blog in the near future.
  Anyhow, should you have any ideas or tips
  for new blog owners please share. I understand this is off topic
  however I simply had to ask. Kudos!

 9. Hi there are using WordPress for your blog platform? I’m new
  to the blog world but I’m trying to get started and create my own.
  Do you require any coding knowledge to make your own blog?
  Any help would be greatly appreciated!

 10. Woah! I’m really enjoying the template/theme of this website.
  It’s simple, yet effective. A lot of times it’s hard to
  get that “perfect balance” between user friendliness and visual appearance.
  I must say that you’ve done a great job with this. In addition, the blog loads very fast for me on Internet explorer.

  Superb Blog!

 11. Having read this I believed it was rather enlightening. I appreciate you finding the
  time and effort to put this content together. I once again find myself personally spending way too much
  time both reading and commenting. But so what, it was still worth
  it!

 12. hello!,I really like your writing so a lot! proportion we keep in touch more about your article on AOL?
  I require a specialist in this house to unravel my problem.
  Maybe that is you! Looking forward to look you.

 13. You really make it seem really easy together with your presentation however I to find this matter to be really one thing that
  I think I’d never understand. It sort of feels too complex and
  very huge for me. I am taking a look forward for your subsequent put up, I will try to get the dangle of it!

 14. I do not know if it’s just me or if perhaps everybody else encountering issues with your site.
  It appears as if some of the text within your posts are running off the
  screen. Can somebody else please comment and let me know
  if this is happening to them too? This could be a issue with my web browser because I’ve had this
  happen before. Thanks

 15. Spot on with this write-up, I absolutely believe this site needs a great deal more attention. I’ll probably be returning
  to read more, thanks for the information!

 16. Howdy, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam remarks?
  If so how do you prevent it, any plugin or anything you can suggest?
  I get so much lately it’s driving me crazy so any support is very much appreciated.

 17. 707038 939292An intriguing discussion is worth comment. I do feel that you really should write read a lot more about this subject, it will not be considered a taboo subject but usually everybody is too couple of to communicate in on such topics. To one more. Cheers 439903

 18. Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly
  informative. I am going to watch out for brussels.
  I’ll appreciate if you continue this in future.
  A lot of people will be benefited from your writing.
  Cheers!

 19. buy-aqualyx-online usa uk
  aquashine-btx-1x2ml usa uk
  belotero-balance-1x1ml usa uk
  belotero-lips-contour-1×0-6ml usa uk
  juvederm-ultra-smile-for-sale usa uk
  juvederm-volux usa uk
  buy-profhilo-h-l-online usa uk
  what-is-in-radiesse-lidocaine usa uk
  restylane-1x1ml uk usa
  restylane-lidocaine-1×0-5ml uk usa
  buy-revolax-fine-onine uk usa
  teosyal-27g-deep-lines-puresense-2x1ml uk usa
  dermal-fillers usa
  buy-allergan-botox-online-without-prescription uk usa
  azzalure-2×125-iu uk usa
  dysport-for-sale uk usa
  cobalin-h-hydroxocobalamin-5x1ml uk usa
  xeomin-for-sale
  how-does-neurobloc-work
  buy-botulinums-diluent-online uk usa
  bocouture-1×100-units
  <a href=" restylane usa uk
  revanesse usa uk
  revolax usa uk
  buy-juvederm-online usa uk
  radiesse usa uk
  radiesse usa uk
  buy-restylane-online usa uk
  acdc-strain-online usa uk
  buy-bc-big-bud-online uk usa
  buy-nyc-diesel-cannabis-strain-online uk usa
  roor-glass-ashtray uk usa
  buy concentrates online uk usa
  mescalin-or-peyote usa
  blueberry-marijuana-strain uk usa
  grape-god uk usa
  durban-poison-cannabis-strain uk usa
  buy-purple-haze-online uk usa
  g13-haze
  buy-cookies-carts-online usa uk
  buy-tko-edibles-online uk usa
  buy sun-rockss online
  buy1035mg-northern-lights-premium-cannabis-oil-cart usa uk au
  buy-purple-haze-online uk usa
  buytko-edibles-brownie online uk usa
  buy-gorrilla-glue uk usa
  buy-550mg-blue-dream-premium-cannabis-oil-cart uk usa
  buy-bloom-vape-maui-waui uk usa
  buy-cookies-high-flyer-premium-cartridge-snowmanuk usa
  CTe8a2VS6Qg1EA0
  white-runtz-for-sale-near-me usa uk au
  berry-pie-for-sale usa uk
  420buds2go
  “buy carts and edibles online
  buy-exotic-carts-online
  buy brass-knuckles online
  buy-4-aco-dmt-online usa uk au
  buy-purple-haze-online uk usa
  buytko-edibles-brownie online uk usa
  albino-magic-mushroom uk usa
  buy-xanax-online uk usa
  buy-psychedelics-online uk usa
  morel-mushrooms-for-sale usa
  lsd-tabs-for-sale uk usa
  white-runtz-for-sale-near-me usa uk au
  berry-pie-for-sale usa uk
  420buds2go
  “buy carts and edibles online
  buy-exotic-carts-online
  buy brass-knuckles online

Залишити відповідь