10 несподіваних фактів про Остапа Сливинського

Остап Сливинський – особистість дуже багатогранна. Окрім написання власних поезій, він перекладає художню і наукову літературу з англійської, білоруської, болгарської, македонської, польської, російської мов. А ще викладає в університеті, пише есе, критичні рецензії та колонки для різних видань. Усе, що потрібне Остапу Сливинському для творчості, – це внутрішній спокій, за яким поет найчастіше їде до Карпат. А от що письменник зробив би, якби став міністром культури, прочитайте у наших 10-ти несподіваних фактах про Остапа Сливинського:

Що, на думку Остапа Сливинського, ближче до поезії: музика чи образотворче мистецтво?

Як нереалізований музикант, скажу однозначно: музика.

Де Остап Сливинський ніколи б не став шукати натхнення для роботи?

Немає таких місць. Шукати матеріал для роботи варто всюди.

Якби Остап Сливинський очолив Міністерство культури України, то його перший указ був би:…

Самоліквідація! І розщеплення на багато маленьких динамічних культурних інституцій.

Кожен новий вірш Остапа Сливинського народжується із…

Усвідомлення: попереду цілий день, а я зовсім нічого не мушу робити!

Три обов’язкові складові успішного літературного заходу від Остапа Сливинського:

Перша: думай про свою публіку, дивись на неї, говори з нею. Друга: не запрошуй на захід випадкових співрозмовників, а якщо вже так сталося (вискочив звідкись і сказав: модеруй мене!), вивчи про нього все, що зможеш, не приходь на захід непідготовленим. Третя: продумай драматургію! І: обов’язково кілька заготовлених жартів несподіваних поворотів сюжету.

Якби Остапу Сливинському випала нагода відвідати будь-який куточок Всесвіту, він обрав би для себе…

Острів Пасхи. Читав у дитинстві книжку, де дія відбувалася саме там. Все найзагадковіше приходило звідти. Відтоді мрію туди попливти.

Особистий ТОП-5 збірок від сучасних українських поетів Остапа Сливинського:

«Снігові і вогню» Олега Лишеги, «Екзотичні птахи і рослини» Юрія Андруховича, «Історія культури початку століття» Сергія Жадана, «Поет у повітрі» Василя Герасим’юка, «Катівня. Виноградник. Дім» Катерини Калитко.

Книга, яку Остап Сливинський перечитав найбільшу кількість разів – це...

«НепрОсті» Тараса Прохаська. Це книжка, яку прочитати раз – те саме, що не прочитати. І я б хотів дожити до старості хоча б заради того, щоб знов її перечитати і подивитися, якою вона мені буде.

Якій справі Остап Сливинський мріяв би присвятити себе у глибокій старості?

Крім перечитування «НепрОстих»?) Хочу відкрити свій ресторанчик, маленький, з доброю середземноморсько-балканською їжею і музикою. Не в центрі міста, але й не у спальному районі. Куди хотіли б приходити люди, тому що там добре, але по-іншому добре, ніж вдома.

Остап Сливинський ніколи не пошкодує грошей на…

Подарунок, якого людина дуже хоче. Люблю дарувати, але завжди почуваюся трохи незручно, коли отримую подарунки. Сам не знаю, чому. А ще – раніше не шкодував грошей на книжки, а тепер купую переважно посуд. Бо вільні книжкові полиці закінчилися.

Ірина Стахурська
Менеджерка з комунікацій, працюю в аграрній сфері. За першою освітою – банкір. Палко люблю читати і все, що пов’язане з книжками. Віддаю перевагу художці, бо ніщо не зрівняється з задоволенням від прочитання доброго роману. Авторка інстаграм-блогу @book_klondike
https://www.instagram.com/book_klondike/

4 thoughts on “10 несподіваних фактів про Остапа Сливинського

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. 251517 451973Black Ops Zombies […]some men and women still have not played this game. It is hard to imagine or believe, but yes, some men and women are missing out on all with the enjoyable.[…] 571436

Залишити відповідь