Засиналочки. Сказки на ночь от Татуси Бо

Засиналочки. Сказки на ночь от Татуси Бо

«Засиналочки» самая ценная книга для всех заботливых родителей. Ведь мамы и папы так нуждаются в помощи в чрезвычайно трудном деле — укладывании своего неугомонного малыша в кроватку. Нежные, добрые стихи и сказки Татуси Бо убаюкают наиболее неугомонного ребенка. Добро пожаловать в загадочный мир детских снов, где сбываются самые заветные мечты и сказки становятся реальностью! Книга скоро выйдет в издательстве Vivat.

zasipalo4ki_ua230

Об авторах текста и илюстраций: Татуся Бо — журналистка, блогер, участница сатиритичного клуба Репка и известный автор-суржикописец. Автор иллюстраций — Галина Рогова.


1

Де народжуються сни


А сни народжуються у дивовижному світі веселок. Так-так, саме там, поміж веселок і грайливих рожевих цуценяток, у дивних блакитних, мов хмаринки, квітах, народжуються сни.

Квіточки поволі відкривають пелюстки — і звідти, мов дивні птахи, випурхують кольорові сни. І летять до діток. Одні сни — про яскравих поні. Інші — про паровози й великі машини. А бувають сни про маму чи тата. Снів дуже багато, бо кожній дитині щоночі приходить яскравий сон про зайчика-стрибайчика, про веселого равлика, а може, і про сірого котика-муркотика.

2

Сни обов’язково прийдуть, просто на них треба правильно чекати. Коли лягаєш спати, закривай оченята й починай мріяти про світ казкових пригод, про веселі паровозики, про добрих чарівників, про пухнастих ведмежаток… У світі чарівних веселок обов’язково почують твої мрії та подарують тобі дивовижний сон.

Татків цілунок


Спить маленьке зайченятко,
Вже його поцьомав татко.
Спить маленьке цуценятко —
І його поцьомав татко.
Спить Надієчка мала,
Бо вже спатоньки пора.
Тато, таточко, цілуй!

15996326_1296978216992277_240676795_n

Пальчики-неслухнянчики


У маленької Надійки посварилися пальчики. Пальчики неслухнянчики хотіли кожен робити своє. Великий волів малювати. Вказівний бажав нечуваних пригод. Середній хотів лагодити старого годинника, підмізинному хотілося збирати крем із тортика, а малому мізинчику хотілося втекти на майданчик і там грати у м’яча.

— Доню, чому ти не спиш? Уже пізня година.

— Мамо, мої пальчики — такі неслухнянчики: насварилися, посварилися й тому не хочуть спати. Я їх до подушки — а вони то зайчика за вушко тягнуть, то м’ячика кидають, то печиво у тарілочці шукають — ну як же тут спати?

— А давай їх помиримо. Ось так, тримай долоньку.15995649_1296978226992276_278937046_n

Великого пальчика треба полоскотати. Вказівний пальчик треба поцілувати. Середній треба обняти. Підмізинний погладити. А маленький мізинчик, бачиш, уже аж хилиться, так спатки хоче. Тому треба їх скласти докупки та миттю під щічку, хай твоїм пальчикам насниться веселий сон.

Добраніч, пальчики!


Читать: Топовые детские книги 2016 года: пять изданий по версии БараБуки

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

13 thoughts on “Засиналочки. Сказки на ночь от Татуси Бо

    Добавить комментарий