Голосуйте: вибираємо найкращого сучасного українського письменника-прозаїка (оновлено)

Блог Yakaboo вирішив дізнатись, хто з українських прозаїків наразі найбільш популярний. Ми зібрали 50 сучасних письменників і пропонуємо проголосувати за тих, чиї твори вам сподобались. Автори з найбільшою кількістю голосів будуть підніматися вгору списку — і навпаки. Кожен читач може проголосувати за будь-яку кількість письменників. Підтримайте тих, кого читаєте та любите.

Увага!
Очевидно, що це далеко не повний список сучасних українських письменників.
Тут —  тільки сучасні прозаїки, чиї книги знаходяться в топах продажів та чиї імена наразі на слуху. Ми не включили в нього авторів, що пишуть виключно для дітей  —  тоді список був би ще значно довшим. Ліну Костенко не включили тому, що вона  —  живий класик, а отже поза конкуренцією 🙂.

Тетяна Гонченко
Маю в житті чотири пристрасті: журналістика, подорожі, література і котики. Тож багато пишу, багато їжджу по світу, багато читаю і маю двох котиків. Зрештою, ці сфери тісно пов’язані: хороший журналістський текст – це теж література. А книги – це ще один спосіб подорожувати. Котики ж прекрасні самі по собі. Веду телеграм-канал про книжки: http://t.me/npzbvnkngchtn
https://www.facebook.com/atanoissapa

14 thoughts on “Голосуйте: вибираємо найкращого сучасного українського письменника-прозаїка (оновлено)

 1. Дякую щиро що мене не включили до списку. А і правда- хіба казкар то письменник? Он і книжки у нього якісь не такі , і сценарії херові.

 2. жодного з заявлених не оцінив би на “найкращого”. та й давно не відчував істинного захоплення від читання української прози… хоча хороші трапляються, звісно.

 3. Ще, здається, Івана Байдака забули 🙂 Його книги постійно потрапляють до ТОПу по продажах)

 4. Пропоную не 50, а 53 письменника. Як виданих томів Франка.
  Долучаємо Байдака, Кононовича та Корній.

 5. Ка знає. А вот що нема Адольфича (Нестеренко) то якась дурниця

 6. Пояснення, чого не включили Ліну Костенко, ну просто притягнуте за вуха))) Та тому що ті, котрі на слуху хіба що завдяки піару і самопіару, дуже би контрастували))) Включити у список Костенко– і одразу стає зрозуміло середню температуру по українській літературі, ну, фонить же)))

 7. А Дара Корній у нас не в топах продажів, не на слуху??? Та вже ж значно більше ,ніж письменники, які видали одну книжку .

 8. Написала коментар про те, що пояснення, чого не включили Ліну Костенко, притягнуте за вуха, і що багато хто зі списку на її тлі виглядає убого– і мій коментар видалено як спам. Ну, обгородіться муром у вільній Україні зі свободою слова і викидайте за борт всі неугодні коментарі, лишайте патоку))) Нормально так, да?))) Можу ще підспівати, якщо вже так болить))) До побачення, з такими не по дорозі. Заскріню комент і буду демонструвати у світі, як ми тут в Україні живемо)))

 9. Hey There. I found your weblog the usage of msn. This is a very smartly written article. I’ll make sure to bookmark it and return to read more of your helpful information. Thanks for the post. I will definitely return.

Залишити відповідь