Топ 20 книг з психології стосунків у 2018 році

Стосунки чоловіка і жінки — тема парадоксальна. З одного боку, вони не можуть жити один без одного, в той же час, мирно співіснувати двом засадам також складно. Як знайти ідилію, «золоту середину»? Про це написано чимало книг. Одні – дають корисні поради, інші – вказують на типові помилки та шляхи їх подолання, треті книги, в свою чергу, дозволяють поглянути на відносини з протилежною статтю під абсолютно іншим кутом. Але, всі книги з психології стосунків зводяться до однієї мети — міцний довговічний союз, де кожен партнер вміє знаходити спільну мову, приймати і поважати думку своєї половинки. Вашій увазі ми, Якабу, пропонуємо найкращі книги з психології відносин — ТОП 20 видань, читання яких дозволить налагодити особисте життя і стати підкованим в «амурних» справах.


 1. Гері Чепмен «Пять языков любви. Версия для тех, кто не состоит в браке»

Книга розповідає про способи прояву любові, так званих «мов любові», «синтаксис» яких кожна пара повинна не тільки знати, а й уміти застосувати. Це і тактильний контакт (один з головних способів відчути любов), і слова (подяка, похвала). Автор стверджує, що ключем до вирішення всіх проблем є саме правильно підібрана мова кохання. І у цьому виданні він допоможе кожному у такій нелегкій справі. Описуючи реальні історії з власного досвіду, він намагається на прикладах і помилках інших показати, як потрібно виражати почуття, будувати відносини з не байдужими вам людьми, повністю реабілітувати навіть ті стосунки, які, здавалося, повернути в колишнє русло вже неможливо.


 1. Джон Грей «Мужчины с Марса, Женщины с Венеры»

Одна з найбільш затребуваних книг про стосунки між чоловіком і жінкою, поради якої реально врятували не одну сотню пар. Пан Грей робить акцент на відмінностях між представниками різних статей. Завдяки даній інструкції можна не лише поліпшити стосунки, але і дізнатися, наскільки по-різному чоловіки і жінки відчувають, мислять, поводяться в тій чи іншій ситуації. Автор стверджує, що ми не просто різні, ми — з різних планет. І щоб знайти гармонію у відносинах, варто освоїти особливу мова кохання. З цієї книги про психологію відносин ви дізнаєтеся, як це зробити.


 1. Стів Харві «Поступай как женщина, думай как мужчина»

Міжнародний бестселер. Дає можливість жінкам краще зрозуміти чоловіків і налагодити з ними відносини. Якщо ви хочете більше дізнатися про психологію протилежної статі, тоді ця книга для вас. Тут є відповіді на всі актуальні питання, що турбують жінок. Автор Стів Харві намагається побороти одну важливу проблему, коли жінка звертається за порадою до іншої жінки. На його думку, краще розуміє чоловіка і хід його думок лише інший чоловік. Автор представляє безліч корисних порад з висоти власного досвіду, при цьому книга не обділена гумором.


 1. Робін Норвуд «Жінки, які кохають до нестями»

За роки тривалої практики відомий доктор-психотерапевт Робін Норвуд зібрала десятки історій, деякі з яких вона розповідає в цій книзі, розглядаючи причини, чому більшість жінок, що шукають любов, часто наштовхуються на нерозуміння чоловіків, їх егоцентричність і неуважність. На думку автора, всі проблеми родом з дитинства, адже вплив оточення значною мірою позначається на майбутньому виборі партнера. Якщо любов приносить страждання, біль, сльози, якщо вас «тягне» на поганих хлопців, якщо вас постійно кидають і використовують, не цінують вашу турботу, якщо ви відчуваєте психологічний тиск, але не можете залишити свого партнера, тоді ви любите шалено. А від такої любові треба бігти якнайдалі. Адже любов до нестями – небезпечна хвороба. І шлях до одужання полягає в тому, щоб полюбити себе, знайти групу підтримки, зайнятися саморозвитком і таки перестати контролювати чоловіків. Як це зробити, ви дізнаєтеся з цієї книги про стосунки.


 1. Валентин Бадрак «Великие женщины великих мужчин»

Перед вами чудовий тренінг, в якому зібрано понад 50 історій жінок з сімейного життя, де вони самі розповідають наскільки важливо сформувати потужний ореол великих досягнень свого чоловіка, таємно запалити його спрагою тріумфу і правильно організувати шлях до успіху. Це справжній досвід початкових злетів і гірких падінь багатьох відомих людей (письменників, художників, геніїв, диктаторів і ін.), Які, так чи інакше, вплинули на світову історію. У даній книзі проведено глибокий психологічний аналіз поведінки жінок, їхніх характерів і типажів. Змодельовані автором ситуації, будуть повчальними не тільки для жінок, а й чоловіків. Читаючи книгу, можна навчитися досягати великих висот.


 1. Тацунарі Іота «Она не объясняет, он не догадывается. Японское искусство диалога без ссор»

Він – волелюбний, вона – хоче зв’язати себе шлюбом; він керується логікою, вона – це суцільна емоція; він любить тишу, а вона не може її терпіти; він досить швидко забуває образи, а у неї феноменальна на це пам’ять. Чоловік і жінка, він і вона – дві протилежні індивідуальності, які не можуть жити один без одного. У своїй книзі психолог Іота Тацунарі, за допомогою основних джерел конфлікту (їх в книзі 36), намагається показати, наскільки в стосунках важливо розуміти партнера і всіляко його підтримувати. Експерт із взаємин пояснює різні непорозуміння між статями з наукової точки зору, формулює фрази, здатні відразу ж погасити вогонь конфлікту. Підказує, як себе вести і що говорити, щоб уникнути сварок і зберегти любов.


 1. Кара Кінг «Больше, чем просто красивая. 12 тайных сил женщины, перед которой невозможно устоять»

Хочеш змусити чоловіків мріяти про тебе і мліти від одного тільки погляду? Завоювати повагу і ніколи в них не розчаровуватися? Одягнувши каблучку, мати щасливий шлюб і сніданок у ліжко? З цієї книги про відносини можна дізнатися, як з часом досягти всього бажаного. Книга містить 12 потужних прийомів, так званих «сил», застосовуючи які, будь-яка жінка буде повністю контролювати свої відносини. За твердженням автора, сили ці закладені природою в кожній жінці, і ними треба навчитися користуватися. Тільки так можна постати перед світом іншої, розкрити власні природні здібності і відчути себе бажаною жінкою.


 1. Стів Харві «Вы ничего не знаете о мужчинах»

Керуючись власним досвідом, чималою базою знань психології і реальними епізодами з життя, автор написав дієву методику, що дозволяє вивчити детальний аналіз думок, почуттів і вчинків, різних за віком чоловіків. Психолог піднімає цікаві питання психології чоловіків і дає можливість розібратися в їх поведінці, намалювати причинно-наслідковий зв’язок. Вивчивши цей посібник, як жінка, так і чоловік, зможуть пройтися по найпотаємнішим куточкам своєї душі. Розібратися в собі, минулому і майбутньому.


 1. Аллан Піз, Барбара Піз «Язык взаимоотношений»

Це одна з небагатьох дійсно ефективних книг про взаємини, тих психологічних і фізіологічних відмінностях, які роблять нас такими різними, але водночас такими неповторними. Аллан і Барбара Піз діляться корисними порадами, як уникнути конфліктів, налаштувати взаємини в родині на правильний градус. Допоможуть подолати будь-які проблеми і конфлікти. Всі рекомендації прості, життєві, тому і дієві.


 1. Лариса Ренар «Сделай мужа миллионером»

Унікальне видання-тренінг, що розповідає про чотири жіночі долі, їхні сімейні відносини і грошове становище. Всіх їх об’єднує єдине бажання — зробити свого чоловіка успішним «завойовником світу», які заробляють мільйони. Сюжет книги простий: кожного місяця (протягом року) ці жінки збираються в одному місці, щоб, керуючись порадами пані Ренар, таки реалізувати свої помисли. Як вони це роблять, їх секрети, корисні рекомендації та правила якраз і розкриває дана книга про психологію стосунків. По завершенню книги головні персонажі твору змінять на краще не тільки своїх чоловіків, але і трансформуються самі. Повторите те ж саме?


 1. Ліз Бурбо «Любовь, любовь, любовь. О разных способах улучшения отношений, о приятии других и себя»

Книга дає можливість відчути себе спостерігачем різних ситуацій, які, так чи інакше, трапляються в житті кожного. Ліза Бурбо показує яскраві приклади того, як різні люди здобули неймовірні результати завдяки любові, прийняття себе та інших. Книга побудована у формі питання-відповідь, які психолог задає подружній парі. У процесі читання можна спостерігати за кардинальними змінами кожного учасника діалогу, в результаті вони стають зовсім іншими, ближчими один до одного. Знаходять довірчі сімейні відносини. Відмінний приклад для наслідування! Читаючи книгу, кожен для себе може зрозуміти різницю між смиренністю, покорою і прийняттям, а також прояснити різні види любові (батьківська, дружня, тоталітарна і пристрасна).


 1. Стівен Кові «7 навыков высокоэффективных семей»

Чергова книга про 7 навичок від гуру психології Стівена Кові. Автор викладає прості правила використання його концепції, яка, безумовно, стане в нагоді кожній родині. Різні проблеми автором розбираються детально і з чіткими порадами, що, безумовно, допоможе в налагодженні внутрішніх стосунків, вирішення сімейних конфліктів.


 1. Ванесса Едвардс «Наука общения. Как читать эмоции, понимать намерения и находить общий язык с людьми»

Видання повністю присвячено актуальній сьогодні темі спілкування. На жаль, далеко не кожна людина може назвати себе ідеальним співрозмовником або похвалитися швидким набуттям нових знайомств, ділових партнерів або просто звичайних друзів. Завдяки практичним порадам автора можна легко і просто завоювати нових знайомих, впливати на оточуючих, в цілому – змінити цей світ. Схилити його до себе, на свою користь. Безумовно, книга стимулює до дій, а наявні вправи ще й відмінно тренують комунікативний навик!


 1. Деніел Шапіро «На эмоциях. Как улаживать самые болезненные конфликты в семье и на работе»

Емоційний конфлікт є найнебезпечнішим, він спалахує раптово і погасити його не так вже й просто. Найчастіше він трапляється в сім’ї, а також на релігійному і національному ґрунті. Книга відомого психолога Шапіро базується на сучасній конфліктології, психології, соціології і стверджує, що будь-яка життєва суперечка цілком може бути подолана. За допомогою цієї книги ви освоїте інтерактивний покроковий метод його врегулювання, познайомитеся з унікальними стратегіями, що дозволяють розрядити атмосферу, перевести в спокійне русло будь-яку конфліктну ситуацію.


 1. Джозеф Бурго «Осторожно, нарцисс! Как вести себя с этими самовлюбленными типами»

Хто такий нарцис? Це егоцентрична особистість, яка повністю сконцентрована на собі. Вона є жорстоким маніпулятором, здатним піти на все заради популярності. Людину з натурою нарциса досить складно розпізнати, а робити це буквально необхідно. Бо такі люди несуть досить високу небезпеку. Джозеф Бурго викладає найбільш поширені поведінкові моделі нарцисів різних типів, від мораліста і месника до провокатора. Дає слушні рекомендації, як захиститися від них – цих підступних самозакоханих егоїстів. Якщо взяти найкращі книги з психології відносин, то ця ґрунтовно вивчає феномен нарцисизму, від причин виникнення даного діагнозу і закінчуючи методами, які людина з такою рисою характеру впливає на оточуючих.


 1. Єва-Марія Цурхорст «Люби себя — не важно, с кем ты»

Відомий німецький психотерапевт Єва-Марія Цурхорст розповідає, що саме може перешкодити щастю у стосунках, як не повторювати одні й ті ж помилки зі своїм партнером і чому пошуки ідеалу марні, якщо не любити самих себе. Книга побудована на особистому досвіді тих пар, яким автор уже допоміг. Тому, читаючи її, ви остаточно розберетеся в тому, що і коли пішло не так у відносинах, нарешті подивіться в очі власним страхам і фобіям. Чи зможете щиро і відверто поговорити з вашою другою половинкою, знайти спільну мову і сформувати міцне взаєморозуміння.


 1. Джон Грей «Рецепты счастливых отношений»

Хочете звільнитися від морального виснаження? Вирішити складні життєві конфлікти? Дізнатися, як по-справжньому любити себе і в подальшому поліпшувати будь-які інші типи відносин з різними людьми? Відповідь ви дізнаєтеся з цієї книги про відносини. Даний матеріал рясніє корисними вправами, техніками, методами і порадами на тему зміцнення відносин, зміни життя на краще. Дієві практики, легко застосовні в житті, і такі, з якими любов, пристрасть, взаєморозуміння між двома началами, чоловіком і жінкою, ніколи не втратять початкової сили.


 1. Сатья Дас «Верный и заботливый муж. Явки, пароли, секреты. Удачное знакомство, быстрое замужество, долгие счастливые отношения»

Якщо ви не знаєте, де ще шукати холостого чоловіка, як привернути його увагу, зрозуміти, що це саме той – єдиний – ця книга вам на допомогу. Бажаєте дізнатися секрети краси, навчитися виглядати божественно, а не як «мисливець» за чоловіками? Тим більше, читайте дану роботу. Автор викладає корисну інформацію, після прочитання якої ви станете більш сміливою, зможете запросто знайти чоловіка і побудувати з ним міцні стосунки. Такі, яким не будуть підвладні образи, непорозуміння, брехні, сварки, зради і інші можливі проблеми.


 1. Дуглас Абрамс, Рейчел Карлтон Абрамс, Джон Готтман, Джулі Шварц-Готтман «Женщина. Руководство для мужчин»

Яка природа жінки? Чого вона хоче? Як її зрозуміти? Які чоловіки подобаються жінкам? Як задовольнити жінку? Як любити жінку від народження спільних дітей і до глибокої старості? Якщо подібні питання вам цікаві, читайте цю книгу-одкровення. Автори викладають тільки науково доведені факти, знаючи які, можна краще зрозуміти жінок, а отже і навчитися робити їх щасливими. Не без нотки гумору розповідають життєві історії, які можуть послужити хорошим прикладом для налагодження міцних сімейних відносин.


 1. Ілсе Санд «Страх близости. Как перестать защищаться и начать любить»

Книга-джерело корисних порад і ідей для всіх, хто час від часу відчуває емоційний страх перед відносинами. З книги ви дізнаєтеся про різні види і стратегії несвідомого відчуження від людей, чому воно відбувається і як з цим боротися. Навчіться захищатися від божевільного світу і власних хвилювань, щоб почати жити щасливо і повноцінно.[irp posts=”18462″ name=”10 книг по психологии, которые помогут понять себя и мир вокруг”]

[irp posts=”24657″ name=”Любит – не любит: 25 книг о непростых отношениях”]

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

200 thoughts on “Топ 20 книг з психології стосунків у 2018 році

 1. We stumbled over here by a different web address and thought I should check things out.
  I like what I see so i am just following you.
  Look forward to exploring your web page repeatedly.

 2. Simply desire to say your article is as astounding.

  The clarity in your post is simply spectacular and i can assume
  you are an expert on this subject. Well with your permission let me
  to grab your feed to keep up to date with forthcoming post.
  Thanks a million and please keep up the enjoyable work.

 3. I do not even know the way I stopped up here,
  but I thought this submit used to be good. I don’t understand who you might
  be but certainly you’re going to a famous blogger
  in the event you aren’t already. Cheers!

 4. After looking over a handful of the articles on your website, I truly appreciate your technique of
  blogging. I saved as a favorite it to my bookmark website list and will
  be checking back soon. Please visit my website too and tell me what you think.

 5. Excellent site. Plenty of helpful info here. I’m sending it
  to a few friends ans also sharing in delicious. And of course,
  thanks on your effort!

 6. Hello, Neat post. There is an issue along with your
  website in web explorer, would check this? IE still is the market chief and a good component to other people will omit your great writing due to this problem.

 7. Do you mind if I quote a couple of your posts as long as I provide credit and sources back
  to your website? My blog is in the exact same area of interest as yours and my
  visitors would really benefit from some of the information you provide
  here. Please let me know if this okay with you.
  Many thanks!

 8. I used to be recommended this blog by my cousin.
  I am now not positive whether or not this put up is
  written by means of him as nobody else realize such distinct approximately my
  trouble. You are amazing! Thanks!

 9. I have been browsing online more than three hours today, yet
  I never found any interesting article like yours. It’s pretty worth enough for me.
  Personally, if all site owners and bloggers made good content as you did,
  the net will be much more useful than ever before.

 10. Thanks for ones marvelous posting! I definitely enjoyed reading it, you will
  be a great author.I will remember to bookmark your blog
  and definitely will come back in the foreseeable future. I want to encourage
  you to definitely continue your great work, have a nice day!

 11. Awesome blog! Is your theme custom made or did
  you download it from somewhere? A design like yours with a few simple adjustements would really make my blog shine.

  Please let me know where you got your design. Kudos

 12. Wonderful article! That is the type of info that are meant to
  be shared across the net. Disgrace on the seek engines for now not
  positioning this put up upper! Come on over and discuss
  with my web site . Thank you =)

 13. This is really interesting, You are a very skilled blogger.
  I’ve joined your rss feed and look forward to seeking more of your great post.
  Also, I’ve shared your site in my social networks!

 14. Thanks a lot for sharing this with all folks you really recognise what you are speaking approximately!
  Bookmarked. Kindly also talk over with my web site =). We will
  have a link trade arrangement between us

 15. Pretty section of content. I just stumbled upon your site and
  in accession capital to assert that I get in fact enjoyed account your blog posts.
  Any way I will be subscribing to your augment and
  even I achievement you access consistently quickly.

 16. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.
  You obviously know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting
  videos to your site when you could be giving us something enlightening to read?

 17. I just could not depart your web site before suggesting that I extremely enjoyed the standard info an individual
  supply in your visitors? Is going to be again frequently in order to check up on new posts

 18. This is very interesting, You are an excessively skilled blogger.
  I have joined your feed and sit up for in the hunt for extra of your wonderful post.

  Additionally, I have shared your site in my social
  networks

 19. Hello! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website?
  I’m getting sick and tired of WordPress because I’ve had problems with hackers and
  I’m looking at options for another platform. I would
  be great if you could point me in the direction of a good platform.

 20. Hello my loved one! I wish to say that this article is awesome,
  nice written and include almost all significant
  infos. I would like to peer more posts like this .

 21. I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was curious what all
  is needed to get set up? I’m assuming having a blog like yours
  would cost a pretty penny? I’m not very web savvy so I’m not 100% positive.

  Any recommendations or advice would be greatly appreciated.
  Appreciate it

 22. You can certainly see your expertise in the work you write.
  The arena hopes for more passionate writers like you who aren’t afraid to say
  how they believe. All the time go after your heart.

 23. My coder is trying to convince me to move to .net from
  PHP. I have always disliked the idea because of the costs.
  But he’s tryiong none the less. I’ve been using WordPress on a number of websites for about a year
  and am concerned about switching to another platform.
  I have heard fantastic things about blogengine.net.

  Is there a way I can transfer all my wordpress content into it?
  Any kind of help would be really appreciated!

 24. I’ll right away snatch your rss as I can’t find your email subscription hyperlink or newsletter
  service. Do you have any? Kindly permit me
  understand in order that I may just subscribe. Thanks.

 25. Howdy I am so grateful I found your website, I really found you by error, while I was browsing on Bing for something else, Nonetheless I am here now and
  would just like to say thanks for a tremendous post and a all round exciting blog (I also
  love the theme/design), I don’t have time to read
  through it all at the moment but I have bookmarked it and also included your RSS feeds, so when I have time I will
  be back to read much more, Please do keep up the fantastic b.

 26. Link exchange is nothing else however it is just placing the other person’s blog link on your page at appropriate
  place and other person will also do same for you.

 27. Do you have a spam issue on this site; I also am a blogger, and I was wondering your situation; many
  of us have created some nice procedures and we are looking to trade solutions with other folks, please shoot me an email if interested.

 28. I was more than happy to discover this website.

  I need to to thank you for ones time just for
  this fantastic read!! I definitely savored every little bit of it and i also have you
  book-marked to look at new information in your site.

 29. Heya i am for the first time here. I came across this board and I find It truly useful & it helped
  me out a lot. I hope to give something back and help others like you
  helped me.

 30. Please let me know if you’re looking for a author for your site.
  You have some really good articles and I feel
  I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off,
  I’d love to write some material for your blog in exchange for a link back to mine.
  Please shoot me an e-mail if interested. Thank you!

 31. I was more than happy to find this great site. I want to to
  thank you for ones time due to this fantastic read!!
  I definitely really liked every little bit of it and i also have you saved as a favorite to check out new information on your
  blog.

 32. Wonderful items from you, man. I have take note your stuff prior
  to and you are simply extremely excellent. I really like what you’ve obtained here, really
  like what you are saying and the best way in which you assert it.

  You are making it enjoyable and you continue to care for to keep
  it wise. I cant wait to learn much more from you. That is actually a terrific site.

 33. I was recommended this website via my cousin. I am now not sure whether or not this publish is written via him as
  no one else know such specified approximately my trouble.
  You’re incredible! Thanks!

 34. Nice blog here! Also your site loads up very fast! What host are you using?
  Can I get your affiliate link to your host? I wish my web site loaded up as
  quickly as yours lol

 35. Howdy would you mind letting me know which hosting company you’re utilizing?
  I’ve loaded your blog in 3 completely different browsers and I must say this blog loads a lot quicker
  then most. Can you suggest a good hosting provider at a honest price?

  Kudos, I appreciate it!

 36. First of all I want to say superb blog! I had a quick question that I’d like to
  ask if you don’t mind. I was interested to know how you center yourself and clear your thoughts prior to writing.
  I have had trouble clearing my thoughts in getting my ideas
  out there. I do take pleasure in writing however it just
  seems like the first 10 to 15 minutes are wasted just trying to
  figure out how to begin. Any suggestions or hints? Thank you!
  asmr 0mniartist

 37. I just like the valuable information you supply for your articles.
  I will bookmark your weblog and test again here frequently.
  I am relatively sure I’ll learn many new stuff
  proper right here! Good luck for the following!

 38. Hi there! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted
  keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Appreciate it!

 39. I’ve been surfing online more than three hours today, yet I never found any interesting article
  like yours. It’s pretty worth enough for me. In my opinion, if
  all site owners and bloggers made good content as you did,
  the net will be much more useful than ever before.

 40. Unquestionably believe that which you stated. Your favorite justification appeared to be
  on the web the simplest thing to be aware of.

  I say to you, I definitely get annoyed while people think about worries that they just
  do not know about. You managed to hit the nail upon the top and
  defined out the whole thing without having side effect , people can take a signal.
  Will probably be back to get more. Thanks

 41. Hey there, You’ve done a fantastic job. I’ll certainly digg it and personally suggest to my friends.

  I’m confident they will be benefited from this site. 0mniartist asmr

 42. You’re so awesome! I do not believe I have read anything like this before.
  So nice to find someone with a few unique thoughts on this subject matter.
  Really.. many thanks for starting this up. This website is one
  thing that is needed on the web, someone with a little originality!
  0mniartist asmr

 43. Hello! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
  Is it hard to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty quick.

  I’m thinking about creating my own but I’m not sure where to begin. Do you have any tips or suggestions?
  Cheers

 44. Heya i’m for the first time here. I came across this board and I
  find It truly useful & it helped me out much. I hope to give something back and help others like you aided me.

 45. I’m really loving the theme/design of your weblog.
  Do you ever run into any web browser compatibility problems?
  A handful of my blog audience have complained about my website not working correctly in Explorer but looks great in Safari.
  Do you have any solutions to help fix this problem?

 46. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you
  relied on the video to make your point. You definitely
  know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to
  your blog when you could be giving us something enlightening to read?

 47. Heya i am for the first time here. I found this
  board and I to find It truly helpful & it helped me out a lot.
  I am hoping to provide something back and help others like you aided
  me.

 48. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

 49. scoliosis
  Please let me know if you’re looking for a article writer for your blog.

  You have some really great posts and I believe I would be a good asset.
  If you ever want to take some of the load
  off, I’d absolutely love to write some material for your blog
  in exchange for a link back to mine. Please blast me
  an email if interested. Kudos! scoliosis

 50. scoliosis
  whoah this weblog is fantastic i like studying your articles.
  Keep up the great work! You recognize, lots of
  persons are searching around for this information,
  you can help them greatly. scoliosis

 51. scoliosis
  Hi! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog platform are you using for this site?
  I’m getting fed up of WordPress because I’ve had issues with hackers
  and I’m looking at options for another platform.

  I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform.
  scoliosis

 52. Hello, Neat post. There’s a problem with your website in internet explorer, would
  check this? IE nonetheless is the marketplace leader and a big portion of other people will leave out your wonderful writing because of this problem.

 53. Cool blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
  A design like yours with a few simple adjustements
  would really make my blog jump out. Please let me know where you got your theme.

  Bless you

 54. We absolutely love your blog and find most of your post’s to be exactly what I’m looking for.

  Do you offer guest writers to write content for you personally?

  I wouldn’t mind producing a post or elaborating on a number
  of the subjects you write regarding here. Again, awesome website!

 55. Can I simply say what a relief to uncover an individual who genuinely understands what they’re
  talking about on the internet. You definitely understand how to bring a problem to light and
  make it important. More and more people have to check this out
  and understand this side of the story. I was surprised you are not more popular given that you surely possess the gift.

 56. Undeniably believe that which you said. Your favorite justification appeared to be at the web
  the simplest thing to take into account of. I say to you, I definitely get irked whilst other people think about
  concerns that they plainly do not recognize about.
  You controlled to hit the nail upon the highest and also defined out the whole thing without having side effect , other people can take a signal.
  Will likely be again to get more. Thank you

 57. Hey there just wanted to give you a quick heads up. The text in your post
  seem to be running off the screen in Chrome.
  I’m not sure if this is a format issue or something to do with web browser compatibility but I thought I’d
  post to let you know. The design look great though!
  Hope you get the issue solved soon. Cheers

 58. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 59. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 60. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 61. To enjoy playing these games, you must first download them from the online gaming sites. You can choose to play first person view or 3rd person view. Both the views provide you with an amazing gaming experience. You can either connect to multiplayer games or to the game itself, so you can enjoy a good game when you are alone or with your friends.

 62. Поскольку есть много игр на выбор, вы должны выбрать ту, которая вам больше нравится. Убедитесь, что вы знаете, в какую игру вы хотите играть. Прочтите отзывы об игре и выберите ту, которая, по вашему мнению, будет соответствовать вашим ожиданиям.

 63. Setelah Anda memilih permainan, pastikan Anda membaca instruksi dengan seksama. Gim ini memberi tahu Anda berapa lama Anda harus memainkannya sehingga Anda harus mengikutinya dengan cermat. Terkadang, lebih baik membaca instruksi di bagian belakang permainan daripada memainkannya.

 64. Terima kasih atas artikel tips pemasaran yang baru saja saya terima. Itu pasti terbayar untuk saya. Meskipun, pada awalnya, pemasaran artikel mungkin tampak cukup sulit atau rumit. Namun, begitu Anda memahaminya dan memahami cara kerja direktori artikel, itu menjadi relatif mudah.

 65. Если вы пишете статью не для продвижения продукта или услуги, вас ждет большой сюрприз. Написание статьи для обмена информацией по определенной теме – отличный способ рассказать о том, что вы продвигаете. Помните, информация – это сила. А если вы ничего ни о чем не знаете, не беспокойтесь о написании статьи, потому что, скорее всего, вы понятия не имеете о теме! Без проблем!

 66. Jetzt, da Sie wissen, was Sie schreiben sollen, können Sie loslegen. Stellen Sie sicher, dass Ihr Artikel sowohl informativ als auch unterhaltsam ist. Halten Sie Ihre Leser interessiert, indem Sie beim Thema bleiben. Und denken Sie daran, dass der Titel Ihr Haken ist. Sie möchten es verwenden, um Ihren Leser zu fesseln, damit er oder sie weiterlesen wird.

 67. Wenn Sie sich etwas mehr mit dem Gutscheincode beschäftigen möchten, können Sie die Gutscheinseite besuchen. Auf der Website können Sie Ihre E-Mail-Adresse eingeben. Sie erhalten eine Bestätigungs-E-Mail und anschließend den Gutschein-Link in Ihrem Posteingang. Kopieren Sie den Link und fügen Sie ihn in Ihr Artikelmaterial ein. Um den Vorgang abzuschließen, reichen Sie einfach Ihren Artikel ein. Einfach genug, oder?

 68. “Thanks for the greatest article with detailed overview asenum and detailed category.” This is the tag line for this review on Hanes promo code. It’s one of the best promo codes to hit the market in ages. It has everything a discerning consumer could possibly want out of a promo code. It’s worth the read. It’s worth the cash.

Залишити відповідь