Підсумки року видавництв. Видавництво Фоліо: 2-3 нові книги щодня

Підсумки року видавництв. Видавництво Фоліо: 2-3 нові книги щодня

2017 рік закінчиться 30-31 грудня, а до того кожен день ми будемо видавати 2-3 нові книги, або абсолютно нові, або додаткові наклади найпопулярніших книжок.


Серед останніх знакових новинок 2017 року – нова книга Лади Лузіної  про чарівні традиції українок, яка одразу виходить українською та російською мовами; книга нового для нас автора Даші Вєрнової, фантастичної художниці та письменниці, яка створила окремий світ у своїй книзі «Вовк Собаця», виданої одразу українською, російською та англійською мовами.

У цьому році ми почали нову велику серію дешевих видань світової класики «Істини», в якій у другій половині грудня виходять 7 книжок, а протягом 2018 року повинні вийти не менше, ніж 200 назв.

21_12_7


Про плани 2018


2018 рік почнеться двома першими томами ще однієї нової серії «Бібліотека світової класичної наукової думки», яка почнеться з великих коментованих томів Гусерля та Канта. На черзі – третій том знаменитої трилогії Драйзера «Стоїк» у серії «зібрання творів» та чергові томи Фіцджеральда, Цвейга, Фейхтвангера в цій же серії та п’ятитомовик Михайла Булгакова російською. Серед найближчих планів – головна книга Джорджа Сороса «Відкрите суспільство», головний роман грузинської літератури 20 сторіччя «Дата Туташхіа» Чабуа Аміреджібі, історичний роман литовського сучасного письменника «Гедімінас», у якому дія відбувається на території Волині та в Києві. У планах нові видання дитячих ілюстрованих книжок Юрія Винничука, Андрія Куркова, Марина та Сергія Дяченків, та повне видання творів Марини та Сергія понад 25 томів (перші 9 з них надійдуть у продаж ще у 2017 році).

21_12_7_!

Особливо варто відмітити те, що у 2018 році вийдуть ще чотири томи Історії Європейської Цивілізації під редакцією Умберто Еко (три томи видано протягом останніх 4 років). Вийдуть традиційно нові романи Юрія Винничука та Андрія Куркова. Продовжиться серія Ретророман (6-8 романи одеської серії Ірини Лобусової та 1-2 романи харківської серії Ірини Потаніної).

Красовицький Олександр Віталійович
Генеральний директор видавництва Фоліо


Топ 10 книжок року за версією книголюбів Yakaboo


 1. Пиши, сокращай. Как создавать сильный текст. Людмила Саричева, Максим Ільяхов
 2. У нас был секс (+ закладка). Гарік Корогодський, Наталя Влащенко
 3. 7 навыков высокоэффективных людей. Стівен Кові
 4. Внутри женщины. Тамріко Шолі
 5. Атлант расправил плечи. Айн Ренд
 6. Сто років самотності. Габріель Гарсія Маркес
 7. Митькозавр iз Юрківки. Ярослав Стельмах
 8. Кузьма Скрябін. Проза. Кузьма Скрябін
 9. 1917, или Дни отчаяния. Ян Валетов
 10. Теряя невинность. Річард Бренсон
Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

15 thoughts on “Підсумки року видавництв. Видавництво Фоліо: 2-3 нові книги щодня

  Залишити відповідь