Справжні фото Бенксі та незвичні запити до Нью-Йоркської бібліотеки — новини тижня книжкового світу

Розповідаємо про цікавинки тижня книжкового світу

Колишній агент Бенксі покаже ексклюзивні знімки митця в новій книзі

Стів Лазарід (Steve Lazarides), який працював з митцем Бенксі 11 років, написав про свій досвід книгу. Фотографій Бенксі ніде немає, ніхто і досі не знає, як виглядає людина, що створювала незвичні графіті на політичні та гостросоціальні теми, однак у своїй книжці Стів покаже ексклюзивні знімки та залаштунки роботи митця. 

Лазарід був для Бенксі не просто агентом, а й галеристом, фотографом та навіть водієм. Він зізнається, що до Бенксі ненавидів мистецтво узагалі. 

Книгу надрукують накладом у 5 тис. примірників, які будуть пронумеровані. Перші 50 покупців отримають також репродукцію роботи Бенксі — купюру з зображенням принцеси Діани. Стів самостійно видає книжку, вона буде доступна лише на офіційному сайті проєкту Banksy Captured.

У Мексиці митець створив бібліотеку, яка функціонує через Інстаграм

Митець з Мексики Педро Реєс має масштабну приватну бібліотеку, яку поповнює в поїздках закордон. Тепер він вирішив відкрити доступ жителів Мехіко до неї. На відміну від звичайних бібліотек, тут можна зареєструватися, використовуючи лише інстаграм-акаунт. Спитати про книгу, зарезервувати її і домовитися, на котру годину можна прийти забрати чи віддати примірник — все це відбувається через акаунт @tlacuilobiblioteca. Таким чином хотіли позбутися зайвих формальностей і бюрократії. 

Вийшла книга незвичних запитів до Нью-Йоркської публічної бібліотеки (NYPL)

Peculiar Questions and Practical Answers: A Little Book of Whimsy and Wisdom from the Files of the New York Public Library — саме така довга назва у книги запитів до Нью-Йоркської публічної бібліотеки. В ній вміщено незвичні питання читачів та те, як на них змогли відповісти працівники закладу, покопавшись в архівах. Записи подібних запитів почали робити лише у 1951 році, і за цей час піднакопичилося чимало справді неочікуваних речей. Наприклад, серед питань звучали:

  • Чи можна тримати вдома восьминога?
  • Скільки кісточок у кавуні?
  • Якого сорту яблуко зірвала Єва?
  • Скільки людей з неврозом живе у США? 
  • Яка калорійність у людського м’яса?

Марґарет Етвуд отримала Орден кавалерів пошани

Письменниця Марґарет Етвуд одержала одну з рідких відзнак від Королеви Великої Британії — Орден кавалерів пошани. Допускається мати лише 65 людей з таким званням серед живих на окремий даний момент часу. Після церемонії вручення Етвуд поділилася враженнями: «Коли всі бачать, який в Королеви, зважаючи на її вік, зайнятий графік, це всіх надихає і вони продовжують працювати». 

8 thoughts on “Справжні фото Бенксі та незвичні запити до Нью-Йоркської бібліотеки — новини тижня книжкового світу

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

Залишити відповідь