У видавництві «Рідна мова» розповіли, які комікси видадуть у 2019 році
Їхні плани дуже радують. Це і два томи The Sandman – у травні та вересні, і цілих три томи «Проповідника» (другий вийде вже у січні). А ще багато Бетмена, Флеш, Диво-жінка – словом, готуйте гаманці. А от продовження «Загону самогубців» видавництво наступного року випускати не планує і взагалі думає завершити друк серії через низький попит.
Докладніше про плани «Рідної мови» на наступний рік – за посиланням.
Маргарет Етвуд пише продовження «Оповіді служниці»
Маргарет Етвуд оголосила про продовження свого бестселера «Оповідь служниці». Нова книга називатиметься «The Testaments», вона буде опублікована у вересні 2019 року.
Книжка розповідатиме про події, що стались через 15 років після тих, якими завершився роман.
«Шановні читачі, все, що ви коли-небудь запитували у мене про Галаад та його функціонування, є натхненням для цієї книги. Ну, майже все! Інше джерело натхнення – це той світ, в якому ми живемо», – написала Етвуд.
Нагадаємо, що роман «Оповідь служниці» був написаний 30 років тому, але минулого року його екранізували, і до книги виникла нова хвиля цікавості.
Художник Мохаммед Шараф створив цвинтар заборонених книжок у Кувейті. Арт-об’єкт складається з 200 надгробків у вигляді книжкових обкладинок.
Це була акція проти державної цензури: нині в Кувейті заборонені понад 4,3 тисячі книг. Йдеться, зокрема, про роман «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго, «Сто років самотності» Ґабрієля Ґарсія Маркеса, «Божественна комедія» Данте Аліг’єрі, казку «Русалонька». Міністерство інформації і зв’язку забороняє книжки, що могли б зашкодити ісламському суспільству.
«Цвинтар заборонених книжок» простояв 4 години, поки кувейтська влада його не демонтувала.
Виходить нове видання «Катерини» Тараса Шевченка - з неймовірними ілюстраціями
Книжка вийде у видавництві «Основи». Арт-директорка видавництва Ганна Копилова говорить, що 3 роки шукала художника, який зможе втілити такий особливий творчий задум. Врешті був обраний художник Микола Толмачов.
Книжка має побачити світ вже в грудні.
Книгу Гоголя продали на аукціоні за 224 тисячі доларів
Перше видання «Вечорів на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя продали на аукціоні за 224 тисячі доларів. Про це говориться на сайті аукціонного дому Christie’s. Покупець вирішив залишитися анонімним.
Книжка видана в двох томах у Санкт-Петербурзі 1831 року, ще за життя автора.
Стартова ціна на «Вечори на хуторі біля Диканьки» сягала 50-70 тисяч фунтів стерлінгів, проте книжку купили втричі дорожче – за 175 тисяч фунтів (приблизно 224 тисячі доларів).
16 thoughts on “Етвуд пише продовження «Оповіді служниці», а «Рідна мова» розповіла про майбутні комікси: 5 новин тижня зі світу книжок”