Англомовні новинки місяця на Yakaboo

Розповідаємо про те, які нові книжки з’явилися на сайті Yakaboo в асортименті англомовної літератури. Деякі з них ще зовсім свіженькі і про них ще не перестали писати іноземні видання. Що ж, ось що зараз читає світ:

Якщо ви вже знайомі з творчістю Ісабель Альєнде (романи «Там, за зимою» та «Японський коханець»), то ця книга в англійському перекладі може вам також сподобатися. 

Громадянська війна в Іспанії, встановлення режиму Франко, еміграція тисячі громадян до Франції — саме на тлі цих подій і розвиваються стосунки двох біженців. Вдова Розер — піаністка, вагітна своєю першою дитиною — вимушена прийняти пропозицію брата свого покійного чоловіка і вийти за нього заміж, бо разом в них будуть більші шанси на виживання у цих жорстких умовах. Нововспечена пара мігрує до Чилі, де вони вдвох досліджують культуру нової країни та власні стосунки, пов’язані постаттю спільної в їхньому житті людини. 

Авторка цієї книжки, втомившись від написання репортажів про жахливі світові події, вирішила записувати щось більш позитивне й кардинально інакше — історії про те, яку роль любов займає в житті людей. Подорожуючи Францією, вона зібрала фото і розповіді незнайомців про це прекрасне (часом, звісно, не дуже радісне) почуття. 

Книжка створювалась якраз в часи після терористичних атак в Парижі, під час яких Стефанія втратила друга. Тож ця колекція стала своєрідним відходом від болю втрати.

Журналістка і авторка Дірдра Бер якось написала Семюелю Бекету відвертого листа: мовляв, дуже хочу написати вашу біографію. На диво, письменник відповів і запропонував для цього Дірдрі приїхати до Парижа. За 7 довгих років вийшла непогана біографія, й авторка потім перейшла до іншого об’єкту свого інтересу, Сімони де Бовуар. Як виявилося, Бовуар і Бекет терпіти не могли одне одного, хоча й жили на одній вулиці; тож до цієї авторки Дірдрі довелося застосувати інший підхід. 

У цій книзі детально розповідається, як письменниця створювала ці біографії відомих діячів своєї сучасності — і ці пережиті моменти тепер увійшли вже до свідчення її життя, цих мемуарів.

Американська письменниця, редакторка і вчителька Лідія Юкнавіч у цій книзі розповідає про своє доволі складне життя. В юні роки вона подавала неабияку надію на те, щоб стати успішною спортсменкою, але сімейне життя ці мрії зруйнувало. Батько-алкоголік та схильна до суїцидних настроїв матір, а згодом і власна залежність закрили для неї майбутнє видатної плавчині. Натомість Лідія поринула в інший світ і згодом опинилася у колі письменників, один з яких — Чак Поланік, який навіть написав вступ до однієї з книг Лідії, а в цих мемуарах згадується майже з самого початку. 

Чергове дослідження про суперечливий феномен президентства Дональда Трампа. Репортери Washington Post провели понад 200 інтерв’ю з різними посадовцями (яких книга з міркувань безпеки не розкриває) і детально описали, що саме прихід Трампа до влади змінив у Білому домі, як він зсунув межі нормального і куди це все може призвести. 

Назва книжки походить від фрази, якою сам Дональд якось себе нарік — “дуже врівноважений геній”.

Якщо ви хочете навчитися впевнено виступати, слідкуючи за правильною поставою, дикцією і тоном, тоді ці поради від Керолайн Гойдер — для вас. Однак, ця книжка може навчити ще чогось значно більшого, того, що не вистачає дуже багатьом: впевненості і спокою. Коли говориш перед великою аудиторією, зазвичай думки можуть віднести зовсім в інше русло і наступає паніка. Тому Керолайн підібрала техніки, які допоможуть залишатися спокійними, навіть якщо навколо буде цілковитий гармидер і вас “валитимуть” запитаннями.

Деніел Левітін — нейробіолог, когнітивний психолог і письменник (який за сумісництвом ще й є музикантом і продюсером, але зараз не про це). Можливо, ви вже стикалися з його працями про структуроване і критичне мислення чи про психологію брехні. Тепер же фахівець вирішив звернути увагу на стереотип щодо того, що з віком ми втрачаємо когнітивні здатності та певні психічні навички. Однак Левітін науково доводить, що це зовсім не так і що з часом ми тільки більше розвиваємося. 

Хірург-трансплантолог — мабуть, одна з найбільш складних і відповідальних професій. Видатний представник цієї професії Джошуа Мезріч розповідає про всі дилеми, які постають в операційній, а також — про власну мотивацію в роботі. Спочатку Джошуа розповідає про нелегкий процес навчання, а вже потім доходить до моральних питань, які часто постають у лікарів його напрямку і до яких не всі були готові. «Смерть — ось наша відправна точка», — підсумовує Мезріч про трансплантологію. І в цьому він правий…

6 thoughts on “Англомовні новинки місяця на Yakaboo

  1. We are a group of volunteers and starting a new scheme
    in our community. Your website offered us with valuable information to work on. You have performed an impressive activity and our
    entire neighborhood will probably be grateful to you.

Залишити відповідь