Нагороду Астрід Ліндгрен 2016 отримала Анна Хьоґлунд

Фото: Dagens Nyheter / Анна Хьоґлунд

У понеділок, 14 листопада, Анна Хьоґлунд, відома письменниця, ілюстраторка та авторка повісті «Бути мною», що у липні 2016 року з’явилася у київському видавництві «Vydavnytstvo», отримала престижну шведську Премію Астрід Ліндґрен (швед. Astrid Lindgren-priset, не плутатити з Меморіальною премією імені Астрід Ліндґрен) — літературну нагороду видавництва «Rabén & Sjögren», у якому друкувала свої твори й працювала редакторкою сама Астрід Ліндґрен, повідомляє Букмоль.

Читати: Перекладачка “Бути мною”: “Твої біологічні особливості не повинні диктувати тобі ким бути і як себе поводити”

Анна Хьоґлунд – шведська письменниця та ілюстраторка. Оформила багато книг шведського письменника Ульфа Старка. Її книжку “Бути мною” (2015) називають найвідвертішою книжкою для пілітків. У її портфоліо близько 20 дитячих книжок, та багато нагород.

Читати: Бути дівчинкою-підлітком

Засновану в 1967-му Премію Астрід Ліндґрен щороку 14 листопада, в день народження Астрід Ліндґрен, присуджують шведськомовним літераторам, які пишуть для дітей і молоді, «за гідну винагороди творчість у галузі літератури для дітей і юнацтва». Свого часу її отримували Барбру Ліндґрен, Ульф Старк, Анніка Тор, Ева Ерікссон, Свен Нордквіст, Ульф Нільссон та Ян Лееф.

Джерело: Букмоль із посиланням на Rabén & Sjögren

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

2 thoughts on “Нагороду Астрід Ліндгрен 2016 отримала Анна Хьоґлунд

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

Залишити відповідь