Мастрід від авторки книги «Їж, пий, худни», лікарки у сфері дієтології Наталії Самойленко

Yakaboo хоче розповісти вам про жінок — сильних, величних, підприємливих, — які здатні бути будь-ким та мати найрізноманітніші інтереси. Вони володіють справжнім girl power та доводять, що світ — сповнений можливостями, варто лише повірити в себе.

Що читають успішні та відомі? 

Першою своїм мастрідом ділиться Наталія Самойленко.

Наталія Самойленко – лікарка у сфері дієтології та ендокринології, експертка з розробки програм здорового харчування, раціону, стрункості. Впродовж 18 років формує персональні програми оздоровлення організму та харчування: створює індивідуальні раціони, що підходять під вік, стать, рівень фізичної активності та стан здоров’я людини. Також вона є авторкою відомої книги «Їж, пий, худни». 

Про книгу: Автор впевнений, що сервіс має бути щирим, а співробітники — вмотивовані на те, щоб якомога краще допомогти клієнту, навіть коли вони не перебувають під пильним наглядом керівництва. У книзі розповідається, як побудувати таку команду, яка б без зайвих додаткових затрат приносила значно ефективніші показники. Головне — добре ставитися до своїх підлеглих, щоб вони у свою чергу намагалися представити компанію-роботодавця з якнайкращого боку.

Про книгу: Три чашки — стільки за повір’ям необхідно випити чаю з представниками гірного народу балті, щоб стати для них своїм. Ґреґ Мортенсон стверджує, що йому вдалося цього досягнути — він почав надавати гуманітарну допомогу в Пакистані та Афганістані, долаючи бідність і сприяючи освіті дівчат. І хоча книгу багато критикують, все ж описаний в ній досвід спроб знайти спільну мову з представниками іншої культури є безцінним. 

Про книгу: Ця книга — збірка з 50 історій про видатних українок, оформлена Юлією Тверітіною та Анною Сарвірою. Вона стверджує, що дівчата можуть все: бути фехтувальницями, письменницями, журналістками, художницями… Книгу цікаво розглядати не лише дітям, а й дорослим — вона яскрава та допомагає краще запам’ятати видатних персонажів.

Про книгу: Головним героєм цієї книги є… кукурудза. Автор стверджує, що це не людина приручила їжу, а їжа — людину. Еволюцію харчування він вивчав на практиці: самостійно добував собі обід, користуючись природними законами харчового ланцюжка, досліджував морально-етичні засади у виборі харчування.

Про книгу: Автори дають ключі до здоровішого і кращого життя завдяки розвитку біо- та нанотехнологій. 9 кроків до покращення якості кожного прожитого дня включають такі пункти: розмова з лікарем, розслаблення, оцінювання, харчування, добавки, зменшення кількості калорій, фізичні вправи, нові технології та детокс.

Про книгу: Професор Харарі вдається у важливі питання майбутнього: Чи виживе демократія в епоху Facebook? Яку роль на ринку праці виконуватимуть люди, які ризикують бути замінені машинами? Чи створить Кремнієва долина не лише нові технології, а й… нову релігію? Про це все автор описує з філософської точки зору, спираючись на наукові факти та аналітику.

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

8 thoughts on “Мастрід від авторки книги «Їж, пий, худни», лікарки у сфері дієтології Наталії Самойленко

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

Залишити відповідь