Літнє читання для школярів і не тільки

Жодні літні канікули не обходяться без списку читання. Для когось – це зайвий клопіт, а для когось навпаки привід начитатися досхочу. На щастя, дорослим не обов’язково вести читацький щоденник. Проте тим, хто бере участь в Літньому бінго, для завдання 21 (книжка зі шкільної програми) наш список стане у нагоді. Та й про відгуки не забувайте;)


Для школярів, батьків, та й просто читак, наша вибірка шкільних творів. У коментарях діліться своїми улюбленими, або й навпаки. Увесь перелік шкільного читання на Yakaboo шукайте за посиланням.


Випадкова вибірка з української літератури


5 клас


6 клас


7 клас


 8 клас


 9 клас


10-11 клас


Зарубіжку та шкільний нон-фікшн шукайте за посиланням.


ЧитатиКнижкові канікули: 5 дитячих і підліткових книжок про літній відпочинок
ЧитатиЛітературний звіринець: 15 книжок про улюблених тварин
ЧитатиЛітнє читання: 100 книжкових новинок червня

Ксеня Різник
Редакторка blog.yakaboo.ua, блогерка в Етажерка. 10 років пишу про книжки (OpenStudy, газета День, gazeta.ua, MediaOsvita, власний блог та блог Yakaboo). Природний для мене стан: читати, розповідати та писати про книжки. Трішки схиблена на сучасній британській літературі, шпигую за лауреатами усіляких премій, найкращих додаю у список "читати негайно"). У вільний від книжок час знайомлюсь із птахами, марную фарби та олівці.
http://ksenyak.wordpress.com

6 thoughts on “Літнє читання для школярів і не тільки

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

Залишити відповідь