Корпоративні подарунки на Новий рік 2019

Корпоративні подарунки на Новий рік 2019

Як тільки в повітрі запахне чарами і дивами новорічних свят, офіс перетворюється в галасливий вулик: кипить підготовка корпоративного святкування, дружного застілля і веселих ігор в колі колег.

Кожен усвідомлює, як багато він зробив в році, що минає, налаштовується на нові звершення і з упевненістю дивиться в завтрашній день. Корпоративні подарунки на Новий рік стануть потужною мотивацією для майбутньої самовіддачі і відданості в роботі в ім’я спільної ідеї.

Новорічний корпоративний подарунок: як вибрати

Що подарувати в переддень Нового року? Як не помилитися з подарунком, здивувати співробітників, і не витратити при цьому багато грошей на закупівлю? Даємо кілька корисних порад:

  • Визначтеся з ідеєю корпоративних подарунків завчасно, краще це зробити за кілька місяців до свят, таким чином, ви не переплатите;
  • Врахуйте статус людей, які складають цільову аудиторію, а також їхню кількість;
  • Ідентифікуйте презент, розмістивши на ньому свій логотип, але не переборщіть з розмірами;
  • Людям творчих професій краще купити щось оригінальне, іншим — практичні й корисні речі;
  • Не ходіть з крайності в крайність. Не купуйте надмірно дорогі або, навпаки, дешеві подарунки, адже вони можуть бути невірно витлумачені;
  • Ніколи не відмовляйтеся від новорічних корпоративних подарунків! Навіть якщо немає коштів на їхню закупівлю, пам’ятайте — існують і умовно-безкоштовні варіанти поздоровлень.

Подарунки колегам на Новий рік

Святкові подарунки бувають різні. Це може бути грошова премія, «13-а зарплата», яка завжди сприймається на ура. Не меншу радість принесуть сувеніри – символ прийдешнього року, або ж такі, які прикрасять робочий стіл, будуть корисні на роботі й вдома: фірмовий календар (перекидний, настінний, настільний, кишеньковий), годинник з логотипом, декоративний світильник. Або ж чашки й термокружки, що зберігають тепло улюбленого напою.

Завжди вдалий презент — солодощі, кондитерські вироби — милі, важливі, бажані ласощі, трохи банальні, проте, отримати їх в подарунок завжди приємно.

Все частіше керівники фірм і підприємств вдаються до ноу-хау мотивації — подарункових сертифікатів. Відпочинок в spa, стрибок з парашута, сеанс масажу, катання на лижах — далеко не повний перелік цікавих, захопливих пропозицій в подарунок підлеглим. А головне — це набагато простіше, ніж, замовляти подарунки на Новий рік, з якими є ймовірність помилитися. Зберіть разом весь колектив, вручіть їм приємні сюрпризи та отримаєте звання кращого боса року!

Подарунки клієнтам на Новий рік

Напередодні зимових свят також важливо не забути про тих, хто протягом всього року був разом з вами — про клієнтів. Тут доречно підготувати універсальний презент, який підійде абсолютно для будь-якої людини. Той же подарунковий сертифікат, за який можна купити товари у вашому (або іншому) магазині. Такі подарунки клієнтам на Новий рік завжди виглядають солідно.

Серед традиційних новорічних клієнтських подарунків: блокноти, ручки, ділові щоденники, візитниці, красиві іграшки на ялинку, магніти, футболки, чашки, органайзери. І, звичайно, не варто забувати про цукерки, шоколад і печиво — від смачних солодощів не відмовиться ніхто!

Подарунки діловим партнерам на Новий рік

Якщо ви працюєте з клієнтами VIP-сегменту в Києві та інших містах країни, вручіть їм преміум книги, карти світу, глобуси, дорогу канцелярію від відомих виробників, ігрові набори та ін. Не меншу оцінку від партнерів отримають подарунки діловим партнерам на Новий рік: гаджети, флешки, оригінальні головоломки або хороше вино в гарній брендовій упаковці. Те, який корпоративний подарунок на Новий рік подарувати, багато в чому залежить від роду діяльності окремої людини і компанії, а також бюджету дарувальника.

Сергій Черевань
Тато в декретній відпустці, майже футбольний хуліган, музикант та засновник веб студії, літературний оглядач та контент-редактор… Різнобічність — то моя фішка. До кожної зі справ підходжу відповідально, тому ніколи не дозволю собі писати неправдиві речі. Читав Гітлера, Пєлєвіна, Гарсію Маркеса. Хочу осягнути всі книги світу. Хоча, це, напевне, перетворило б мене на суперкомп’ютер… Мрійник. Оптиміст-максималіст.

251 thoughts on “Корпоративні подарунки на Новий рік 2019

    Залишити відповідь