Які книжки дарувати колегам на Новий рік: бізнес-література та ідеї корпоративних подарунків

Можливо, у вас у офісі заведено влаштовувати “таємного Миколая”, коли кожен анонімно витягує з переліку колег людину, якій буде щось дарувати. Чи ви хочете просто зробити приємне співробітникам чи босу. Або ж у вас прокинулося раптове бажання створити комусь на роботі новорічний настрій. У будь-якому випадку, розповідаємо, що може стати варіантом хорошого подарунка:

Цей набір із міні-довідників зібрав одні з найкращих порад від фахівців видання Harvard Business Review. Сюди увійшли книги на доволі універсальні робочі теми — «Як управляти собою», «Як управляти своїм босом», «Мистецтво переконування» та «Як обрати стиль лідерства». Психологи, професори Гарвардської школи бізнесу та фахівці у сфері менеджменту допомагають оцінити різні аспекти робочих стосунків, виявити свої кращі сторони та усвідомити, як працюють організаційні процеси, в яких задіяні люди. 

Ідейним натхненникам в команді можна подарувати книгу, назва якої є вже сама по собі закликом до дій, — «Вперед за мрією». Авторка цієї книги — директорка в Nike, колишня віце-президентка з інновацій в General Electric, членкиня правління The National Geographic Society. Вона розповідає, як не боятися привносити радикальні зміни в компанію, навіть якщо стикаєшся зі скептицизмом з боку інших: «Одна з визначальних характеристик невпинних змін полягає в тому, що лідери, менеджери та працівники мають бути здатні рухатися вперед, не знаючи відповідей на кожне запитання. Вони мають намацувати шлях у темряві». Що ж, нехай ця книга стане ліхтариком у темному страшному світі бізнесу!

Як оптимізувати свою роботу, особливо коли вона надто стресова? У цей книжковий комплект увійшли три такі книги: 

  • Кріс Восс «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів»
  • Марк Менсон «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем»
  • Кріс Бейлі «Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією»

Людина, якій ви подаруєте подібний набір, підтягне навички переговорів, навіть якщо це будуть просто розмови з босом про підвищення зарплати чи спроба пояснити колезі, що саме від нього потрібно; навчиться відпочивати та дивитися простіше на деякі свої проколи, відпустивши зайвий перфекціонізм; знайде оптимальний для себе метод тайм-менеджменту.

У будь-якій справі тепер корисно мати розвинене стратегічне мислення. І не важливо, працюєте ви дизайнером, касиром, SMM-ником, бухгалтером чи вчителем — усюди ви стикаєтеся з прийняттям рішень і вагаєтеся, чи не зашкодять вони у роботі, чи принесуть переваги, співмірні у порівнянні з затратами ресурсів на їх здобуття. На допомогу приходить розділ прикладної математики, який завдяки чітким розрахункам досліджує моделі прийняття рішень в умовах конфліктних ситуацій. Не гадайте на кавовій гущі чи магічній кулі, натомість вирахуйте правильний для себе варіант без задіяння абстрактних духів.

Український копірайтер Денис Каплунов у цих двох книгах вчить, як правильно писати та ефективно продавати. Цей комплект стане в пригоді всім, хто так чи інакше пов’язаний з текстами, маркетингом, продажами та підприємництвом у цілому. Фактично, це посібники з того, як правильно формувати свої ідеї та представляти їх перед іншими, що може сприяти в роботі ваших колег.

Книга присвячена всім трудоголікам, тим, хто засиджується допізна та працює навіть у свій вихідний. Допоможіть цим людям нарешті зробити паузу, переосмислити свою навантаженість та почати все встигати вчасно й ефективно. Адже коли немає часу навіть на те, щоб подумати, це неправильно. Можливо, книга зможе змінити навіть атмосферу у вашій компанії та її стресостійкість, тому її варто подарувати і тим, хто здатен на ці речі повпливати.

Цю книжку можна дарувати як саму по собі, так і вкупі з іншим бестселером від її авторів — «ReWork». 

У всьому світі було продано понад 2 мільйони примірників цієї книги, а її автор, підприємець і інвестор Рей Даліо увійшов до сотні найвпливовіших людей за версією видання Time. Рей вивів для себе важливі життєві й робочі принципи, просто замислившись над тим, а чи справді правильно він чинить у повсякденних ситуаціях. Його філософія — це не замкнене коло постулатів, а радше стимули для роздумів читача; бо ніхто у світі не має робити своє життя просто копією чийогось. Натомість варто просто більше аналізувати, що інші роблять (не)так, а що — ти. Тому «Принципи» відрізняється від звичних книг із саморозвитку. 

Книга-хіт цього року, повз яку не можна пройти повз. Автобіографія експершої леді США за 15 днів продажу стала бестселером; це найуспішніші мемуари за весь сучасний період історії видавничої справи. В них вона відверто описала свій шлях до успіху, наголошуючи на тому, як важливо отримувати й надавати підтримку близьким та не втрачати віри у власні сили. А також — наполегливо працювати. Мішель є однією з яскравих борчинь за права жінок і дівчат в Америці та за здоровий спосіб життя.

Як пам’ятний подарунок також можна обрати й цю ж книгу в оригіналі.

Чому б не поповнити корпоративну бібліотеку класичними виданнями у гарному оформленні: «Граф Монте-Крісто», «Джейн Ейр», «Венера в хутрі», «Мобі Дік», «Портрет Доріана Грея» та інші. 

Якщо ж відразу хочеться привітати цілий колектив та багатьох колег і співробітників, тоді можна розглянути як подарунок корпоративні подарункові сертифікати. Це зручно, бо працівники таким чином зможуть обрати, що саме вони хочуть, та отримати кошти на книжку своєї мрії, якою б незвичною вона не була.

І креативні блокноти, записники і планери на додачу:

Бизнес-блокнот Big Money. Заряжен на успех

Планер Oh My Big Plan Sky Edition

Блокнот Ябуда Will be done

Щоденник Moleskine на 2020 рік Стиглий жовтий

Планер Orner I have a plan чорний

Блокнот Penguin The Case-Book of Sherlock Holmes

8 thoughts on “Які книжки дарувати колегам на Новий рік: бізнес-література та ідеї корпоративних подарунків

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

Залишити відповідь