Книги для порядку в житті та в мізках

Є такі книги, які треба читати, щоб отримати той самий «чарівний стусан». Як правило, під час читання таких у нас виростають крила і здається, що перевернути гори – справа 5 хвилин. Але чи справді вони так мотивують нас на вчинки, як обіцяють – велике питання.

Джон Вон Ейкен «Можливо все!»

Книга, яка викликала у мене виключно скепсис. Не сперечаюся, в книзі багато практичних порад – вона навіть має списки й сторінки для записів і чітких цілей. Але не думаю, що ця книга обов’язкова до прочитання. Автор часто скочується в пафос і любить повторювати фразу-назву книги «Можливо все!», і якщо перші три рази це звучить «надихаюче», то після десятого повторення ефект притупляється.

Не варто думати, що книга – марна трата часу. У ній, заради справедливості, є ряд порад, які можна взяти «на замітку». Рекомендується читачам-неофітам літератури на тему «про мотивацію й успіх» як одна з перших для вивчених книг.

Марі Кондо “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди”

Всупереч тому, що назва книги звучить досить абстрактно, вона дуже прикладна і практична. Це праця жінки, яка зробила прибирання своїм життям і способом заробітку. Консьюмеризм змінив наш спосіб життя, наші будинки, гардероби та робочі місця. Марі Кондо закликає нас згадати, що маса речей домашнього вжитку, одягу і взуття не робить наше життя кращим. Швидше навпаки – мотлох заповнює наш простір, заважає нам зосередиться, повноцінно працювати й відпочивати. Мінімалізм – релігія Марі Кондо. Вона дає безліч порад з прибирання та організації нашого простору. У книзі ви знайдете навіть поради про те, як правильно зберігати шкарпетки та колготки. Звичайно, не обійшлося і без настанов в дусі «розмовляти зі своїм одягом», «дякуйте своїй кімнаті», але в цьому є певний шарм. Прибирання варто починати під час читання, тому що через пару днів після перечитування фінальної сторінки настає протверезіння і розставання з коханим мотлохом вже не буде здаватися такою чудовою ідеєю.

Читати: Бізнес-порадники: ZARA, Rework і Тоні Шей

Читати: Викинь мотлох із життя!


Олена Чигрин

Олена Чигрин
Блогер, автор, копірайтер, smm-менеджер. Виховую сина, читаю жадібно і багато. Співпрацюю з благодійним фондом та кількома комерційними проектами. Збираю матеріал для книги.
https://www.facebook.com/alyona.chigrin

5 thoughts on “Книги для порядку в житті та в мізках

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

Залишити відповідь