Топ 10 найкращих книг з мотивації

«Вік живи — вік учись!» — золоті слова, сказані тисячі років тому. Але їхню соціальну значимість складно применшити навіть сьогодні. Видатний римський філософ Сенека мав рацію, кажучи про те, що без постійної роботи над собою можна сподіватися на світле майбутнє. Світ навколо нас змінюється з кожним днем, і тому важливо йти з ним в ногу. Наступна літературна добірка містить найкращі мотиваційні книги, знання яких не можна отримати в школі та університеті. Фахівці з області психології, особистісного росту, підприємці та бізнесмени діляться з вами тонкощами успіху, розповідають, як подолати життєві проблеми, повірити у власні сили і стати на вірний життєвий шлях.


1. Джейсон Фрайд, Девід Хейнмейер Ханссон «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес»


Ця книга про бізнес і мотивацію — авторський погляд на підприємницьку діяльність від засновників компанії «37Signals», яка стала популярною за рахунок цілого списку успішно розроблених продуктів.

Напевно, багато хто, хто цікавиться бізнес-літературою, стикався з однотипними порадами, методами і правилами. У цій книзі все інакше: складні питання підприємництва автори пропонують вирішити непересічним шляхом. На думку Фрайда і Ханссона, успіх бізнесу залежить від атмосфери в колективі, тому до своїх працівників, клієнтів і, власне, продукту треба ставитися дбайливо. Подібних раціональних підходів до ведення підприємницької діяльності в книзі чимало. Матеріал надихаючий, закликає до розвитку, самопокращення; спонукає всерйоз задуматися над початком своєї справи, над тим, як управляти, що робити і навіщо.


2. Стівен Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей»


Топ мотивуючих книг продовжує видання, що б’є всі рекорди популярності і практичної цінності! Автор стверджує: рушійними силами прогресу тіла і духу є фундаментальні зміни людини в цілому. Для пана Кові в якості фундаментальних змін виступають базові принципи. Книга є путівником людини до гармонії, самокомпенсації і внутрішнього спокою. Видання включає в себе ключі до щасливого майбутнього, велику кількість схем, графіків і малюнків, кожен з яких доповнює загальне уявлення і вибудовує цілісну картину світогляду успішної людини. Як стати краще в професійній діяльності, як максимально реалізувати свій творчий потенціал і, таким чином, назавжди змінити життя на краще – сьогодні це знають і застосовують на практиці багато підприємців по всьому світу. Ви на черзі!

3. Айн Ренд «Атлант розправив плечі (комплект із 3 книг)»


Захоплюючий художній роман, який відносять до бізнес-літератури. Перш за все, книга пропагує багатство, кажучи про те, що прагнення до повної матеріальної і грошової самодостатності є свідченням розуму людини. Власне, весь «Атлант…» побудований на філософії об’єктивізму і любові до правильного чесного капіталізму. Повчальний зміст книги дуже глибокий: вона вчить цінувати себе і свою працю, але не очікувати чогось задарма, не скаржитися на тих, хто вже чогось досяг, відчуваючи до себе жалість. Щоб домогтися успіху і винагороди, необхідно працювати, і працювати багато. Мотивує? Безумовно. Якщо взяти найкращі мотиваційні книги, ця – одночасно і розважає, і стимулює до дії.

4. Ричард Бренсон «К черту все! Берись и делай!»


Автобіографічна, у виконанні успішного підприємця, відомого мислителя зі специфічною філософією життя, книга більше нагадує гостросюжетний блокбастер, де головним героєм є сам пан Бренсон. Тут він розповідає про своє життя, сповненого подій, вражень, величезного числа злетів і падінь. Річард намагається донести думку, що, якщо взяти і почати діяти, не відкладаючи в довгий ящик мрії з бажаннями, все збудеться. І дуже скоро! На озброєння читача надаються чіткі правила життя, які дозволяють стати успішніше. Серед найважливіших правил також: ставити цілі, кидати собі виклики, прагнути змінити світ, жити весело, бути вірним людям, часто ризикувати і багато іншого. Успішну людину книга підживлює необхідною енергетикою, амбітних особистостей мотивує і спонукає до нових звершень.

5. Ель Луна «Между надо и хочу. Найди свой путь и следуй ему»


Книга з промовистою назвою. Автор намагається позначити роль бажань і «треба», акцентуючи увагу на тому, що часто останнє заважає нам жити і реалізовуватися. Ель Луна чітко і ясно говорить нам, що подорослішавши, ми повинні навчитися виключати ті «треба» які йдуть наперекір нашим бажанням і переконанням. Нам необхідно остаточно упевнитися у вірності своїх думок і світогляду. Звичайно ж, це дуже складно зробити. Однак, використовуючи поради книги, ви зможете впоратися. Чи зможете визначити свої «хочу», розкрити латентні бажання, отримати необхідну мотивацію на порозі нового етапу свого життя.

6. Ерік Бертран Ларсен «Тепер! Лови мить — це твоє все»


16_06_07
Книга відкриває нові горизонти, допомагає переосмислити. Перший розділ говорить про те, що в шаленому ритмі життя ми не знаходимо час для самих себе, абсолютно забуваємо жити тут і зараз, насолоджуватися простими моментами буття. Тільки після того, як починаємо старіти, усвідомлюємо, як швидко змінюється час і як важливо його берегти. Автор надає цілеспрямовані ефективні поради, що дозволяють відкинути погані звички і почати розвивати сильні риси характеру.


7. Деніел Пінк «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує»


Прекрасна мотивуюча книга, заснована на численній кількості наукових досліджень. За твердженням автора, будь-яка робота в світі ділиться на дві категорії: завдання алгоритмічні (однакові) і евристичні (що вимагають творчого підходу до вирішення). Метод стимулювання роботи «батогом і пряником» можна застосовувати до людей, які виконують алгоритмічні завдання. Але для творчих людей, що мають справу з евристичними завданнями, подібний підхід буде мати згубний вплив. Кращий стимул для них – внутрішня мотивація.
У захоплюючій манері Пінк розповідає, якою має бути винагорода, щоб вона була дієвою, а не навпаки, опускала руки. Також розглядає, що така поведінка типу Х і Y і закони майстерності. Практичну користь книга матиме для тих, кому вже сьогодні не вистачає натхнення, внутрішнього стрижня, щоб поліпшити результати своєї продуктивності.

8. Нік Вуйчич «Життя без обмежень»


Нік Вуйчич — людина, на яку варто рівнятися. Його доля дуже важка, але те, як йому вдалося з усім впоратися, неймовірно мотивує. У своїй книзі він розповідає про те, як проходили його дитячі роки, про власні комплекси і навіть бажання покінчити життя самогубством. Важко уявити скільки перешкод і випробувань випало на долю цього мужнього чоловіка. Але Нік знайшов в собі сили повірити в краще життя і кращого себе в ній, він обрав шлях борця за власне щастя. І таки виборов право бути щасливим. Вуйчич стверджує: обмеження – це ілюзія, яку ми дозволили собі нав’язати. Треба твердо вірити в себе, вірити всім серцем, адже тільки так можна домогтися поставлених цілей. Прочитавши книгу, ви більше не будете скаржитися на невдачі і несприятливі умови, не залишиться нічого, крім встати, йти і діяти, досягати своєї мрії і бути дійсно щасливим.

9. Віктор Франкл «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі»


Чи реально знайти сенс життя, втративши ВСЕ, навіть свободу? Як зберегти людську подобу в умовах, коли знаходишся на волосині від смерті, в постійному страху? Австрійський психолог Віктор Франкл доводить: таке можливо! Потрапивши в концентраційний табір за часів Другої світової війни, він розуміє, що або знайде причину жити і залишатися людиною, або буде наступним, хто зійде з розуму і відправиться в газову камеру. Франкл стверджує, що тільки сама людина може вирішити, якою буде її життя, ким вона стане і як буде ставитися до страждань, що випали на її долю. Автор зміг вижити в концтаборах (коли майже вся його сім’я загинула), перш за все, завдяки тому, що не змирився з власним становищем. На власному прикладі показує, як не опустити руки, слідувати своїм переконанням, на шляху до щастя зберегти людяність і стійкий внутрішній стрижень.

10. Регіна Бретт «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя»


Кожна людина – володар унікального таланту. На жаль, більшість з нас втрачають цей божий дар, потопаючи у вирі буденних справ, рутинного життя.
У розділі найкращі мотивуючі книги ця робота дає можливість зрозуміти себе і знайти власне покликання, наповнити життя новим змістом. За словами пані Бретт, кожен повинен займатися своєю справою. Автор щиро закликає працювати над собою, не просто вдало копіюючи чергову успішну особистість або ревно підлаштовуючись під вимоги навколишнього суспільства. Запорука її успіху – постійний розвиток, перманентна проактивність. У книзі зібрано 50 історій з життя різних людей, які опинилися в скрутному становищі, але знайшли в собі сили впоратися з викликами. Книга вчить не опускати руки, не сумувати, а діяти, свято вірячи в щасливий фінал. Отже, підсумок буде таким, як ви того бажаєте.

[irp posts=”26909″ name=”Проект Щастя. Шукаємо мотивацію у книжках”] [irp posts=”28746″ name=”Що читати, щоб бути успішним в бізнесі: 9 книг від Сергія Ноздрачова”]
Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

67 thoughts on “Топ 10 найкращих книг з мотивації

 1. Its like you read my mind! You seem to know so much about this, such
  as you wrote the ebook in it or something. I think that you
  just can do with a few % to drive the message home a little bit, but other
  than that, this is fantastic blog. A great read. I’ll definitely be back.

 2. Great work! That is the type of information that are supposed to be shared around the web.

  Shame on the search engines for no longer positioning this publish upper!
  Come on over and seek advice from my website .

  Thank you =)

 3. Hi there! This blog post couldn’t be written much better!
  Reading through this post reminds me of my previous roommate!
  He always kept talking about this. I am going to forward this post to him.
  Fairly certain he’s going to have a great read.
  I appreciate you for sharing!

 4. What i don’t realize is if truth be told how you’re now not really much more smartly-appreciated
  than you might be now. You’re very intelligent. You realize
  thus considerably relating to this topic, produced me for my part believe it from a lot
  of numerous angles. Its like men and women don’t seem to be fascinated unless it is something to do with Woman gaga!
  Your own stuffs nice. Always maintain it up!

 5. Thanks for the good writeup. It actually used to be a entertainment account it.
  Look complex to more added agreeable from you! However, how
  can we keep up a correspondence? ps4 games
  allenferguson ps4 games

 6. My coder is trying to convince me to move to .net from PHP.
  I have always disliked the idea because of the costs. But he’s tryiong none the less.
  I’ve been using Movable-type on various websites for about a year and am worried about switching to another platform.

  I have heard excellent things about blogengine.net.
  Is there a way I can transfer all my wordpress posts into it?
  Any kind of help would be greatly appreciated!

 7. Its like you read my mind! You seem to know a lot about
  this, like you wrote the book in it or something.
  I think that you could do with some pics to drive the message home
  a little bit, but other than that, this is great blog. A fantastic read.
  I will certainly be back.

 8. You are so cool! I do not suppose I’ve read anything like this before.
  So nice to discover somebody with unique thoughts on this subject matter.
  Really.. thank you for starting this up.
  This website is something that is required on the internet, someone with some originality!

 9. I have been surfing online more than 2 hours today,
  yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me.
  Personally, if all site owners and bloggers made good content as you
  did, the internet will be a lot more useful than ever before.

 10. I must thank you for the efforts you have put
  in writing this website. I really hope to check out the same high-grade blog posts from you
  later on as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to get my very own site now
  😉

 11. Thanks for a marvelous posting! I really enjoyed reading it, you could be a great author.
  I will be sure to bookmark your blog and may come back
  at some point. I want to encourage yourself to continue your great writing, have a nice afternoon!

 12. Thanks for your personal marvelous posting! I definitely enjoyed reading it, you might be a
  great author.I will ensure that I bookmark your blog and will eventually come back sometime
  soon. I want to encourage continue your great work, have
  a nice day!

 13. Superb blog! Do you have any hints for aspiring writers?
  I’m hoping to start my own website soon but I’m a little
  lost on everything. Would you propose starting with a free platform like WordPress or go
  for a paid option? There are so many options out there that I’m totally overwhelmed ..
  Any tips? Many thanks!

 14. Admiring the time and energy you put into your blog and in depth information you offer.
  It’s nice to come across a blog every once in a while that isn’t the same out of date rehashed information. Fantastic read!

  I’ve saved your site and I’m adding your RSS feeds to my Google account.

 15. Hi there, I think your blog might be having
  web browser compatibility problems. Whenever I take
  a look at your web site in Safari, it looks fine however, if opening in IE, it’s got some overlapping issues.
  I just wanted to give you a quick heads up! Apart from that, great blog!

 16. Good post. I learn something new and challenging on sites I
  stumbleupon on a daily basis. It’s always interesting to read content from other writers and use a little something from their
  web sites.

 17. With havin so much content do you ever run into any problems of plagorism or copyright
  infringement? My website has a lot of unique content I’ve either authored myself or
  outsourced but it looks like a lot of it is popping it up all over the internet without my
  authorization. Do you know any solutions to help reduce content
  from being stolen? I’d genuinely appreciate it.

 18. Right here is the right blog for anyone who really wants to find out about this topic.
  You know a whole lot its almost tough to argue with you (not that
  I personally would want to…HaHa). You definitely put a fresh spin on a subject that
  has been discussed for ages. Excellent stuff, just wonderful!

 19. Please let me know if you’re looking for a writer for your
  site. You have some really great articles and I feel
  I would be a good asset. If you ever want to take some
  of the load off, I’d absolutely love to write some material for your blog in exchange for a link
  back to mine. Please shoot me an email if
  interested. Cheers!

 20. Hey there would you mind letting me know which webhost you’re
  using? I’ve loaded your blog in 3 different internet browsers and I must say this blog loads a lot faster then most.

  Can you suggest a good internet hosting provider at a honest price?
  Kudos, I appreciate it!

 21. Greetings from Carolina! I’m bored to tears at work so I decided to check out
  your website on my iphone during lunch break. I enjoy the information you present here and can’t wait to
  take a look when I get home. I’m amazed at how quick
  your blog loaded on my mobile .. I’m not even using
  WIFI, just 3G .. Anyways, good site!

 22. of course like your web site but you have to test the
  spelling on several of your posts. Several of them are rife
  with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth
  then again I will definitely come again again.

 23. Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a entertainment account it.

  Look advanced to far brought agreeable from
  you! By the way, how could we be in contact?

 24. Good post. I learn something totally new and challenging on sites I stumbleupon on a daily basis.
  It will always be helpful to read through content from other
  writers and use a little something from other websites.

 25. Woah! I’m really digging the template/theme
  of this site. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very hard to get that “perfect balance” between usability and appearance.
  I must say you have done a superb job with this. Also, the blog loads very fast for me on Internet explorer.
  Outstanding Blog!

 26. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you
  relied on the video to make your point. You clearly know what
  youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your
  blog when you could be giving us something informative to read?

 27. I truly love your blog.. Excellent colors & theme. Did you build this website yourself?

  Please reply back as I’m trying to create my own blog and
  want to know where you got this from or what the theme
  is called. Cheers!

 28. You really make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be actually something that I think I would never understand.
  It seems too complex and extremely broad for me. I’m looking forward for your next post, I’ll try to
  get the hang of it!

 29. Hello there, I discovered your web site by way of Google whilst looking for a similar subject,
  your website came up, it appears good. I have bookmarked it in my google bookmarks.

  Hello there, simply become aware of your blog via Google, and located that it is truly informative.
  I am gonna be careful for brussels. I’ll appreciate in case you continue this in future.
  Numerous other folks will be benefited out of your writing.
  Cheers!

 30. My brother recommended I might like this blog. He was totally
  right. This post actually made my day. You cann’t imagine
  simply how much time I had spent for this info! Thanks!

 31. Greetings, I do believe your site might be having internet browser compatibility problems.
  When I take a look at your site in Safari, it looks fine
  however, when opening in I.E., it has some overlapping
  issues. I just wanted to give you a quick heads up! Apart from that, wonderful blog!

 32. Hey just wanted to give you a quick heads up.
  The text in your post seem to be running off the screen in Safari.
  I’m not sure if this is a formatting issue or something to do with browser compatibility but I thought I’d post to let you know.
  The style and design look great though! Hope you get the issue fixed soon. Cheers

 33. You could certainly see your expertise within the work you write.
  The sector hopes for more passionate writers like
  you who aren’t afraid to say how they believe. Always go after your heart.

 34. Attractive part of content. I simply stumbled upon your site and in accession capital to
  say that I get actually enjoyed account your blog posts. Anyway I will be subscribing on your augment and even I fulfillment you get entry to consistently rapidly.

 35. Nice post. I was checking constantly this blog and I’m inspired!

  Very useful information specifically the final part :
  ) I maintain such info much. I used to be looking for
  this particular info for a long time. Thanks and good luck.

 36. I’m really impressed together with your writing skills and also with the format for your blog.
  Is this a paid theme or did you modify it yourself?
  Anyway keep up the nice high quality writing, it’s uncommon to
  look a great blog like this one these days..

 37. The other day, while I was at work, my sister stole my
  iphone and tested to see if it can survive a 40 foot drop,
  just so she can be a youtube sensation. My iPad is now broken and she has 83 views.
  I know this is completely off topic but I had to share it with someone!

 38. Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets
  I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter
  updates. I’ve been looking for a plug-in like this for quite some time and
  was hoping maybe you would have some experience with something like this.

  Please let me know if you run into anything.
  I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.

Залишити відповідь