15 найкращих книг для вивчення англійської

Сьогодні знання іноземної мови дуже цінується (і не тільки роботодавцями). Це є якоюсь фішкою будь-якої людини, адже далеко не всі можуть похвалитися даними умінням. Якщо ви таки наважилися на вивчення англійської мови, але не знаєте з чого краще почати, тоді книги для вивчення англійської мови вам однозначно знадобляться. 15 кращих видань допоможуть швидко подолати мовний бар’єр, і процес освоєння foreign english вам не здасться таким важким. Ви зможете самоорганізуватися, правильно розподілити свій час, а головне, повірити в свої сили. Перед вами відкриються широкі можливості до самоосвіти. Побудуйте собі за мету і сміливо йдіть до неї!


Реймонд Мерфі «English Grammar in Use. Fourth edition Book with answers and Interactive eBook»


CUPКласична книга для самостійного вивчення граматики англійської мови. Підійде для групової роботи і для особистої освіти. У цієї книги для вивчення англійської мови маса переваг: написана вона носієм іноземної мови для людей у яких рівень англійської не менше Intermediate; грамотна структура і подача інформації (один розворот – окрема тема з теорією і практикою для кращого засвоєння, всього в книзі 145 юнітів); матеріал досить захоплюючий, викликає бажання вчитися, осягаючи нові лінгвістичні горизонти English. А в кінці книги на вас чекає сюрприз – універсальна шпаргалка, яку можна носити з собою і при нагоді підтягувати власні знання.


Павло Літвінов «Моя первая 1000 английских слов. Техника запоминания/My First 1000 English Words: Memorizing Technique»


1000Якщо ви боїтеся зробити перший крок і не знаєте, як і з чого починати осягнення лексики іноземної мови, тоді сміливо беріться за це освітній посібник. Використовуючи найкращі книги для вивчення англійської, ви за досить короткий термін зможете сформувати і вдосконалювати навички швидкого запам’ятовування англійського «вакабуляра». Унікальна авторська методика дасть можливість не тільки значно розширити словниковий запас, а й підвищити грамотність мови.


Юрій Голіцинський «Spoken English. Посібник з розмовної мови»


spoken englishЧудовий посібник з розвитку англійської розмовної мови! Складовими книги є найбільш поширені теми, наприклад, сім’я і освіта, подорожі і погода, театр і т.д., з величезною кількістю лексичних завдань і тренінгів. Використовуючи матеріали, ви значно поліпшите навички ведення розмови, використовуючи пряму і непряму мову, а також розвиток вміння ставити і відповідати на питання.


Олександр Драгункін «Быстрый английский для энергичных лентяев»


энергетичных лентяевПеред вами унікальна, за манерою подачі і якості, навчальна інформаційна книга для освоєння англійської мови. Щоб почати навчання з книгою, зовсім не має значення ваш рівень підготовки, вік або професія. Представлений самоучитель дозволить легко і просто освоїти English в стислі терміни. Автор дає ефективні поради, а також практичні завдання на освоєння матеріалу, завдяки чому англійська мова піддасться вам дуже швидко.


Анастасія Петрова «Самоучитель английского языка»


самый лучшийОдна з найбільш гідних книг рубрики найкращі книги з англійської, видання для всіх, хто тільки почав вивчати іноземну мову або ж просто хоче відновити в пам’яті забуту інформацію. Манера викладу допомоги легка, доступна до сприйняття, теоретичні моменти подаються максимально стисло, а лексична частина складається з найбільш часто використовуваних слів (всього 2 тис.). Курс навчання включає три повчальних розділи. Перший – заснований на граматичному і словотвірному матеріалі. Друга частина – це різні тренувальні завдання і тексти, що дозволяють швидше освоїти нову лексику. Третій розділ включає спеціальні знання, які сприяють розвитку навичок усного мовлення. До кожної частини додається англо-російський словник.


Валентина Скульте «Англійська для дітей»


для детейЗавдяки цьому яскравому, цікавому виданню кожна дитина і навіть дорослий може активно і легко вивчати англійську мову. За допомогою представленої книги англійською для початківців малюк зможе досить-таки швидко засвоїти базовий рівень. Вивчаючи англійську, дитина одночасно отримає задоволення і проведе час весело, так як в книзі багато цікавих завдань і практичних вправ. Основою практичної частини послужили чарівні казки, історії, смішні замальовки, а також деякі класичні літературні твори.


Олександр Драгункін «Английский за 3,5 дня для учивших и забывших. Интенсификатор вашего английского»


для учивших и забывшихХочете вивчити англійську самостійно, але сил вистачає тільки на кілька уроків? Бажаєте освоїти тонкощі і нюанси, які вже впродовж багатьох років вам не зрозумілі? Мрієте перетворити англійську в доступну логічну систему? Тоді ця аналітична методика вам на допомогу. Книга складається з чотирьох розділів, де є і досить інтенсивно розглядаються більше ста елементів, вісім закінчень і десь десять умов правильності англомовного мовлення. Даний курс допоможе почати грамотно говорити, розвинути і закріпити знання англійської на практиці, а також збільшити словниковий запас.


Станіслав Дугін «English. Вивчаємо англійську читаючи»


вивчай англОднин з найкращих способів вивчити іноземну мову і повністю зануритися в англомовне середовище – це багато читати. Вам пропонується абсолютно унікальне видання від Станіслава Дугіна, де зібрано величезну кількість текстів для самостійного прочитання. Кожен твір супроводжується перекладом деяких словосполучень і навіть цілих речень, а також є прекрасний словник найбільш уживаних слів. Все розроблено і придумано так, щоб вивчити English було простіше з простого.


Антонія Клер «Speakout Pre-intermediate Workbook with Key (+ CD)»


speakoutРобочий зошит на закріплення знань в комплект до посібника «Speakout» (нижче середнього рівня), без якої при вивченні іноземної мови просто не обійтися. Він включає в себе різні завдання і практичні вправи для поліпшення всіх складових вивчення англійської мови. Проходячи матеріал даного курсу, ви навчитеся справлятися з багатьма письмовими і граматичними завданнями, вивчите нову лексику, станете краще сприймати мову на слух і багато іншого. До презентованої книги додатково йде диск з аудіо-треками завдань і вправ з удосконалення фонетики і слухових навичок.


Сергій Матвеєв «Быстрый английский. Самоучитель для тех, кто не знает ничего»


кто не знает ничего

Книга з революційною методикою легкого і безболісного вивчення англійської мови! Сергій Матвєєв доступно і зрозуміло, а головне, захоплююче викладає правила і загальні особливості іноземної мови. Автор також врахував психологічний аспект засвоєння інформації, роботу різних типів пам’яті. Отже, весь матеріал адаптований таким чином, щоб його легко було вивчати.

І, звичайно ж, в книзі багато вправ для тренування навичок мови, а також детальний аналіз прикладів. Читаючи подібні книги, все найскладніше до розуміння в лінгвістиці стає явним.


Дмитрий Петров «Английский язык. 16 уроков. Базовый тренинг»


16 уроковНаступний підручник дає можливість освоїти поняття English за досить короткий час. Популярний психолінгвіст, що розмовляє 30 мовами світу, викладає свій авторський курс для самостійного вивчення і закріплення іноземної мови. Представлені уроки, а їх в книзі 16, будуть ефективні і повчальні як для початківців, так і для більш-менш обізнаних в англійській мові читачів. Матеріал поєднує легкість викладу і практичну спрямованість. Для закріплення знань надано достатньо багато практичних завдань.


Наталія Бонк, Ірина Бонк, Ізадора Левіна «Английский шаг за шагом. Полный курс (+ СD)»


шаг за шагомПідручник з грамотно побудованим викладом матеріалу з англійської фонетики і граматики, різноманітними завданнями і повчальними діалогами, а також необхідними відомостями про іноземну мову. Він відмінно підійде як для базових знань, так і для закріплення результату. До посібника додається аудіо-диск, за допомогою якого можна розвивати навички аудіювання і значно поліпшити вимову. Курс розрахований на один або два роки, за підсумками якого ви освоїте English на рівні В1, вивчите понад 1200 лексичних елементів і зможете більш-менш вільно спілкуватися англійською.


Станіслав Дугін «English. Це повинен знати кожен!»


повинен знати коженВідмінна книга з вивчення англійської, що дозволяє без проблем розібратися в складній на перший погляд граматиці. Лаконічно і зрозуміло автор описує основні правила, принципи побудови правильної англійської мови, вказує на нюанси і виключення, які варто запам’ятати, і без знання яких ваш письмова і усна English може бути неправильною. Книга складається з невеликих розділів, в яких, тим не менш, багато корисної інформації..


Олександр Драгункін «Новый классный самоучитель английского»


новый классныйЧудовий путівник з освоєння англійської мови. У даному самовчителі представлено унікальну авторську методику, яка побудована на базі системи «вказівних слів». Книга дуже зрозуміло пояснює складні поняття англійської мови, розібратися в матеріалі зможе навіть початківець. Ця книга – найкращий приклад того, що і після всього декількох занять можна навчитися вільно розмовляти англійською.


«500 карток для вивчення англійської мови»


b222Унікальна чотирирівнева (А1, А2, В1, В2) система з розвитку і вдосконалення навичок англійської мови. Матеріал складається з окремих карток (що візуально запам’ятовуються), які дозволяють вивчити більше тисячі одиниць лексики English з тридцяти різних тем! Безперечно, подібні знання допоможуть краще розібратися в іноземному середовищі і стати цікавим співрозмовником для носіїв англійської. Захоплюючий спосіб вивчення, перш за все, базується на принципах повторення і систематичності. З топа про кращі книги з граматики англійської мови ця книга — одна з найдієвіших.


Сергій Черевань
Тато в декретній відпустці, майже футбольний хуліган, музикант та засновник веб студії, літературний оглядач та контент-редактор… Різнобічність — то моя фішка. До кожної зі справ підходжу відповідально, тому ніколи не дозволю собі писати неправдиві речі. Читав Гітлера, Пєлєвіна, Гарсію Маркеса. Хочу осягнути всі книги світу. Хоча, це, напевне, перетворило б мене на суперкомп’ютер… Мрійник. Оптиміст-максималіст.

Залишити відповідь