Гостросюжетні новинки Книжкового Арсеналу – на що звернути увагу

Книжковий Арсенал стає неабияким випробуванням для книголюбів, адже тут треба виконати купу завдань: «витратити не більше, ніж…», «донести все без втрат», «підписати книжку в улюбленого автора» і головне – «не загубитись серед стендів». Спробуємо полегшити вам завдання і доставити все просто вам додому, поки відвідуватимете презентації. 

Вона мовчить. З того дня, коли впритул розстріляла чоловіка, Алісія не вимовила жодного слова. Ніхто не розуміє її мотиву, адже пара мала вигляд щасливої й гармонійної. Найімовірніше – божевілля, тому пацієнтка (злочинниця?) перебуває у клініці. Неосудна чи свідома своїх дій? Лікар Тео Фабер думає, що зможе видобути з неї свідчення і вилікувати. Та чи варто йому та й цілому світові знати, чому художниця мовчить і що значить її автопортрет? Чи деяким таємницям варто назавжди залишатись нерозкритими?

Проста, на перший погляд, справа, яка перетворюється у справжні шпигунські пристрасті, – ось що готує для нас новий роман Богдана Коломійчука. Досвідчений слідчий Адам Вістович вирішує допомогти новачкові у розслідуванні, і нитка доказів веде його далеко за межі рідного Львова. Він мандрує до Пруссії, де стикається з російськими шпигунами та натрапляє на несподіваних союзників – бандитів, чиновників та бізнесменів, які хочуть цим розвідникам протистояти. Несподівано для себе Вістович опиняється у вирі химерних події та знову перетинається з колишньою дружиною.

Продовження історії з фантастичного та моторошного «Лонтано». Ерван Морван вирушає до Конґо, з якого почалась історія Людини-цвяха – одержимого виконавця жорстоких ритуальних убивств. Джунглі та первозданна природа Африки таять у собі величезне зло, яке слідчий намагається знайти і полонити. Разом з тим у Конґо він дізнається більше про темне минуле своєї сім’ї, яка там тривалий час жила, не підозрюючи, що невдовзі смерть Ґреґуара випустить на волю демонів помсти. 

Ліда була красунею, і всі вони були в неї трохи закохані. Всі п’ятеро, що скандували: «Лідо, стрибай!». Той стрибок через багаття коштував дівчинці життя. Тоді такі опіки були фатальними. Через два десятки років хлопці – тепер вже зрілі чоловіки – збираються знову, щоб реанімувати втрачену дружбу, та спільне багаття знову стане для них фатальним. На цвинтарі вже готові п’ять могил. Один за одним вони втрачатимуть життя, борсаючись у пітьмі. І не повір після цього у помсту роздратованих духів. 

Початок серії скандинавських трилерів про комісара стокгольмської поліції Йона Лінна. Підліток з численними ранами вижив, коли зловмисник вирізав всю його сім’ю, та не може нічого розповісти, бо не реагує на зовнішні подразники. Комісар Лінна переконує лікаря Барка спробувати гіпноз, щоб знайти хоч якісь сліди. Той пручається, мовляв таке втручання неетичне, але іншого виходу немає. Починаючи гіпноз, Барк розмотує вервичку травмуючих спогадів та поринає у жах минулого.

Неймовірний тандем одного з найпродаваніших письменників світу та екс-президента розповідає про загрози, які несе в собі дестабілізація влади. За сюжетом у США наростає напруження: лихоманить і сенат, і економіку; кібертерористи завдають удару, а шпигуни крадуть державні таємниці. Президент, кажуть, теж замішаний, і ось одного дня він зникає. Що може статись з державою, коли зникає гарант, наскільки уразливою є система без очільника? Напружений трилер, який розвиває крутий політичний поворот.

Новий детектив Жоеля Діккера затягує не гірше за попередні. Слідчий Розенберґ зі 100-відсотковим розкриттям вийшов піти на пенсію у 45. Капітан 100% – так його назвали колеги – відбуває урочисту церемонію прощання, та тут до нього підступає репортерка Стефані Мейлер і каже, що у своїй першій справі він помилився і відправив за ґрати невинного, на якого повісили чотири вбивства. Журналістка проводить паралельне розслідування і знаходить дещо цікаве, але зникає. Розенберґ повертається до роботи і піднімає в архівах стару справу. 

Найдорожча батькова донечка Джулія може вижити в лісі, та навряд чи їй комфортно в суспільстві. Вона не вміє любити себе і не хоче вчитись. Батько створив для неї весь світ, батько затулив для неї сонце і просто так не відступить. Дівчина не знає, що, мов райська птаха, сидить у клітці, поки одного дня в її житті не з’являється хлопець, який каже, що світу не тільки того, що у вікні. Вона хоче свободи, та чи зможе звільнитись від психологічної залежності, опіки, яке перетнула всі межі. Моя найдорожча Джуліє, тато завжди поруч. 

Вівіан працює у ЦРУ. Її завдання – виявити тих, хто очолює мережу російських шпигунів у США. Ці «сплячі агенти» – справжня бомба, яка вибухне, тільки-но хтось натисне на кнопку. Вівіан знаходить досьє десятків глибокозаконспірованих шпигунів, які тільки чекають наказу. А ще слід тягнеться до ЦРУ, тобто вже нема кому довіряти. Шпигуни проникли навіть сюди. Тепер все, чим дорожила жінка, – опиняється під загрозою. Їй треба будь-що вберегти чоловіка та їхніх чотирьох дітей та знайти вихід з цієї патової ситуації. 

Її літак впав, а вона вижила. Можна було б радіти, що народилась у сорочці, та Еллісон чекають нові випробування – хтось хоче приховати катастрофу. І вижила стоїть їм поперед дороги. Тим часом мати дівчини з’ясовує, якими були останні дні «загиблої» доньки. У неї ще жевріє надія, адже тіла не знайшли, тільки улюблене намисто. Жінка шукає і знаходить те, що цілком перевертає її світ. Тепер треба діяти швидко, щоб врятуватись за всяку ціну. Полювання почалось. 

Катаріна зникла вже більше двох десятків років тому, та ця справа досі не відпускає старого слідчого Вістінґа. Навіть бавлячи внуку, він переглядає архівні матеріали і силкується розгадати код, який жінка залишила на кухонному столі. Він досі товаришує з чоловіком зниклої. Двоє самітників мають, про що поговорити. Коли столичний КРИПОС вирішує реанімувати розслідування ще давнішого зникнення Надії Кроґ, Вістінґ бачить, що дві справи чимось пов’язані. Чому на периферії зникли дві молоді жінки? Де вони були весь цей час і де вони зараз? 

Їх було шестеро, вони дружили з дитинства і призначали зустрічі у химерному закинутому будинку Ґаннерів. І почали себе так називати – Ґаннерами. Та через роки їм не вдалось зберегти ту крихку дитячу дружбу. Саллі пішла у 16, і тоді все посипалось: взаємні образи тільки погіршили ситуацію. Вони зустрілись вже дорослими після смерті Саллі, вона знову пішла першою. Вони хочуть зрозуміти, що ж стало причиною розбрату, що так довго заважало їм знову стати друзями, яка таємниця залишилась у будинку Ґаннерів.

Найновіше творіння Короля Жаху розповідає містичну історію звичайного собі чоловіка, який всюди може бути своїм. Террі – вчитель, тренер і добрий сім’янин, а ще він жорстокий вбивця. Поліція має неспростовні докази, що саме він замордував 11-річного хлопчика. Але Террі був в іншому місті, і цьому алібі можна вірити. Хто ж тоді? Чи що? Якась почвара, яка може перевтілюватись, в кого їй заманеться? Чи навпаки – те, що давно прикидалось, нарешті вищирило хижі зуби? 

Перенесемось до Нідерландів XVII століття, до столичного Амстердама з його каналами та тюльпанами. Нелла Ортман з провінції переїхала до чоловікового будинку, та їй тут незатишно. Вона отримує в подарунок мініатюрну копію оселі, тож вирішує замовити до нього ляльок у талановитого митця, твори якого видаються ледь не живими. А ще вони на щось вказують. Нелла відчуває загрозу і розуміє, що зарадити може тільки він –  мініатюрист, людина, яка зазирає у майбутнє.  

Мандрівка до Індії першої половини ХХ століття, за якихось два десятиліття до проголошення незалежності. Два злочини баламутять країну: вбивство помічника губернатора Бенгалії, у якому одразу ж запідозрили екстремістів, борців за незалежність, та охоронця на поштовому поїзді – нападники не беруть здобичі і зникають. Обидва розслідування веде капітан Віндгем – досвідчений слідчий, який знайде винних, попри все. Саме він розказує читачам про все, що відбувається.

Таємничий Київ початку ХХ століття очима архітектора Владислава Городецького, який звів чимало таких знайомих нам споруд. Місто відкриється під новим кутом та дозволить доторкнутись до своїх секретів, повернувшись на сотню років. Олесь Ільченко створив роман у кращих традиціях захопливого детективного чтива Дена Брауна, де не вженешся за швидкістю думки. Де і чому розташований «зловісний трикутник» – стережіться його осердя! Де зачаїлась загроза та чи можна уже киянам видихнути з полегшенням? 

Продовження історії «Шаленої». Алвіна хотіла розкішного життя, тож перевтілилась у сестру-близнючку. Тепер в неї є чудове житло та коханець-мафіозі Ніно. Та чи вдасться їй жити чужим життям, кидатись у головою у вир небезпек. Вона ловитиме того, хто воліє залишитись невловимим. Та не так просто втекти від тої, що вже запустила в тебе свої гострі пазурі. Чи, може, це життя їй куди більше підходить, ніж сестрі? Насичена серединка трилогії не дасть вам відкласти її не дочитавши. 

«У розшуку» – не зовсім такий Ле Карре, до якого звик читач. Цей напружений роман розповідає про трагічне життя молодого чеченця. Ісса Карпов тікав з рідного дому і тепер у Німеччині намагається почати все з початку, заховавшись від переслідувань спецслужб. Він планує вивчитись на медика і з часом надбати собі практику у Гамбурзі. Адвокатка Аннабель Ріхтер симпатизує Іссі, але їй не вдається розгадати, хто ж цей хлопець: жертва обставин, терорист-ісламіст чи маріонетка когось дуже впливового. 

Клавка – секретарка Спілки письменників і знає про сучасний літературний процес все. Вона бачить тих, хто купається у променях слави, і тих, хто потрапив в немилість і може втратити все. Та життя у неї доволі нудне, поки жінка не опиняється на вершині любовного трикутника – за її серце борються функціонер ЦК КП(б)У та молодий письменник –  ветеран війни. Клавку закрутить у скаженому вирі на тлі буремних подій у Спілці письменників, адже саме у 1947 українську літературу цькували особливо немилосердно.

Наукова фантастика і нуарний детектив – таку суміш називають «Видозмінений вуглець». Найманець Такеші Ковач болісно пережив чергове вбивство, він вже звик до того, що в нього стріляють. Та цього разу в новому тілі він потрапляє в центр жахливої змови, яка навіть у світі без моралі здається чимось поза межами. Ще б пак, Ковач пропустив два століття, тож у Бей-Сіті, яке постало на місці Сан-Франциско, йому доведеться вибирати між пан або пропав.

Юлія Дутка
Трилероїд, інтроверт та психоаналітик-аматор. Ви хочете про це поговорити? За фахом - журналіст, та більше тяжію до редагування. Люблю соло-подорожі, важкий метал, м’яке світло, волохатих корів, Скандинавію та бензопили. Мрію попестити ісландських коників та потиснути руку Чакові Поланіку.
http://tarels.blogspot.com/%20

65 thoughts on “Гостросюжетні новинки Книжкового Арсеналу – на що звернути увагу

 1. Hi there! This is my first visit to your blog! We are a collection of
  volunteers and starting a new initiative in a community
  in the same niche. Your blog provided us useful information to work
  on. You have done a wonderful job!

 2. My coder is trying to persuade me to move to .net from PHP.

  I have always disliked the idea because of the expenses.
  But he’s tryiong none the less. I’ve been using WordPress on numerous websites for about a
  year and am nervous about switching to another platform. I have heard good things about blogengine.net.

  Is there a way I can import all my wordpress posts into it?
  Any help would be really appreciated!

 3. Aw, this was an extremely good post. Taking the time and actual
  effort to produce a superb article… but what can I say… I procrastinate a lot and don’t manage to get
  anything done.

 4. Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts.

  After all I will be subscribing to your feed and I hope you write again soon!
  ps4 games 185413490784 ps4 games

 5. I blog often and I truly appreciate your information. This article has truly peaked my interest.
  I’m going to take a note of your site and keep checking for new information about once a week.
  I subscribed to your RSS feed too.

 6. Great blog here! Additionally your site so much up very fast!

  What web host are you the use of? Can I get your associate
  link in your host? I desire my site loaded up as quickly as yours lol
  0mniartist asmr

 7. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your
  point. You obviously know what youre talking about, why
  throw away your intelligence on just posting videos to your blog when you could
  be giving us something informative to read?

 8. Do you mind if I quote a few of your posts as long as I provide credit and sources back to your site?
  My blog site is in the very same area of interest as yours and my visitors
  would truly benefit from some of the information you provide here.
  Please let me know if this ok with you. Thanks!

 9. When someone writes an piece of writing he/she maintains the image of a user in his/her brain that how a user can know it.
  Thus that’s why this paragraph is outstdanding. Thanks!

 10. Good day! I could have sworn I’ve been to this site before
  but after looking at many of the articles I realized it’s new to me.
  Anyhow, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking it and checking back regularly!

 11. I believe this is one of the so much important information for me.

  And i am satisfied studying your article. But wanna observation on some common issues, The site
  style is wonderful, the articles is in point of fact excellent
  : D. Excellent process, cheers

 12. Hello! This is my first visit to your blog! We are a group of volunteers and starting a
  new project in a community in the same niche.

  Your blog provided us useful information to work on. You have
  done a outstanding job!

 13. Hi just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the images aren’t loading correctly.
  I’m not sure why but I think its a linking issue.
  I’ve tried it in two different internet browsers and both show the same results.

 14. Hey would you mind sharing which blog platform you’re working with?
  I’m going to start my own blog soon but I’m having a tough time making
  a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and
  Drupal. The reason I ask is because your layout seems different
  then most blogs and I’m looking for something unique.
  P.S Apologies for getting off-topic but I had to ask!

 15. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 16. scoliosis
  Have you ever considered publishing an e-book or guest authoring on other blogs?
  I have a blog centered on the same subjects you discuss and would love
  to have you share some stories/information. I know my visitors would enjoy your work.
  If you are even remotely interested, feel free
  to send me an e mail. scoliosis

 17. scoliosis
  You’re so cool! I do not suppose I’ve read something like that before.

  So wonderful to discover somebody with some unique thoughts on this subject matter.
  Seriously.. thank you for starting this up. This web site
  is something that is required on the web, someone with some originality!
  scoliosis

 18. scoliosis
  Hi, i think that i saw you visited my web site thus i came
  to “return the favor”.I’m trying to find things to enhance my
  web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!

  scoliosis

 19. hey there and thank you for your information – I have definitely picked up something new from
  right here. I did however expertise a few technical issues using this website, since I experienced to reload the web site lots of times previous
  to I could get it to load properly. I had been wondering if your hosting is OK?

  Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will sometimes
  affect your placement in google and could damage your
  quality score if ads and marketing with Adwords. Well I’m adding this RSS to my email and could look out for much more
  of your respective exciting content. Ensure that you update this again soon.

 20. Good post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon on a daily basis.

  It will always be interesting to read through content from other writers and use something from their websites.

 21. Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the
  book in it or something. I think that you could do with some pics to
  drive the message home a little bit, but instead of that, this is fantastic blog.
  A great read. I’ll definitely be back.

 22. Wow that was unusual. I just wrote an incredibly
  long comment but after I clicked submit my comment didn’t appear.
  Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyway, just wanted to say superb blog!

 23. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 24. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 25. Can I just say what a comfort to find someone that truly understands what they’re
  discussing on the net. You definitely know how to bring an issue
  to light and make it important. More and more people must read this
  and understand this side of the story. I was surprised that you’re
  not more popular since you surely possess the gift.

 26. Hello, I think your site might be having browser compatibility issues.
  When I look at your website in Ie, it looks fine but when opening in Internet Explorer,
  it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
  Other then that, great blog!

 27. Hello just wanted to give you a quick heads up. The words
  in your content seem to be running off the screen in Firefox.

  I’m not sure if this is a format issue or something to do with internet browser compatibility but I figured I’d post to let you know.
  The design look great though! Hope you get the issue fixed soon. Thanks

 28. I’ve been surfing online more than three hours nowadays, but I by no
  means found any fascinating article like yours.
  It is pretty worth enough for me. In my view, if all site owners and bloggers made excellent
  content material as you did, the web might be much more helpful than ever before.

 29. Howdy! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog platform are you using for this site?
  I’m getting sick and tired of WordPress because I’ve
  had issues with hackers and I’m looking at options for another platform.
  I would be great if you could point me in the direction of a good platform.

 30. Aw, this was an exceptionally nice post. Spending some time and
  actual effort to make a really good article… but what can I say… I hesitate a lot and don’t seem to
  get anything done.

 31. Hello there! Quick question that’s completely off topic. Do you know how to make your site mobile
  friendly? My website looks weird when viewing from my apple iphone.
  I’m trying to find a theme or plugin that might be able
  to correct this problem. If you have any recommendations, please share.

  Thank you!

Залишити відповідь