У Львові виступлять Фредерік Беґбедер і Пітер Воттс

Книжковий фестиваль «Форум видавців» анонсував виступи французького письменника Фредеріка Беґбедера і канадського письменника Пітера Вотса.

Твори Фредеріка Беґбедера сповнені самовисміювання, гумору та сатиричних алюзій на сучасну культуру. Самого автора називають enfant terrible французької літератури через його доволі суперечливі вчинки та погляди, однак це тільки додає творчості письменника неабиякого шарму бунтарства і підігріває інтерес читачів. Найвідомішою книгою Беґбедера є «99 франків», через яку його звільнили з роботи.

Письменник-фантаст і морський біолог за фахом Пітер Воттс є лауреатом численної кількості нагород та відзнак. Його дебютна книга була зарахована до списку New York Times No­table Book. Твори автора вирізняються поєднанням наукової фантастики з філософськими роздумами та надзвичайною образністю.


25-ий Форум видавців проходитиме у Львові з 19 до 23 вересня 2018 року. Детальна програма заходів фестивалю очікується згодом.

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

3 thoughts on “У Львові виступлять Фредерік Беґбедер і Пітер Воттс

 1. phone Alabama
  phone California
  [url=https://phonelookupbase.ca/318-state-Louisiana.html]phone 9560124995[/url]
  phone Arizona
  phone Arizona
  phone 9560124995

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

Залишити відповідь