Книжки для татусів: Що подарувати на День батька

16 червня в Україні офіційно святкують День батька. Ми ж вирішили підготувати для вас варіанти книг, які можна купити на подарунок своїм (і не тільки) татусям або ж самому собі, щоб потішитися в цей день чимось приємним після відпочинку з близькими.

Про батьківство

Бути татом — почесна місія, і зіркові батьки також ставлять перед собою питання того, як саме можна досягнути певного ідеалу в батьківстві, розв’язати проблеми й конфлікти, пов’язані з цією роллю. Своїм досвідом діляться: Вахтанг Кіпіані, Отар Довженко, Сергій Притула, Олег Скрипка тощо. Для татусів буде цікаво читати — і впізнавати в історіях інших себе.

Існує стереотипне уявлення про батьківство, в якому емоційний бік виховання дітей належить переважно мамам, однак ця книга руйнує таке уявлення. Батько може надавати емоційну підтримку як дитині, так і її матері, стати тим, хто здатен зберегти затишок і відсутність конфліктів у сім’ї. Як якісно проводити час з дитиною та навчитися правильно віддавати тепло і любов — у книзі «Неідеальний тато».

Про стосунки з батьком в художній літературі

Ця книга — про непорозуміння: між батьком і сином, між націями, між людьми в цілому. У дечому автобіографічний роман Мілєнко Єрґовича оповідає історію стосунків, які варто було би будувати з найближчими цілком інакше, бо потім може бути пізно все змінити і виправити. Книжка наводить на думку того, чим для нас важливою є постать батька, як зв’язок батько-дитина здатен на довгий час сформувати нашу особистість і ставлення до навколишнього світу.

Для любителів історії

Найкращий подарунок для тих, хто любить історичні факти. Гігантське видання з фактами й аналітикою про розвиток Європи від первісної доби до періоду 90-их рр. минулого століття. Цікаві примітки, додаткові пояснення для загальної ерудиції та ілюстрації — все знайдеться у цьому томі на понад 1400 сторінок.

Український науковець, доктор історичних наук Ярослав Грицак пише про українську історію з позиції історіографів, намагаючись переписати дискурс радянської влади і подати факти більш правдиво, доцільно та структуровано. Підійде для тих, хто хоче знати правду про формування української ідентичності.

Для поціновувачів фантастичних історій

Графічна новела для поціновувачів магічного всесвіту Відьмака; темне фентезі з динамічним сюжетом, насиченим битвами з загадковими істотами, а в основі — таємниця, розв’язка якої приходить неочікувано і може перевернути все догори дригом.

Науково-фантастичний роман канадського письменника «Сліпобачення» — переможець кількох визначних літературних нагород, серед яких і Премія Г’юґо за найкращий роман. 

Група астронавтів вирушає на транснептунову комету, звідки надходять радіочастотні сигнали. Ким будуть неземні істоти, з якими доведеться стикнутися членам екіпажу? Наскільки розвиненим стане штучний інтелект? Як це — перебувати під постійним пильним поглядом інших, невідомих створінь?.. Усі відповіді в цьому романі з філософським підтекстом.

Для бізнесменів і прагнучих до успіхів у кар'єрі

Ця книга допоможе налаштувати гнучку систему ведення робочих процесів. Управління проектами стане простішим і швидшим, виробництво — більш підпорядкованим під потреби клієнта. Експерт у сфері product management Роман Піхлер полегшить уважному читачеві своїх книг процеси перерозподілу обов’язків у команді, побудови стратегічного бачення діяльності та аналізу результатів виконаної роботи.

Американський підприємець і венчурний капіталіст Тоні Шей розповідає про те, як зробити бізнес ідеальним — близьким до клієнта, співробітників компанії та самого себе. Книга насичена чудовими порадами як для менеджменту, так і для наповнення сенсом власного життя.

Прихильники стратегій Алекса Ферґюсона в футболі впродовж роботи тренером у команді «Манчестер Юнайтед» відтепер зможуть наслідувати його тактики і в бізнесі. Командна робота, здатність передбачувати негативні наслідки та проаналізувати слабкі місця супротивника — ця книга навчить вас, як з цим всім розібратися, а спортивна аналогія додасть вам азарту та прагнення перемагати.

7 thoughts on “Книжки для татусів: Що подарувати на День батька

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

Залишити відповідь