Розширити кругозір і підвищити продуктивність: 7 корисних книг від спікерів E-commerce

1 листопада в Києві пройде масштабна e-commerce конференція і виставка в Україні. 64 доповідача в 16 секціях розкажуть про просування продуктів в інтернеті, маркетинг, ціноутворення, SEO, логістику, аналітику та інші особливості e-commerce.

Блог Yakaboo дізнався, які книги радять прочитати спікери конференції.

Хто радить: Дмитро Осіюк, маркетинговий аналітик в ЛУН.

Чому радить: Це захоплююча книга, яка допомагає розширити свій кругозір і розібратися з людським мисленням.

Хто радить: Дмитро Осіюк, маркетинговий аналітик в ЛУН.

Чому радить: корисна книга для всіх, хто постійно страждає від великої кількості невиконаних завдань і хотів би покращувати свою продуктивність.

Хто радить: Дмитро Ковшун, Co-founder агентства пошукового маркетингу LUXEO

Чому радить: Герої чорно-білі, немає ніяких півтонів. Айн мені здається зумисне перебільшила всі риси характеру. Книга говорить про підприємців і ставить їх у главі столу. Мотивує працювати, показує, що є запорукою успішної економіки, показує, хто мародер і стерв’ятник у нашому світі, а хто атлант. Після прочитання книги розумієш, що ти не сам у цьому світі. Працюй, будь успішним у своїй справі, створюй, не живи заради інших, не змушуй жити заради себе інших. Ринкова економіка. Рекомендую прочитати і відповісти собі на питання — хто для тебе Джон Голт?

Маршалл Голдсміт «Прыгни выше головы» (Олимп-бизнес, 2016)

Хто радить: Антон Воронюк, тренер в академії Google для агентств.

Чому радить: книга розповідає про те, як керівнику вирости і пробити плато. Вона написана для тих, хто вже досяг успіху, і не знає, куди рухатися далі і до чого прагнути. Вона убезпечить від ефекту, коли людина впевнена, що вже все знає, і в результаті упускає багато важливого.

Хто радить: Антон Воронюк, тренер в академії Google для агентств.

Чому радить: книга дає розуміння сильних і слабких сторін поточної команди.

Хто радить: Антон Воронюк, тренер в академії Google для агентств.

Чому радить: книга розповідає про те, чому ми живемо, так як живемо, і чи є щастя 🙂

Хто радить: Олена Смирнова, Head of PPC в MoYo.

Чому радить: книга змушує задуматися про майбутнє своєї професії, як вона буде трансформуватися і чи існуватиме взагалі.

Нагадаємо, Yakaboo спільно з eCommerce проводять акцію. З 15.10.2018 до 29.10.2018 купуйте книги категорії «Бізнес, гроші, економіка» і беріть участь у розіграші двох квитків на eCommerce 2018!

Yakaboo
Найбільша online-книгарня України. Любимо книжки понад усе:)

7 thoughts on “Розширити кругозір і підвищити продуктивність: 7 корисних книг від спікерів E-commerce

 1. Эта книга ничего не заставляет. Наоборот, она все делает за вас сама.
  Вы только начните читать и все ваши давно заланированные дела, тайные желания и заветные мечты начнут исполняться как по мановению волшебной палочки.
  Главное, продолжайте читать книгу…
  https://andronum.com/product/zmeev-andrey-zolotaya-zhila

  https://uploads.disquscdn.com/images/98df423660a3f2a29aba616a69c3b71a3e9edc4cf40f0afdc4dc505314c79b2b.jpg

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 3. 890746 236406I discovered your weblog site internet website on the internet and appearance some of your early posts. Continue to keep inside the wonderful operate. I just now additional increase your Rss to my MSN News Reader. Seeking toward reading far much more from you discovering out at a later date! 611121

 4. 961929 570627Properly, that is excellent, yet consider further options weve got here? Could you mind submitting an additional post relating to them also? A lot of thanks! 985923

 5. 111503 617174It is a shame you dont have a donate button! Id most certainly donate to this outstanding internet site! I suppose in the meantime ill be pleased with bookmarking and putting your Rss feed to my Google account. I appear forward to fresh updates and will share this blog with my Facebook group: ) 160660

Залишити відповідь