Історії, які всюди залишатимуться з тобою: добірка електронних книг для весняного настрою

Електронні книги дозволяють в буквальному сенсі забирати недочитані історії з собою в кишеню та вирушати з ними в мандри світом, в якому важко постійно носити за плечима окремий клунок з тонною книг. Тому електронна книга чудово підходить на доповнення до свого паперового аналога — коли вдома так манить роман на 700 сторінок, але потрібно бігти у справах, продиратись крізь хащі громадського транспорту та готуватися підкорити світ. 

Пропонуємо 15 електронних книг, які можна купити — й відразу ж почати читати. 

Якщо вас не радують перші весняні дні та здається, що увесь світ проти вас, тоді ця книга допоможе вам добряче покопирсатися в собі й замислитися — а чи насправді все так погано? Нехай вас не відлякує назва — книжка не релігійна, а під Богом в ній мається на увазі відчуття сенсу життя, основи власної індивідуальності.

Автор з 15 років вивчає тематику людських стосунків та особистісного розвитку, але тон його розповідей — не науково-повчальний, від якого складається враження, що ти розмовляєш з черговим мотиваційним спікером, а радше добродушний і дружній, так ніби старий знайомий вирішив врятувати тебе від сірості буднів. Читаючи пригоди головного героя, мимоволі починаєш мріяти: а от якби і я міг відважитися на такі речі… А потім починаєш розуміти, що насправді нас ніщо не обмежує.

Нова книга Коельйо розповідає про минуле самого письменника — мало хто знає, але молодість автора пов’язана з культурою хіпі, він сам був мрійливим поборником цінностей простого, вільного від зайвих турбот життя; подорожував до Непалу та стикався з людьми, які не розуміли цих речей та проявляли до хіпі надмірну жорстокість.

Коельйо видав цю книгу про свій досвід подорожей та пропагування добра у 70-их лише зараз, бо, на його думку, люди почали забувати, як мирно співіснувати у цьому світі…

Скільки б ви не заперечували собі цей факт, але якщо на роботі ви дуже часто злитеся, робите забагато помилок, а мотивація десь загубилася, то цілком вірогідно, що ви стикнулися з елементарним вигоранням. Це може свідчити, що ваші запаси енергії використовуються зовсім невдало, а стрес поступово підкрадається до вашого робочого місця. 

Книга «На пике» розповідає про те, як оптимізувати витрату сил, але разом з тим не нервувати й навчитися нарешті відпочивати. Бо не важливо, вважаєте ви себе трудоголіком чи ні, невміння відновлюватися здатне призвести рано чи пізно до негативних наслідків. 

Навесні, коли буває важко знайти баланс між роботою та спогляданням у вікно на нове зелене листя, це просто мастрід.

Професійна спортивна тренерка Марі Карачина ділиться з читачами своїми рецептами впевненості, здоров’я та насолодою життям. Марі проводить спортивні тренінги всюди, навіть влаштовує забіги з зупинками в улюблених кав’ярнях, намагаючись інтегрувати спорт у щоденні будні. Її книга вийшла дуже особистою, сильною та цінною для тих, хто хоче стати активнішим і навчитися найголовнішого — не зупинятися. 

Підійде для тих, хто хоче почати ранкові пробіжки, зайнятись здоров’ям або ж просто віднайти в собі нові грані особистості.

Головний герой книги покинув усе і вирушив у мандри до Нью-Йорка, а звідти — у тур країнами Латинської Америки. Відчуття свободи, нових відкриттів та відсутності тиску матеріального світу подарують справді захоплюючі й дещо азартні відчуття. Книга ідеально підійде, якщо захочете порівняти описи хіпі у Коельйо з подібним поглядом на світ у більш сучасної української молоді. А також, якщо все ніяк не можете самостійно ризикнути на авантюру.

Спілкування — процес, що потребує неабияких старань. Правильно робити компліменти, сперечатися так, щоб залишитися в переможцях, і вміти розряджати атмосферу гумором — ось лише деякі корисні вміння, яких ви набудете з цією книгою. Якщо мати її завжди з собою у рідері, то можна буде в критичних ситуаціях легко підгледіти важливі поради й проявити себе як людину, що розуміється на комунікаціях.

Весна, насправді, дуже тактильна пора. Нам хочеться взяти когось за руку та доторкнутися до перших зелених листочків. Чому ці відчуття приємні, а ось комашки та букашки, які інколи приземляються нам на плечі, — ні? Чому в нас з’являється спазм під час алергії, від якого нам хочеться чхнути? І взагалі — яку функцію виконують відчуття? Відповіді на ці запитання вас здивують. Ідеальний весняний нон-фікшн про секрети людського тіла.

Весна — саме час нарешті прочитати книгу професора історії та директора Українського наукового інституту Гарвардського університету Сергія Плохія. Він пише про роль України у світі та про зміни, які необхідно пройти на шляху до кращого життя, тому щоб розуміти суспільно-політичні умови сьогодення, варто зазирнути в проаналізовану ним історію нашої держави.

Книга налічує майже 500 сторінок, тому читати в метро чи автобусі зручніше все ж електронну версію.

І наостанок — книга, яка пояснить, чому електронний контент теж варто купувати, бо його піратське використання шкодить розвитку культурної індустрії та може призвести до більш масштабних наслідків, ніж ми собі можемо уявити. Про закулісся музичного світу та злочини, які ніхто не помічає — у книзі журналіста Стівена Вітта, який доводить, що інтернет не такий вже й корисний, як можна вважати.

10 thoughts on “Історії, які всюди залишатимуться з тобою: добірка електронних книг для весняного настрою

    Залишити відповідь